Как и с кого обичате да правите "шопинг"?

  • 3 824
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 641
Честно да си кажа най-добре ми е сама, ходя си където искам, мотая се никой не ме чака и не се съобразявам Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 156
Най-често с приятелки Peace

# 47
  • Мнения: 2 035
Със систъра ми или сама...мъжо го водя само когато сделката е по крупна и финализирана, а той трбява само да кешира накрая  Laughing Joy

# 48
  • Мнения: 80
Сама най обичам, че иначе се разсейвам , притеснявам като ме чакат и изнервям като чакам аз в магазини които не са ми интересни.
Но, ако трябва да съм с някой предпочитам с майка ми или мъжа ми, макар че майка я болят краката и присяда във всеки магазин да почива, мъжа ми е утегчен.

# 49
  • Мнения: 575
Двамата с мъжа ми. Той не се изнервя, като повечето мъже, напротив, може цял ден да си обикаляме Simple Smile

# 50
  • Мнения: 331
Винаги предпочитам да съм сама.Като съм с някой много бързо ми става досадно.

# 51
  • Мнения: 8
Обичам сама Simple Smile също и с близка приятелка - откровенна и с подобен на моя вкус Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 1 311
 Сама  Peace

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
Сама - знам какво искам и какво ми отива. Понякога искам съвет и от шефките или от колежки, защото знам, че ще са безпристрастни, но най ми е хубаво сама. После обаче много обичам да си показвам и разказвам за покупките на приятелки:)

# 54
  • Мнения: 337
Изцяло сама, не понасям мрънкане от сорта "Ама сега това харесва ли ти, ама така, ама онака.........."
Не обичам никой да ми се меси, напоследък като излизам все съм с някой и това честно казано ме дразни  Crazy

# 55
  • Мнения: 610
С приятелка или с майка ми тя ми помага много. Peace

# 56
  • Мнения: 4 292
И аз предпочитам сама. Около себе си търпя само кумата, но и нейното мнение не зачитам особено, защото не винаги вкусовете ни съвпадат. А най-мразя да пазарувам с мъжа ми - винаги след това, се чувствам емоционално изцедена.  ooooh!

# 57
  • Мнения: 776
Винаги сама, когато купувам за мен или за децата. С мъжа ми излизам само , когато трябва да си купува дрехи и аз съм в ролята на консултант, но след това съм изтощена от обикаляне, защото трудно си харесва нещо. Ако ми е възможно бих избегнала пазаруването с мъжа ми.

# 58
  • София
  • Мнения: 958
Винаги сама, когато купувам за мен или за децата. С мъжа ми излизам само , когато трябва да си купува дрехи и аз съм в ролята на консултант......

И аз предпочитам сама. А съпругът ми бързо избира, но понеже преди това съм обиколила и отиваме, където знам, че има това, което търси. Само зимните обувки тази година не ги одобри и нищо не си взе декември.....Но пък онзи ден си купил сам.

# 59
  • Мнения: 743
Обичам да се разхождам по магазините със съпугът ми. Не мрънка от постоянното влизане в магазините, дава ми съвет и то искрен дали ми отива дрехата или не. Странно е, но ми е приятно да обикалям и пазарувам в неговата компания. Не подлагам на съмнение мнението му при избора ми.

Общи условия

Активация на акаунт