Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема № 35

  • 11 938
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 91
Добро утро и от мен Simple Smile Слънцето така пече ... дано да е топло днес  Praynig След малко утивам на пазар за Мартеници ... Simple Smile едно от лубимите занимания по това време ....:>>> Да се похвалия днес ще си поръчвам и Количката за бебо  Аде Лек и успешен ден Simple Smile

# 271
  • Мнения: 753
Здравейте!
Ще има ли среща този week-end? Още не съм си свършила работата, но ако е на НДК ще гледам да дойда.
Хубав ден!

# 272
  • Мнения: 79
Добро утро и от мен
Отоци имам съвсем малко по глезените и то след дълго ходене
Пъпчици по корема нямам,но за сметка на това много ме сърбят гърдите
включително и зърната,които са хем болезнени хем сърбят Laughing

# 273
  • Мнения: 193
ДОБРО УТРО МАМИ
Гъделичкова аз имам малко отоци и нали си правих изслесване за албумина.Беше малко висок и ми казаха да не ям солено и кисело.Мисля, че потенето може и от това да е /ако не мога да изхвърлям токсините само през бъбреците/.
Франческа и при нас лабораториите по ЗК са така/ чашка с листче/,затова стерилна му е майката.Линийка на коремчето имам но не е много тъмна и е от пъпчето надолу.А пък пъпчето още не ми е изпъкнало.
КатеринкаМ преди известно време в офиса под нашия нешто бяха боядисвали и направо като минавах неможах да се отлепя от тяхната врата.Даже нямам търпение да почнем април боядисването вкъщи.Честито и за момиченцето на сестричката ти.

Лек ден на всички.

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 10:39 от rosicp

# 274
  • София
  • Мнения: 2 658
Добро утро и от мен!
за киселините и миналия път ме измъчиха страхотно, а и сега от два месеца ме тормозят много. На мен нищо не ми помага, освен за кратко Талцид. Той е безвреден и може да се взима начесто.
Алиен, аз съм супер доволна от детския клуб, в който правихме рождения ден на Габи. И кетъринга и тортата и аниматорките бяха супер. Ако се интересуваш още, можеш да ми пишеш на лични. А обстановката я има на снимките, които съм качила в албимчето.

# 275
  • Мнения: 0
Здравейте, Прекрасни и от мен!!!

КатеринкаМ, Честито на сестра ти!!! Толкова хубави емоции Hug

Киселини - нямам и никога не съм имала ( да чукам на дърво ).
Линийка на корема - нямам.
Пъпчици - пак нямам.
А още вчера гласувах, че нашият татко няма да присъства. 1. Аз не искам; 2. Той изпитва ужас от болници и кръв ( явно както повечето мъже ). Ако настоявам, че го искам при мен - ще дойде, но и аз нямам желание.
Мами, в събота ще обикаляме по магазините с тати..................Охххххххххх нямам търпение вече.

Слънчев, спокоен и красив ден!!! Hug

# 276
  • Мнения: 639
Добро утро!
Аз не съм гласувала още в анкетата, защото не сме решили, а и първо искаме да разберем какви са условията таткото да присъства на раждането. Приятелят ми каза, че много иска да е до мен, но ако искат 300лв., ще ми даде камерата сама да си снимам  Laughing

За киселините - през бременността съм имала много рядко и не много силни (с изключение на 1 случай, след 1 грейпфрут и оттогава не ям този плод). Освен изписаното от вас, мога да добавя следното - да, от домати в "манджата" се образуват киселини, спасението е - като се готви, да се сложи лъжичка захар.

# 277
  • Мнения: 167
киселини-имам киселини и то май от всичко.Вечерно време ми се получават.Въпреки че не са всяка вечер са отвратителни-не мога да спя цялата нощ и нищо не ми помага.Пробвах всичко-кисело мляко,сода,талцид,хомеопатични хапчета за киселини и нищоп не става..........
линия на коремчето-имам я още от четвъртия месец.Сега е ясно изразена вече.
пъпчици-по корема имам и много ме сърбят...
за присъствие на раждането-за мен е излишно мъжът да се травмира толкова.
Искам да кажа за кръвта в урината,някой беше споменал-аз имам вече 2 месеца кръв в урината и това е така защото изкарвам песъчинки.Доки каза че е нормално защото аз лежа постоянно.Даже на нефролог ходих и той каза че това не е проблем.
Важното е бактерии да няма в урината-това е по-опасно.На последната урина ми показа бактерии.после пуснах стерилна и беше чиста.Днес пак пуснах-дано е чиста

# 278
  • Мнения: 193
fresh аз ще раждам в Окръжна във Варна.По-принцип има много хора,които са доволни от там.Дори и да е вярно /жалко ако е така/ смятам пак там да си раждам.То ако ми е писано да става нещо ще става.Аз много лоши отзиви имам за МД и АГ-то,въпреки че там се дават луди пари.Миналата година за осем месеца има 1608 родени бебчета във АГ-то,1599 бебчета във Окръжна и 688 в МД.Лоши случаи има навсякъде.Да сме живи и здрави и да не им отдаваме такова внимание.Аз много се страхувам,защото ще ми е за първи път,но и самичка се успокоявам
 че трябва всичко да е наред.Господ е с нас.   Praynig   bouquet

# 279
  • Мнения: 1 291
Ей какво хубаво време е навън само за разходки Simple Smile Дали пък не е дошло лято Simple Smile
Специални поздрави на майките от Варна и Бургас-любимите ми градове Simple Smile

Близнашки майки сега ще дават за Крум Савов и близначетата му,онзи ден дойдоха в магазина момченцето е много щураво и си удари носа и като шурна една кръв..

Имам един въпрос: Мислите ли да пазарувате дрешки за децата си по интернет?И ползвате ли е-пей?
Безкрайно ще съм ви благодарна за отговорите Hug

# 280
  • Мнения: 193
 edno_momiche благодаря за поздравите.Специален поздрав и за теб

А за пазаруването няма да е по интернет.Не заради нещо друго ами аз трябва на момента като харесам нещо да е вече в ръцете ми - не мога да чакам.

# 281
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравейте момичета. Аз доста се поизгубих и още ще се губя Sad

Предния петък не влязох в болнича, че пътищата бяха блокирани, но лекарката ми каза, че съм много зле - с постоянни, много силни контракции и по цял ден съм на легло.

Бебока е МЪЖ, мъжът ми е на седното небе от кеф, аз още съм в шок.

Андреа е цяла седмица с температура, разтройство повръщане и просто е ужас вкъщи, и останалите започнаха с разтройство, а от днес и аз  Cry

Утре вече влизам в болницата и въобще не знам колко време ще ме държат, защото въпреки лекарствата и лежането, контракциите не спират. Нядявам се вие всички да сте добре и много ви гушкам.

От интернет пазарувам от Ибей, а сега веднъж напазарувах и от Ларедут, но не съм очарована нито от качеството, нито от материите. Май е най-добре око да види, ръка да пипне, както се казва.

Целувам ви всички, ще ми липсвате в болницата, но дано поне да ме позакрепят там с малко системки. Поздрави на всички.  Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 9 814
Анииии, радвам се, че се появи и съжалявам, че нещата около теб са се развили така. Hug
Честита ти мъжка радост! stork-boy Важно е бебето да се роди живо и здраво, а пък полът не е от значение.
Скорошно оздравяване на Андреа и май като чета на цялото ти семейство.
Лежи и си почивай много и пиши като имаш възможност.
Хиляди виртуални  Hug

# 283
  • Мнения: 255
anyto, миличка, желая ти много скоро да ти се успокоят тия пусти контракции и спокойно да се радваш на бременността си  Hug

# 284
  • Мнения: 79
anyto, Честито момченце
А на теб стискам палци всичко да бъде наред

Общи условия

Активация на акаунт