Огледалото...

  • 1 350
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
 hahahaЛелеееее,да ви кажа-като се види в огледалото започват едни усмивки,та чак смях с глас.Едва ли осъзнава,че вижда себе си newsm78.А за нарцисизъм е малък Laughing.Как е при вас? Joy

# 1
  • Мнения: 779
И при нас е така и все по- зле става hahaha. Преди поне само си се усмихваше, а сега едни целувки едни приказки...то не е за разправяне  Joy!

# 2
  • Мнения: 4 629
Същата картинка е и сина ми. Купили сме му бебешко огледало, (което не е стъклено) и му е любима играчка  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 299
Аз още не съм се сетила за това newsm78-след малко ще го пробвам

# 4
  • Мнения: 4 244
Децата реагират в различна възраст на огледалото по различен начин
В началото виждат друго бебе и му се усмихват - толкова могат.
Постепенно почват според възможностите си да му отговарят, да го целуват, ближат да му пеят и каквото ви дойде на ум - това е неговия приятел
Към 18 месеца (варира според децата) когато започнат да осъзнават АЗа в себе си, започват и да забелязват че бебето отсреща прави същото като тях, облечено е в същите дрешки и така постепенно стига до извода че това бебе там е той самия.
Това става постепенно, като преди да разпознае себе си , разпознава, че онази там е Мама, и че онзи е Тати.
Това е много сложен процес в израстването и осъзнаването на бебето като индивид.
Затова им предоставяйте огледалца и се наслаждавайте на развититието им

# 5
  • Мнения: 1 983
и Вики много си се радва в огледалото, целува се Crazy
малко офф:като разглежда разни снимки и като види мен или баща си или баба си или дядо си ходи и ги целува голям майтап пада Embarassed

# 6
  • София
  • Мнения: 1 402
Ха ха ха както е писала Стройна Фиданка за огледалото ние сме на етап, смеем се на другото бебе НАШИЯ НОВ ПРИЯТЕЛ  Laughing

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Габи толкова много се радва като се види в огледалото, че ще я изпуснем. Не мисля че осъзнава какво вижда. Така се радва и като види деца навън, независимо колко са големи.

# 8
  • Мнения: 269
Голяма радост и смях с глас.
Това ми е един от триковете, когато вземе да се сърди: показвам го в огледалото и ...за какво се сърдеше бебето?!  Joy

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Вкъщи огледала бол и като минаваме редовно казваме Добър ден на приятелчето, за да ни се оправи насторението.
Много му е чудно още защо аз съм на две места и само мести поглед между мен и изображението.
Днес имаше развитие, усмихна се и си завъртя главата и я зарови в ръката ми като се усмихваше срамежливо, така няколко пъти.
Навън не обръща внимание на нито едно дете, незнам каква е разликата (освен естествено, че вижда най-хубавия човек в огледалото Mr. Green)

# 10
  • Мнения: 5 183
Моя Томи го подстригахме за първи път на 7-месе4на възраст, защото от раждането е с много и гъста коса, а и се поти доста. Оттогава го подстригваме всеки месец. Не пла4е, не се сърди и не шава. защо ли? Ами благодарение на огледалото. От най-първото подстригване, та до сега, все с помощта на две огледала става работата и нямаме никакъв проблем. Фризьорката казва да си завърти главата на ляво, аз веднага му местя огледалцето натам, а тои съответно се извръща за да си се гледа и радва и така...

# 11
  • Мнения: 5 577
Аз съм чувала, че не е хубаво да се гледат в огледало, получавали раздвояване  Crazy Crazy Crazy

Не съм суеверна, но не съм давала огледало често, но определено започвам.

Благодаря момичета, това е идея за нова игра.

# 12
  • Мнения: 920
И ние преди два дни се видяхме в огледалото..то смях, смях смях.....пък гукане, абе изобщо занимателно.

# 13
  • Мнения: 179
И нашата госпожица много обича да се гледа в огледалото. Като се види и веднага започват едни усмивки, едно гукане, които може да продължат и по половин час без да й омръзнат, стига да има кой да я държи пред огледалото Mr. Green

# 14
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моя син няма да е от суетните, поглежда се безизразно и се зазяпва в образа ми в огледалото и започва да ми се хили.

Общи условия

Активация на акаунт