Огледалото...

  • 1 348
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 183
...поглежда се безизразно и се зазяпва в образа ми в огледалото и започва да ми се хили.
Сладур!!! Hug
Ами така де - има ли по-хубаво нещо на света от мама за едно малко 4ове4е?! Heart Eyes
Браво на беб4о!!! bowuu baby_neutral

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
...поглежда се безизразно и се зазяпва в образа ми в огледалото и започва да ми се хили.
Сладур!!! Hug
Ами така де - има ли по-хубаво нещо на света от мама за едно малко 4ове4е?! Heart Eyes
Браво на беб4о!!! bowuu baby_neutral
Абе те ми разправяха, че момчетата били луди по майки те си, ама аз не им вярвах. Май са били прави, не мога да се отделя от него за повече от 30мин. установили че ме няма и се започва един рев, докато не го взема, тати не признава. Мъжа ми го взима в другата стая сутрин рано, рано като се събуди бебо, ама той не спира да мрънка докато не го взема, та лошото е че сън няма за мене.  Sad Ама поне ме обича, ако може да обича такова малко същество, по скоро има нужда от мен, пък и нали аз най много го глезя... Абе знае си интереса...
Твоя поне можеш да го задържиш на едно място, ама моя неще...  Confused Направо ме разби със номера с огледалото, аз се чудя като порасне и нашата коса и като дойде ред да се подстригваме, кака ще го вържа на едно място...  newsm78 Абе с дълга коса ще си ходи, нали ми е дивак...  Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 3 550
Ооооо, такава радост! Кикоти се, цвърчи от кеф, закача се с бебето от огледалото. И на мен ми се радва, но на себе си - повече. А като го срещна с други бебета, не се хили толкова. Може пък да подозира, че е той самият......... Защо иначе, ще се хили толкова, че мама държи някакво си бебе?

# 18
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Моята Ники също лудва на огледалото,има ля ля... целувки и въобще голяма радост

# 19
  • Мнения: 429
и при нас е така с огледалото- ние сме почти на три месеца, ама пада страшно хилене или пък се разглежда с една сериозна физиономия.

Тинка 79-ама все като видя сина ти и ми прилича на моя. ОТдавна се каня дя ти пиша. Може само на тази снимка да е така. Ама и днес сестра ми беше на компютъра. Гледа твоето бебе и вика че приличал на Тодор.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 958
Дара пък се гледа като пуле! Никак не се кефи на огледалата! Само се навежда напред и се пули докато не я дръпна настрани. Де да знам защо е така. Аз си мисля, че може да не се харесва  Crazy Тя и на другите бебета не се радва, дори не ги поглежда.

# 21
  • Мнения: 835
Ние в коридора имаме огромно огледало. Точно вчера минава ме и моят син вижда бебе с биберон, последва чакай да взема тази биба Laughing

# 22
  • Мнения: 5 228
И дъщеря ми много се радва на отражението си в огледалото. Дори първите по-сериозни съзнателни усмивки бяха точно на отражението й. Когато е кисела и мрънка отиваме при огледалото и настроението й веднага се оправя  Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт