Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 5

  • 34 970
  • 513
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 740
аз искам да попитам майките, които са получили уолкъра дали техните деца си играят с него. аз също събирах точки но като разбрах че са свършили реших да го поръчам от един сайт, но моят син много много не се впечатлява от играчки и си играе с всичко друго само не и играчки.

# 16
  • Мнения: 516
Моите( големите) пощуряха по него Simple Smile Използват го за кола и правят състезания. Надявам се  и дребният да прояви интерес,когато му дойде времето. Играчката е чудесна!

# 17
  • Мнения: 110
Аз миналата седмица пратин за жираф и сега чакаме Peace
благодаря за темичката Hug

# 18
  • Мнения: 108
Искам да попитам за вибриращите играчки,дали са музикални? Защото се чудя между тях и патето , за кое да изпратя.
Аз получих току що вибриращата играчка  newsm10- тя издава разни звуци наподобяващи смях и свирене...интересна е според мен , но да видим колко ще му е интересна на моя сладур  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 314
аз току що се обадих и другата седмица ще чакаме жирафа и патето  Rolling Eyes  другите 12 точки изгарят  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 473
Вчера си получих играчката, писмото беше изпратено на 29 януари и понеже имаше питане дали от Сити звънят ако не намерят никой, на мен ми звънаха преди да дойдат да питат дали съм вкъщи (незнам дали са идвали преди това)

# 21
  • Мнения: 0
И на мен тази сутрин ми донесоха жирафа, като преди това звъннаха да питат дали ще има човек на посочения адрес. А писмото го изпратих на 11.02.

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 13:49 от Bibla

# 22
  • Мнения: 2 447
Аз пък още не съм си получила картата по пощата Crossing ArmsПоръчах я на 06.02 Thinking
аз искам да попитам майките, които са получили уолкъра дали техните деца си играят с него. аз също събирах точки но като разбрах че са свършили реших да го поръчам от един сайт, но моят син много много не се впечатлява от играчки и си играе с всичко друго само не и играчки.
Ние имаме уолкър,ама честно казано не му обръща особено внимание.Интерсен му беше първия ден.Сега само го обикалям из къщи,предполагам че малко по-голям като стане ще му стане интересен.И той си играе с всичко друго,ама не и с играчките си.

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
И на мен тази сутрин ми донесоха жирафа, като преди това звъннаха да питат дали ще има човек на посочения адрес. А писмото го изпратих на 11.02.

Моето писмо е получено на 12.02, значи тези дни мога да си получа жирафа.

# 24
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
аз току що се обадих и другата седмица ще чакаме жирафа и патето  Rolling Eyes  другите 12 точки изгарят  Crossing Arms
Не е честно така. Поне да ги връщат с изпратената играчка.  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 123
и аз си получих жирафа Laughing пуснала съм писмото на 09.02

# 26
  • Мнения: 498
Честито на всички получили играчките. А на останалите като мен, приятно очакване. Явно Ситито, чак сега са се размърдали  Crossing Arms.

# 27
  • Мнения: 516
И аз още съм от чакащите Sad От Ситито в петък ми казаха,че ще пратката ще дойде в понеделник.А то и вторник вече си измина newsm78

# 28
  • Мнения: 367
Получих картата,поръчах я по телефона на 9.02
Ами аз имам едно питане към Ninny при условие че Fisher price имат такова разнообразие от играчки,не е ли възможно да се замени този прословут уолкър с друга играчка на същата стойност,например крокодила с кубчетата или нещо друго? newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 124
Цитат на: Ninny в Четвъртък, 19 Февруари 2009, 20:19
Здравейте,
Тъй като знам, че много от вас са "засегнати" от това, че проходилката свърши и искат да са информирани какво ще получат.

От понеделник най вероятно ще започнем да се обаждаме на всички играли за проходилка, но поради изчерпани наличности не са получили такава.
Ще можете да си изберете от 3 комбинации играчки.
1. 3 патета и една свиреща (3х18 + 36) = 90т.
2. 2 свирещи и едно пате (2х36+18) = 90т.
3. Жираф и едно пате = 78т.


А какво ще се случи с останалите 12 точки при третата комбинация? Да речем да доизпратим още точки за вибриращо....?


Не видях отговор на този въпрос затова го копирах. Тъй като и аз не смятам да правя търговия с патета също ме вълнува какво ще се случи с 4те мечета ако избера третата комбинация. Вече стана ясно, че не можем да изпратим още 2 мечета за жираф и вибриращо. В такъв случай за да е наистина компенсация, а не ощетяване  ще ни бъдат ли върнати тези 4 мечета, които остават при взимане на жираф и пате, защото това са си 4 пакета памперси... Получих втора карта и при положение , че имам право да играя с нея искам да се пробвам да събера и за музикална играчка, а в този случай ще е хубаво да ми се върнат 4те мечета.

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 12:32 от djreni

Общи условия

Активация на акаунт