Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 5

  • 35 011
  • 513
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 71
И на мен сега ми се обадиха от Ситото че ние дошъл жирафа Hug.Аз имам един въпрос до кога могат да се пращтат карти искам да пратя и за пате,но ми трябват още мечета до кога е крайният срок?Благодаря ви.  bouquetДано и на тези който не са получели се обадят и ви зарадват тези дни.

# 466
  • Мнения: 171
И ние сме със жираф вече.

# 467
  • Банкя
  • Мнения: 823
... до кога могат да се пращтат карти...
До края на годината или до изчерпване на количествата. Peace

# 468
  • Мнения: 14
ЗДРАВЕЙТЕ,днес се обадих да питам какво е станало със писмото дали са го получили,казаха че е там и до седмица ще пратят жирафчето че да видим.

# 469
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз пък днес си получих картата  Hug
Утре ще пращам мечетата newsm78

# 470
  • Мнения: 7
Да ви се оплача....тия от ситиекспрес са много зле,пратили са ми жирафа НЕ ЗНАМ КОГА ТОЧНО,звъня на куриерите(по точно на спедиция) ,казаха ми,че пратката ще е при мен на следващата сутрин Grinning,това беше на 13.04......на следващия ден никой не идва,започнах да се обаждам и на 3 телефона ми казаха,че не съм за тях,като всеки следващ ми даваше поредния телефонен номер #Cussing out
На края намерих пратката,но ми казаха че няма срок за доставка и ще ми я донесът когато се съберат повече пратки до нашия квартал(Фондови жилища),имало още една пратка за нашия блок но нищо не обещават #Crazy
До момента още не са се обадили и съответно нашия жираф събира прах докато някой не прати още ....не знам и аз колко пакета до квартала,та да благоволят да ни го донесат #2gunfire

Никога...ама никога няма да им ползвам услугите Crossing Arms

# 471
  • Мнения: 367
Момичета ако на някой му  трябват мечета имам доста ,заменям ги за играчки подходящи за 1-1.5 г дете Peace Hug

# 472
  • Мнения: 110
Имам излишни мечета някой да иска да направим размяна търся патето-или врибриращите играчки

# 473
  • Разград
  • Мнения: 377
И аз днес отидох да си взема жирафчето, че явно в "нашето голямо градче" не стигат до нас!  ooooh!

# 474
  • Мнения: 108
Моя приятелка си получи жирафа вчера, а миналата седмица й доставиха и вибрираща играчка.

# 475
  • Мнения: 105
хайде и ние да се похвалим. имаме си жираф от вчера. падат едни игри....

# 476
  • Мнения: 1 740
Аз пък да се оплача с моята приятелка живеем в един и същ блок и на нея миналият ден и доставиха жирафа на адрес ,а на мен ми пратиха sms да ида до Хасково да си взема играчката. Някой знаели ако не ида тези дни да си я взема,какво ще стане с нея. А иначе жирафа и на мен ми го доставиха на адрес.

# 477
  • София
  • Мнения: 3 123
Моя приятелка си получи жирафа вчера, а миналата седмица й доставиха и вибрираща играчка.

и при нас така. GrinningДнес дойде жирафа и е голяма игра,а вибриращото куче пристигна минала седмица,картите пратих на 21-ви и на 25-ти март.Доста бързо ни ги доставиха. Grinning

# 478
  • У дома !
  • Мнения: 700
Дойде ред и аз да се похваля Laughing
Днес ми доставиха жирафа за племенницата newsm44
Жената,която ми се обади от куриерската фирма,и която ми донесе играчката беше много любезна Peace

# 479
  • Варна
  • Мнения: 1 109
И Диана получи жираф вчера, съвпадна с деветата месечинка, голяма игра пада,много се кефи детето!
Благодаря мноооого на организаторите, ние така или иначе сано тези памперси ползваме Simple Smile

Сега започвам да събирам за патето Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт