Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 5

  • 35 015
  • 513
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 80
И ние си имаме жирафче  bouquet за организаторите, съвпадна с месечинката им. Струваше си чакането. Аз картата я пратих в края на февруари, на обратната разписка пишеше, че е получена на 9 март Simple Smile

# 481
  • Мнения: 2 425
Когато се обадих за карта, поръчах две, даже натъртих да са две, но получих една. Лепя всичко вътре и ще им пиша, дано ми изпратят двете играчки.

# 482
  • Мнения: 161
Ние се сдобихме с карта, благодарение на ВЕСЕТО!   bouquet

Успяхме да съберем за патето и вчера го получихме. Доста бързо, по пощата допйде!!!

Изненадващо - подариха ни и карта с мечета точно за един жираф, в Понеделник ще я изпратя, дано да ни огрее за жирафчето.  Praynig

# 483
  • Мнения: 15 379
Когато се обадих за карта, поръчах две, даже натъртих да са две, но получих една. Лепя всичко вътре и ще им пиша, дано ми изпратят двете играчки.
Недей!!! Ще ти изгорят мецанките, но няма да ти пратят 2 играчки Naughty! Просто се обади за още една карта.

# 484
  • Мнения: 2 425
Мерси за съвета.  Peace

# 485
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз пък в сряда пуснах картата с 90 точки в нея и учудващо вчера ми звъняха по телефона от ПАмперс - да ми кажат, че колите са свършили и да ме питат кой от трите възможни варианта за играчки си избираме да ни пратят  Blush. Имам още една карта и малко мечета, ще видим за какво можем да посъберем още newsm78

# 486
  • Бургас
  • Мнения: 445
Момичета,аз от 2 седмици съм пратила писмото,но никой не ми е звънял.Аз ли трябва да се обадя да попитам дали са го получили,не съм го пуснала препоръчано,да не е там проблема?

П.п. Току що се свързах,писмото ми е получено  newsm44  Но в момента нямало администратор (каквото и да значи това) и затова играчките за получените през април писма не били изпратени. Ще чакам тогава.

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 12:01 от DARI_76

# 487
  • Варна
  • Мнения: 1 272
И аз да се похваля след едномесечно и половина чакане вчера си получихме жирафа. Дойде като по поръчка като подарък за рождения ни ден.

# 488
  • Мнения: 349
Момичета да се похваля   newsm44, преди 5 мин. ми донесоха вибриращата играчка - куче. Почти бях забравила, че я чакаме. Дойде на каката на Рождения Ден  Laughing  . Писмото бях пратила на 14,03 / този път Не препоръчано/.

# 489
  • Бургас
  • Мнения: 445
Тези вибриращи играчки ми се стори,че ги раздават в големите магазини,където има промоция на Памперс-видях да дават на хора,които си купуват от промоционалните пакети,но отдалече и не съм много сигурна.

# 490
  • Мнения: 351
Тези вибриращи играчки ми се стори,че ги раздават в големите магазини,където има промоция на Памперс-видях да дават на хора,които си купуват от промоционалните пакети,но отдалече и не съм много сигурна.
В кои магазини си видяла?

# 491
  • Мнения: 161
Тези вибриращи играчки ми се стори,че ги раздават в големите магазини,където има промоция на Памперс-видях да дават на хора,които си купуват от промоционалните пакети,но отдалече и не съм много сигурна.

 Thinking Да не би да са раздавали карти на Памперс, а не играчки?

# 492
  • Мнения: 534
Не знам дали са същите играчки,май не ,но имаше промоция в Билла като закупиш 2 пакета памперси и един кърпички ти дават еди каква си играчка ако вземе еди колко си пелени и кърпички еди каква си играчка.Беше обявена на таблото в билла  ,но в петък вечерта(за когато беше обявена)  нямаше промотърки.След това не съм ходила не знам до кога е била промоцията,не съм в София.Ако има някой който знае нека разясни малко по-точно.

# 493
  • Мнения: 1 153
ditka_sl, различни са играчките. Тези от Била бяха плюшена гъсеница (за по-малкия комплект) и музикална гъсеница (за по-големия). Жалко, че не са били там, защото плюшената гъсеница се радва на голяма популярност вкъщи:) Аз попаднах на тази промоция в Била, не знам дали я провеждат и в други магазини. Може би ако ги попитаме, ще кажат.
Така или иначе, тази промоция е различна от събирането на точки и играчките също са различни.

# 494
  • София,
  • Мнения: 4 267
secret girl и ние преди време попаднахме на тази промоция, и взехме от малката гъсеничка, която е проста плюшена играчка, като спирала и се навива на дръжката на количката или кошницата за кола, но не е нищо особено, или поне на моята дунда не и хареса особено, как пък веднъж не се заигра с нея и не и направи впечатление. МОже би по голямата музикалната гъсеница е по хубава Tired, аема не ми се взимаха цели два пакета памперси. МОмичета незнам за вас, но аз съм силно разочарована от новите памперси на памперс, страшно пропускат ooooh! - и лепенките им се късат много Crossing Arms
МИслех да събирам още мечета за поне още една играчка, но днес не посмях да купя пак от памперсите, взехме си само кърпички, дано не ги развалят и тях, че ние само тях си ползваме. Аз имах събрани точки от кърпичките около 60  Hug

Общи условия

Активация на акаунт