Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 5

  • 35 019
  • 513
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 777
Да се запиша и аз сред чакащите обаждане... Нямам никаква играчка все още, нито пък някой се е обадил да ме пита каква комбинация за 90 точки ще искам...

# 61
  • Мнения: 3 319
обади им се  Peace  и кажи каква комбинация от играчки искаш

# 62
  • Мнения: 3
Здравейте    wavey
и аз да се запиша при чакащите
обратната разписка се върна , картата са я получили на 18.02 , като пристигне жирафа ще пиша Peace

# 63
  • Мнения: 123
 Party Hug

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 11:43 от tania821

# 64
  • Мнения: 409
Аз трета седмица вече чакам за пееща играчка. Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 516
Едва днес са пристигнали играчките в Русе. Най-после ни зарадваха с жирафчето.

# 66
  • у нас
  • Мнения: 5 742
Има изменение на регламента.
 Не мога да го разтълкувам нещо  newsm78
 Значи ли, че и занапред с една карта може да се изпращат 90 точки и да избираш комбинация от играчки?  newsm78

на първи, на втори и п-прочит нещо не вдявам какво искат да кажат - два месеца от изпращането на картата, а майката родила. Не са го писали както трябва май  Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 105
наистина регламента с един прочит не можеш да го разбереш. Аз мисля, че има допълнение за майки родили преди 2 месеца освен карта могат да получат и промоционален пакет, а всички останали майки/ с деца от 2 месеца нагоре / само карта ако се обадят по телефона.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 296
"...майки на деца на възраст от 2 месеца, ще получат по пощата промоционален пакет, съдържащ карта за лоялност, брошура, писмо и самоадресиран плик за писма."

Аз го разбирам така: майките с двумесечни бебета няма нужда да търсят карти по магазините или да се обаждат по телефона за такива, защото ще им бъдат изпратени така или иначе. Това се прави за тяхно улеснение, а и все пак е много вероятно още да не са чули за тази промоция...  А и като се раздадат картите до края на февруари няма как да могат да си намерят по-късно карта, за да участват. 

# 69
  • Банкя
  • Мнения: 823
Определено е написано малко объркващо - дано Ninny внесе яснота.

Основното, което разбрах, че е променено, е, че промоцията се удължава до 31.12.2009г, като естествено, ако свършат играчките, тя ще бъде прекратена по-рано. Официално и то на две места обясняват, че ако дадена играчка се изчерпа, ще бъде предложена замяна с други.

Допълнението за майки с деца на възраст от 2 месеца според мен е свързано с някакво допитване в родилните домове или справка за родените бебета - тоест всяко бебе на възраст от 2 месеца ще получи по пощата карта в промоционалния пакет (това, което ние вече сме взели от магазин или получили по пощата). Ако бебето се роди май месец, ще получи юли карта. Peace

Иначе няма промяна в частта "Право на участие", така всички могат да участват.

И според написано, всеки може да изпрати една карта с 90т и да вземе предложените в замяна 2 или 3 играчки. По никакъв начин не могат да кажат, ама вие не разбрахте ли, че отдавна свършиха уолкърите, поне докато не обявят на страницата, че те са изчерпани. Peace

# 70
  • Мнения: 409
А в какъв срок си поучихте играчките

# 71
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 719
Някой успял ли е да се свърже с офиса на Сити в Горубляне? Вече втори ден звъня и стационарния им телефон пуска факс сигнал, а GSM-а не работи. #Cussing out #Cussing out #Cussing out Звънях в централата на Сити и от там ми дават пак същите номера....... е, нямам думи просто!!! Ако някой знае актуален телефон,  моля да го сподели.

# 72
  • Мнения: 307
Акси, ти наистина си достоен помощник на Ninny  Grinning
Твоето тълкуване ми се струва съвсем правдоподобно.

# 73
  • Мнения: 110
Някой успял ли е да се свърже с офиса на Сити в Горубляне? Вече втори ден звъня и стационарния им телефон пуска факс сигнал, а GSM-а не работи. #Cussing out #Cussing out #Cussing out Звънях в централата на Сити и от там ми дават пак същите номера....... е, нямам думи просто!!! Ако някой знае актуален телефон,  моля да го сподели.
На мен ми даваше такива проблеми само в събота и неделя после се свързах без проблем
Звънях на този телефон 02/9730665

# 74
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 719
Някой успял ли е да се свърже с офиса на Сити в Горубляне? Вече втори ден звъня и стационарния им телефон пуска факс сигнал, а GSM-а не работи. #Cussing out #Cussing out #Cussing out Звънях в централата на Сити и от там ми дават пак същите номера....... е, нямам думи просто!!! Ако някой знае актуален телефон,  моля да го сподели.
На мен ми даваше такива проблеми само в събота и неделя после се свързах без проблем
Звънях на този телефон 02/9730665
И аз на него звъня, но..........
Благодаря ти!  bouquet

P.S.  Сега има промяна в плана - вече ме оставят на изчакване на GSM-а, което си е чиста проба набутване.  Twisted Evil

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 16:18 от Picky

Общи условия

Активация на акаунт