Как се отнасят половинките Ви към Вас?

  • 5 724
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 370
 добре.никога не ме е обиждал,нямаме навика да се нараняваме нито словесто,нито физически. е,мрънка понакога,но кой ли няма трески за дялане?! Rolling Eyes

# 61
  • София
  • Мнения: 4 041
Ми щото Миуото казва, че жената се бие в петък вечер. През уикенда, като си си вкъщи да ти е спокойно , а и да и поотминат синините до понеделник.  Naughty

И си е прав, той най-добре знае.  Stop Не ме излага пред хората. А и ако не ме бие как ще разбера, че ме обича?!  bowuu

# 62
  • Мнения: 417
Ех човек като чете тая тема има чувството,че е попаднал в рай за истински мъже  Laughing

Всички едни любащи,невикащи,немрънкащи,усмихнати,благородни,мили и услужливи...леле....



Е как да кажа,че мрънка,като не мрънка, може да не е усмихнат винаги,да не е постоянно на услугите ми ,но не мрънка и предполагам Rolling Eyes че ме обича щом ме уважава и търпи. Heart Eyes Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 7 038
Странно ми е, че повечето от жените изказали се в темата са благодарни, че мъжете им ги изтърпяват. Мисля, че имате проблем със самооценката.
AGAPH,  бъди искрена, учудват ли те отговорите от темата? Аз пък точно такива очаквах..., все пак кой не е чувал за прекрасните качества на съпрузите на ССФ...

# 64
  • Мнения: 293
Не,не ме учудват,защото знам,че ССФ е перфектна във всяко едно отношение и е омъжена за най-любящия,мил и отговорен мъж,който няма как да мрънка при такава перфектна жена  Wink
Де се набутах и аз между шамарите тука в тоя ДиС... Laughing

# 65
  • Мнения: 301
все пак кой не е чувал за прекрасните качества на съпрузите на ССФ...

а не е ли възможно тези хвалени мъже да притежават наистина прекрасни качества просто, защото те така изглеждат в очите на жената, която ги обича?
вярно, че понякога звучи пресилено, но не може ли все пак да е действително казано от сърце?

# 66
  • Мнения: 293
Джули,дай боже да е истина! От това по -хубаво няма !

Парадокса е ,че около нас виждаме едни неща в реалния живот,а във форума се говори за съвсем други.Тоест малко си противоречат нещата.Това е за чудене.

Естествено е,че има и такива мъже. И за моя мога да кажа много хубави работи но и някои лоши. Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 494
Не,не ме учудват,защото знам,че ССФ е перфектна във всяко едно отношение и е омъжена за най-любящия,мил и отговорен мъж,който няма как да мрънка при такава перфектна жена  Wink
Де се набутах и аз между шамарите тука в тоя ДиС... Laughing

Значи и моето място не е тук! Не съм перфектна и мъжа ми не е от най- любящите.Всички имаме трески за дялане .
Спорр няма !Идеалните са само в книгите .Е, може и да има малки изключения!

# 68
  • София
  • Мнения: 7 038
все пак кой не е чувал за прекрасните качества на съпрузите на ССФ...

а не е ли възможно тези хвалени мъже да притежават наистина прекрасни качества просто, защото те така изглеждат в очите на жената, която ги обича?
вярно, че понякога звучи пресилено, но не може ли все пак да е действително казано от сърце?
Джулия, много ми се иска да е така, но като чета анонимните теми в този подфорум, а и не само анонимните, не ми се вярва за съжаление.

# 69
  • Мнения: 417

Парадокса е ,че около нас виждаме едни неща в реалния живот,а във форума се говори за съвсем други.Тоест малко си противоречат нещата.Това е за чудене.
Естествено е,че има и такива мъже. И за моя мога да кажа много хубави работи но и някои лоши. Rolling Eyes



Всеки човек си има и лоши и хубави качества.Няма перфектни хора, както при ъжете така и при жените.Нали темата е такава"Как се отнасят половинките ви...."Авторката пита в началото мрънкат ли, обиждат ли ви дали сме доволни, дали нервничат и др.?Затова са и отговорите такива.Виж ако някой очаква повечето да мрънкат и обиждат за да има драма и да е по интересно това е друг въпрос. Не е зададен въпроса перфектни ли са половинките ви и имат ли лоши качества....
Бих добавила в такъв случай, че моя си има трески за дялане,но и аз си имам и съм го приела такъв какъвто си е и той ме приема така като гледам.Ако можеше да не ръси чорапи където завари и да не забравя вечно(всеки ден е това) я някой телефон или ключ или панел за музиката за колата и да ме вика да му ги подавам, защото вече си е обул обувките на всяко излизане по 2-3 пъти-щеше да е перфектния има  и още много неща -с часове говори по телефоните с ужасно много хора, като че от утре ги спират и  мачовете които гледа край нямат и още и още, но според мен е важно,че ме уважава и се държи добре с мен, а това компенсира другите неща, които не са малко.Никой никъде не е казал че са ни перфектни мъжете просто сме писали че ни уважават и не мрънкат. Дай боже перфекционизъм навсякъде, но едва ли...!?

# 70
  • Мнения: 2 100
Мрънкаме и двамата, най-вече аз. Много го тормозя, ама и той мен де  Mr. Green Уважаваме се един друг, обичаме се, но като седнем на масата той не се сеща да сложи вилица за мен, аз пък не се сещам да му донеса солта  Joy Joy Общо взето и двамата сме си един дол дренки  Laughing

# 71
  • Мнения: 924
Аз говоря а той tv

# 72
  • София
  • Мнения: 7 097
Не е романтичен и мрънка и мърмори, когато нещо не му харесва. Иначе ми е истинска опора - може да се разчита на него във всяко едно отношение.

# 73
  • Мнения: 1 318
И двамата си мрънкаме... Събрали сме се едни сръдльовци Laughing Преди аз бях по-търпелива, но сега вече не си мълча.

# 74
  • Мнения: 702
Откакто се изнесох от наследственото жилище на майка му, в което живеехме само двамата - перфектно!

Общи условия

Активация на акаунт