Готвите ли всеки ден?

  • 11 423
  • 202
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 129

ех , надявах се че повече мами ще се похвалят, че не готвят те, а мъжете им. И на мен готвенето не ми тежи. Но не намирам време да готвя всеки ден - от една страна имам помощ в това, от друга се прибирам доста късно и всички са много гладни, за да ме чакат тепърва да забърквам нещо.

# 16
  • Мнения: 9 973
е не всеки ден,но през ден или 4-5 пъти в седмицата.
по принцип не обичам да готвя,но пусти глад...

# 17
  • София
  • Мнения: 170
И аз готвя всеки ден, освен вечерите, в които сме навън. Обичам да готвя, да експериментирам с нови неща. Готвенето е моето Спа bowuu

# 18
  • Мнения: 7 474
През ден готвя и не ми отнема много време.

# 19
  • София
  • Мнения: 174
Готвя всеки ден по две причини.Първо , защото това ми е любимото " домакинско задължение" и второ от дете не обичам да ям едно и също нещо два дни поред /така научих и дъщеря ми и мъжа ми /.

# 20
  • Мнения: 1 101
Работя и по някога свър6ваме късно..но задължително правя ве4еря отнема ми около 4ас ... а ако остане си го дояждам сама на обяд..
Не се повтаря ядене Embarassed
А събота и неделя се развихрям с по завързани и отнема6ти време не6та Peace

# 21
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Готвя веднъж на няколко дни, защото ядящите вкъщи сме двама  Grinning Обикновено като сготвя нещо, остава поне и за следващия ден, понякога мъжът ми приготвя някой негов специалитет, но и двамата обичаме да ядем навън, така че разнообразяваме  Peace


В събота готвя най-много - тогава прекарвам поне 2 часа в кухнята, докато през седмицата отделям около час.

# 22
  • Мнения: 929
Рядко се случва да не готвя всеки ден.

# 23
  • Мнения: 3 268
Готвя всеки ден.Може омлет да е,но е нещо,което съм направила в момента.Никой у дома не яде вчерашно ядене.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 123
И аз готвя всеки ден Simple Smile. Всички се храним само у дома. Освен това се  налага мъжО да си носи храна когато отива на работа - за 24часа, защото на кораба нямат друга алтернатива Simple Smile. Отдавна му е направило впечатление че почти никой от колегите му не носи домашно приготвена храна - ядат колбаси и др. подобни...

# 25
  • Мнения: 751
Всеки ден готвя,мъжо не обича да доизяжда храна от предния ден. Crazy

# 26
  • Мнения: 311
Откакто работя, не готвя всеки ден. През ден, а понякога и по-рядко.
Отнема ми различно време, от 30 мин до 2 часа през почивните дни примерно.
Често замразявам останало ядене и след време си го хапваме.

# 27
  • Мнения: 110
   Готвя всеки ден, с малки изключения, но отделям максимум половин час за това.  Peace
 Обикновено приготвям лесни и бързи неща в количества достатъчни за обяд и вечеря, така, че няма за дояждане на следващият ден. Двама сме само, непретенциозни. От време на време ми идва музата да изпробвам някоя рецепта от форума, но като цяло не ми тежи изобщо и го правя с удоволствие.    chef

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Готвя през ден!

# 29
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Готвя почти всеки ден с малки изключения. В повече случаи готвя с кеф и не ми тежи, но когато съм уморена и нямам настроение  не готвя или приготвям нещо набързо.

Общи условия

Активация на акаунт