Предстои ми нещо хубаво

  • 4 461
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Не успях да кажа на нашите тъй като нашия беше в Италия, а нашата стоеше зад мен когато получих предложението.
Беше трети марти и вечерта предстоеше мъжът ми да прави парти в новото си жилище. Аз бях отишла при майка ми, за да се приготвя и той дойде да ме вземе с час по-рано. Не беше кой знае колко романтично предложение,  вместо пръстен получих ключ от жилището. Пръстенът дойде след около месец.

Реакцията на майка ми беше зашеметяваща. Пребледня, седна, хвана се за сърцето и ми каза "Михалко, тази работа не е като всичко досега! Ти си, маменце, търтей и в брака така не бива! Обещай да се промениш!". Вместо да приемам предложение трябваше да уверявам майка ми, че ще чистя, пера и готвя. Брака върви вече трета година без да правя тези неща.  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 1 735
Брей,остаряла съм даже не помня как им казахме за датата.Исках май,но не помня по каква причина се оженихме чаааак август.Годината няма да споделям.
Пожелавам ви всичко най-хубаво!  bouquet

# 17
  • Мнения: 64
при нас беше голямо вълнение , за нас не защото бяхме обсъдили всички детаили но родителите като че ли изживяхе техните позабравени тръпки отново - беше много готино

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Никой не беше изненадан . Ние живеехме у свекървата ,докато ремонтираме жилището си . Просто получих предложението и следващата вечер първо минахме през моите родители, а после и през неговите да им кажем че ще се женим и че сме избрали дата за сватбата .

# 19
  • Мнения: 940
Предстои ни(на мен и годеника ми)да съобщим на родителите си,че сме избрали дата за сватба.Минаха повече от две години от годежа ни и едва ли някой ще е изненадан.Все пак очаквам вечерта с нетърпение и се вълнувам как ще реагират останалите.
Ще се радвам да узная как е минал този разговор при вас.
И в замяна обещавам да ви разкажа как е минал и при нас.



Много хубава тема. Тъкмо и ние вчера решихме за дата и сега се чудим как да им кажем. Ще следя.

# 20
  • Мнения: 2 032
Тъкмо и ние вчера решихме за дата и сега се чудим как да им кажем.

Нещо срамно или шокиращо ли има?

"Мамо, тате, с [Грую] избрахме да се оженим на [1-ви април]."



# 21
  • Мнения: 3 634
Тъкмо и ние вчера решихме за дата и сега се чудим как да им кажем.

Нещо срамно или шокиращо ли има?

"Мамо, тате, с [Грую] избрахме да се оженим на [1-ви април]."


Защо с такава насмешка към вълненията на момичето?!  Naughty
Хубаво е човек да остава толерантен към трепетите на другите, дори когато са останали зад него.

# 22
  • Мнения: 940
Брех, много смешно значи...Що ли спамите всяка тема така.

dodo23, решихте ли кога да им кажете?

Нашият годеж също мина преди 2 месеца, но не бързахме с датата. Май ще изчакам средата на Март, за да ги съберем и да им кажем. Не са от един град, та затова е хамалогия.

# 23
  • Мнения: 144
Събрахме ги една вечер в заведение и им казахме че сме решили да се женим  Grinning Казахме и датата на събитието и това беше  Grinning Свекъра и свекървата бяха в шок и все още са  Laughing моите родители знаеха предварително от мен но бяха щастливи. Баща му започна да ми изнася лекции как вече трябва да им викам майко и татко и ако съм продължавала да им казвам чичо и леля много щал да се обиди  Simple Smile Цялата вечер премина в разговори как сме им взели "синето" на 35 години  Joy колко бил умен добър отговорен и т.н и това беше общо взето  Grinning На мен ми беше забавно  Grinning

# 24
  • Мнения: 301
Аз не мисля, че съм имала годеж.  newsm78 Предложение ми направи, придружено с пръстен, и аз (след 2 такива, на които му отказвах) се дадох най-сетне. Това, ако се брои за годеж?
Поотделно им казахме на родителите - първо на едните, после на другите Спомням си най-вече, че те се вълнуваха повече от мен и даже се опитваха да сменят датата на сватбата с "по-хубава" . Laughing Забравила съм, пък беше само преди 5 години.  ooooh! Може би не ми е направило впечатление, защото вече 8 години си живеехме заедно, когато решихме да се оженим.

# 25
  • Мнения: 13
Тъкмо и ние вчера решихме за дата и сега се чудим как да им кажем.

Нещо срамно или шокиращо ли има?

"Мамо, тате, с [Грую] избрахме да се оженим на [1-ви април]."





Ние пък точно така им казахме. Нямаше никакви вълнения, притеснения и изненади. Пък и знаеха само моите родители, защото неговите са от друга държава и религия, и сватбата трябваше да стане по техния начин. Та просто казах на нашите, с ... ще се женим, евентуално еди кога си, не бяхме сигурни тогава дали тази дата да остане. Те сигурно са се развълнували, но сега не си спомням  Simple Smile А после имаше и още една сватба, за пред неговите роднини, но там те избраха датата.

# 26
  • Мнения: 4
dalka,мислим да им кажем в петък.Ще ги поканим на вечеря,да хапнем,да пийнем и да ги зарадваме.
Радвам се че родителите ни поддържат добри отношения помежду си.Познават се много отдавна,живеем в малък град.
Свекърите доста често питат дали сме решили нещо и вече мислят че сватба няма да има-от годежа минаха повече от 2 години.
Датата,която сме си харесали е 19 септември.
Днес гледах модели за покани и съм очарована от няколко варианта.
Хайде споделяй и ти какво те вълнува,може и на лични.Хем да не дразним хората с нашите емоции Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1 735
Е,не така.Пишете и ние да знаем как се развиват събитията. WinkКойто се дразни да не чете темата.На мен лично подготовката за сватбата и самото празненство са едни от най-щастливите събития в живота ми.

# 28
  • Мнения: 3 634
На мен лично подготовката за сватбата и самото празненство са едни от най-щастливите събития в живота ми.

На мен също. Като чета другите преживявам своите вълнения отново.  Peace

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 675
При нас си пролича, че ще се женим. Grinning Не беше нужно да казваме. Mr. Green Бяхме сгодени и живеехме заедно от 11 месеца, когато забременях и след още няколко месеца се оженихме.  Аз бях се зарекла да не се омъжвам бременна, а съпругът ми - да не се жени през лятото, но и на двамата ни излязоха криви сметките. Peace

Общи условия

Активация на акаунт