отзиви за хотел Саут Бийч - Царево

  • 104 158
  • 714
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 534
Цитат
Ние бяхме миналата година, както знаете. Бяхме в апартамент с 2 спални и нито едната не беше от две събрани легла, бяха си широки спални,

Е явно не всички стай са така Sad ,ние бяхме в студио .За мен това беше най големия недостатък на този хотел  Peace .А най големия плюс беше че е адски близо до плажа и особенно ако си с малко дете и натоварен с басейни пояси играчки и тем подобни неща който трябва да носиш си е плюс  Peace
Иначе и на нас всеки ден ни сменяха кърпите и метяха,а чаршафите на 2-3 дена някъде подменяха .

Цитат
аз все още не знам на къде... и си чета...
Хотела го бива ,ама може и на по хубаво място да се отиде зависи всеки какво търси

# 46
  • Мнения: 367
Да се впиша и аз в темата  Embarassed
Днес се прибрахме точно от този хотел .Бяхме там 6 дни. Естествено има доста забележки(като на повечето /да не казвам всички/ места в БГ) ,но както е писала авторката на темата"зависи всеки какво търси".Честно казано на мен не ми направи впечатление да е мръсно по коридорите или на друго място,но явно си зависи от крилото в което са настанени гостите. Близо е до плажа,не е кой знае колко пеш,е не се тръшваш директно от стаята на пясъка newsm78 ,но и така беше добре.Студио за двама с 1 дете е идеално,но за повече...незная ,дори ако не е проходило и ползва проходилка си е направо писта Laughing   Лично на нашето семейство му хареса спокойствието и това,че морето и плажа са много чисти  grinning039 Много отдавна не съм попадала на такова място в БГ. За мен това е едно най-важните неща .Не е пренаселено(дори леко пусто),няма кой ка си изтръска хавлията в очите ти докато блаженно се препичаш на шезлонга си ,или друго досадно нещо да се случи на главата ти ooooh!
Ако някой търси забавление определено не е мястото там  трябва да го има предвид ! Там е точно за семейни двойки с малки деца . Храната е добра,въпреки че има известно повторение,но според мен си беше доста вкусно приготвена.Веднъж седмично правят традиционна БГ кухня.Никой не остана гладен или жаден,дори обратно    #Crazy  да кофти къде е местоположението на ресторанта,но се преживява
 Чистеха стаята ни всеки ден,сменяха кърпите ..в това отношение нямаме забележки  newsm75
В интерес на истината сме били и на по-лоши(но за сметка на това прехвалени места) и на по-хубави,там нещата са среден клас,както посказват и цените .  Съвсем нормален all inclusive  за сезона,отиваш почиваш ,гледаш си детенцето и в същото време нищо не ти липсва,е не бих стояла за повече дни,защото ще ми омъзне това спокойствие smile3507

За нас си беше добре,защото всеки познава лудницата по морето-къде да вечеряш,обядваш,детето  реве иска да ходи или нещо друго, притеснявате се,че досаждатена останалите,а там почти всички са на едно дередже,така че не правите впечетления.Н

И така ,със сигурност отново ще отидем,защото определено по нашето черноморие има липса от места като това,от плажове най-вече като този и това ще бъде още следващия месец. Доволни сме ,но "хора разни-разни идеали" Peace Определено ,не е за хора с големи изисквания или с  по-големи деца и за дълго време. Има хотели с по-добри условия,но пък нямат плаж или нещо друго им куца.
Все пак лято и желая на всички ,където и да изберат да изкарат така както ние newsm10

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 21:51 от kklara

# 47
  • Мнения: 482
На същото мнение съм. Само, че ние стояхме 10 дни, а децата още искаха дори. Ето още едно място, което е много спокойно, сестра ми случайно попаднаха на него и са доволни, утре се прибират. Едно малко детенце им е дало визитка в киното и е казало да отидат там, че било много хубаво, те погледнали от любопитство и така заминаха.

# 48
  • Мнения: 217
Здравейте и от мен,
аз по вашите коментари реших, че хотелчето си го бива  и ще резервирам за началото на август.....

Бихте ли ми казали само на плажа колко се плащат шезлонга и чадъра?

# 49
  • Мнения: 534
Цитат
Бихте ли ми казали само на плажа колко се плащат шезлонга и чадъра?
чадър 5 лв. и шезлонг 5 лв.  Peace

# 50
  • Мнения: 534
Ето малко снимки от хотела и плажа
 ,,,,,,

Повече снимки който иска може да види тук http://gospodinovi.multiply.com/photos/album/25/25#

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 15:06 от .Маги.

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте, имам един въпрос към Маги... ние сме резервирали апартамент в Реджина маре, гледам че е близо до вашия хотел, някакви отзиви за него?

# 52
  • Мнения: 534
Цитат
Здравейте, имам един въпрос към Маги... ние сме резервирали апартамент в Реджина маре, гледам че е близо до вашия хотел, някакви отзиви за него?
Отзиви немога да ти дам ама впечатления от мен да ти споделя  Peace
Хотела е много хубав и доста по поддържан от към чистото  отколкото наяшия.Един ден като отивахме на плажа гледам 2 жени търкат плочките пред главния вход  Shocked
Градината му е страхотна с басейна имат много хубав външен ресторант и бара на плажа е също към този хотел и е на много прилични цени.От басейна в двора правиш една крачка и си вече на пясъка на плажа  Mr. Green
А и явно не е много пълен защото вечер светеха не повече от 10-15 стаи ,поне по времето когато бяхме ние там  Peace
А аз мога ли да попитам вие как си резервирахте там с агенция ли ?

# 53
  • Мнения: 206
Ние сме тук от събота и смея да твърдя, че спрямо цена качество пиша 6+ Peace
За 8 нощувки в апартамент с две спални, отделно хол с диван, който се разтяга и два санитарни възела, с две тераси, ALL in. 1270 лв.
Много сме доволни. Ние сме с дете на година и половина и тук е рай за нея.
Има два басейна за възрастни, два малки, детска площадка с люлки и пързалка, можеш да си оставиш детето на една прекрасна жена, която ги забавлява навън. Комплексът е затворен и с много зеленина и трева. Храната е прекрасна. Персоналът е страшно любезен и трудолюбив. Плажът е на 100 м. Плажната ивица е много широка. Има само три реда чадъри, така че съвсем спокойно можете да си носите чадър. В момента изобщо не е навалица. Много е спокойно. Peace

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ами да, с агенция. Една позната на съпруга ми работи в туристическа агенция в Бургас и тя ни препоръча този хотел. Тъй като е нов, отиваме малко на риск. Затова питам за впечатления.

# 55
  • Мнения: 367
Само да вметна,че чадър и шезлонг сме платили само веднъж ,незаная защо Thinking  newsm78  6 дни и смо веднъж веднъж ни искаха пари,цяла компания бяхме,не е нещо незбележимо(говоря за хоел "Саут Бийч). Много странно ни беше newsm12 ?!? Решихме,че е към хотела,но уви,като ни взеха пари на пердпоследния ден се  разобедихме,а на следващия пак нищо.... Не го разбраххх,нито някой о т компанията ..

# 56
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За 8 нощувки в апартамент с две спални, отделно хол с диван, който се разтяга и два санитарни възела, с две тераси, ALL in. 1270 лв.

през коя агенция резервира?
И дай още впечатления...

# 57
  • Мнения: 206
През Азия Холидейз
http://asiaholidays.bg/
По-добре е да им се обадиш, защото не всички оферти са на сайта.
Питай какво точно те интересува и ще ти отговоря Peace

# 58
  • Мнения: 7 640
Ние сме тук от събота и смея да твърдя, че спрямо цена качество пиша 6+ Peace
За 8 нощувки в апартамент с две спални, отделно хол с диван, който се разтяга и два санитарни възела, с две тераси, ALL in. 1270 лв.
Много сме доволни. Ние сме с дете на година и половина и тук е рай за нея.
Има два басейна за възрастни, два малки, детска площадка с люлки и пързалка, можеш да си оставиш детето на една прекрасна жена, която ги забавлява навън. Комплексът е затворен и с много зеленина и трева. Храната е прекрасна. Персоналът е страшно любезен и трудолюбив. Плажът е на 100 м. Плажната ивица е много широка. Има само три реда чадъри, така че съвсем спокойно можете да си носите чадър. В момента изобщо не е навалица. Много е спокойно. Peace

Реджина маре ли?
На палжа включени ли са чадърите в цената?

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ама чакайте малко...
biko, не говориш ли за Саут Бийч хотел?

Аз поне така разбрах.

Общи условия

Активация на акаунт