отзиви за хотел Саут Бийч - Царево

  • 104 178
  • 714
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 640
ама чакайте малко...
biko, не говориш ли за Саут Бийч хотел?

Аз поне така разбрах.

постовете се размесиха и искам да съм сигурна за како пише, че ми хареса Sunglasses

# 61
  • София
  • Мнения: 249
Много добра оферта ми дадоха за този хотел - Саут Бийч: 735 лв за 2-ма възрастни и 2 деца с всичко включено за 5 дни в едностаен апартамент.  А в Регина маре за закуска и вечеря за 5 дни е 910 лв. пак в апартамент. Не знам коя оферта си струва повече и дали парите в случая си струват за втората оферта. Ако някой може да даде съвет, ще съм много благодарна. Иначе в интернет и двата хотела изглеждат прекрасно, близо д оплажа, на спокойно място... Не сме от претенциозните хора. Само дето мъжът ми е вегетарианец и храната е важно да бъде разнообразна.

# 62
  • Мнения: 206
Момичета говоря за хотел Саут Бийч, нали все пак това е темата.
Който го интересува друг хотел да отвори нова тема.
Поне това са правилата на форума. А, аз ги спазвам Simple Smile
 Hug Heart Eyes  bouquet
ruba - храната е много разнообразна и е подходяща за вегетарианци Peace

# 63
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пред х-л Саут Бийч има ли хотел, който да си заслужава престой там и да е по системата АИ?
Индиански въпрос, но не познавам околията  Laughing

# 64
  • Плевен
  • Мнения: 973
Има един апарт хотел вдясно от х-л Саут бийч (поглед срещу морето), не си спомням името в момента. Миналата година не работеше все още, но доколкото тогава разпитвахме няма да предлага АИ.

# 65
  • Мнения: 482
Пред х-л Саут Бийч има ли хотел, който да си заслужава престой там и да е по системата АИ?
Индиански въпрос, но не познавам околията  Laughing

Виж "Серенити бей", миналата година като бяхме в "Саут бийч", всеки ден минавахме покрай него, за да стигнем до плажа и ми изглеждаше много хубав.

# 66
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Люсил, MarinaZh  Hug  bouquet

# 67
  • Мнения: 7 640
идвам си от Саут Бийч-а тамън и според мен от трите комплекса този е най-приятен.
Другите два- Регина и Серенити са огромни мастодонти тип Люлинска архитектура.

Много съм доволна, дребни забележки към разни детайли имам, но карай.

# 68
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Много съм доволна, дребни забележки към разни детайли имам, но карай.

Ааааааа, много моля...
Поименно забележките и как е устроена почивка на сем. с 2 деца в комплекса. Кое къде спи?
10Х   bouquet

# 69
  • Мнения: 7 640
ние бяхме без деца Sunglasses
Обаче- настаниха ни в студио- т.е. огромна стая с кухненска част, да си готвиш, ако ти е кеф Laughing Имам план на хотела, много от стаите са всъщност апартаменти с отделни спални. Мога да ти проверя, ако резервираш по номера и да сменяш докато е време.

Минусите- разни несмемнени счупени работи от типа разхалтавена закачалка за ръчния душ, дръжка на гардероба, която мъжът ми завинти Rolling Eyes- дреболии. Асансьорът в бл.А е страшно тъп - без памет и те вози нагоре-надолу по всички повиквания, но на 3ет се качвахме пеша.

Почистваха всеки ден стаите, нямаше обаче табелка "не безпокойте" и жените бяха настоятелни- минаваха по няколко пъти.

Wi-Fi-то нямаше обхват в нашата част.

Храната- вкусни и много плодове и зелечуци, ОИ не е от най-луксозните, в смисъл има промеждутък, в който не се предлага храна Mr. Green от 10.00 до 12.30 и от 14.00 до 16.00.
Друго по-конкретно?

# 70
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

не, не... мерси.  Hug
Ти и сладка хапка допринесохте за едно голямо мое решение.
Благодаря Ви   bouquet

# 71
  • Мнения: 7 640
и резервирай през агенция, че цената е по-изгодна.
Плажът не е пред хотела, има един ред сгради- въпросните Регина и Серенити, но морето се вижда от всички стаи, сякаш.
Има много голяма свободна охраняема зона- т.е. може да си носите чадъри.
Но в района без кола няма особено какво да се прави, има бусче до Царево на 30 мин.

# 72
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
PolarFox, отново ти благодаря  Heart Eyes
НЯМА да почивам в Бг.
И пак ти благодаря  Heart Eyes

# 73
# 74
  • Мнения: 18 036
Темата е стара, знам, но да питам ходилите: За храната ясно- въпрос  на вкус, стаите всичките ли са големи? Какво представляват студиата? Има ли нещо за децата- в смисъл детска площадка, люлки, пързалки? Ограден ли е хотела или е отворено пространство между трите, които се виждат наоколо?
Само един ли е басейна, изглежда ми малък, само от Саут Бийч ли се ползва или и от другите? Има ли детска секция басейна?

Общи условия

Активация на акаунт