отзиви за хотел Саут Бийч - Царево

  • 104 206
  • 714
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 14
до мама съни, мои познати в момента почиват на Реджина Маре. по 50 лв на човек АЛИН , това е хотела на първа линия 4 звезди, минаваш рез паркинга му , за да стигнеш морето, ако си в Саут.Хората казаха , че е мн.луксозно, чисто и разнообразна храна, а шезлонги има за всички на пла жа, а не до изчерпване.А ние на Саут платихме по 72 лв, с намалението.

# 661
  • Мнения: 14
а колкото до гривнирв в Саут - сложиха ги в 16.00 часа, не , че сме ритали  гладни, но видях деца на които таткиовци тичаха до магазина за кофичка сладолед, не , че щеше да обеднее хотела с една лъжица от това лакомство, за да не плаче някое дете. Лично аз ходих и напълних 2 кофойде ички и ги дадох на децата. В Турция в 6.30 сутринта автобуса ни изсипа в хотела, поканиха ни на светло в лоби бара и ни сервираха кафета, а в 7.30 закусвахме с всички останали, около 9 бяхме с гривни, но настаняването беше след 13 часа.

# 662
  • Мнения: 6 311
Това за Реджина маре ме заинтригува, къде има такива оферти ?

# 663
  • Мнения: 14
до колкото разбрах някакви ваучери са пуснали в сайтовете за почивка,купили са ги в понеделник и в сряда заминаха.Довечера като се чуем с приятелите ще пиша, но ако имате време прегледайте днес сайтовете с ваучери и тези , които са с обява в последната минута

# 664
  • Мнения: 928
Aз уж почти всеки ден следя офертите, но за Реджина Маре не мие попаднала
Може да съм я пропуснала

# 665
  • Мнения: 6 311
Намерих ваучер 50лв за двама само нощувка в Реджина.

# 666
  • при моите любими
  • Мнения: 2 589
По принцип Реджина Маре не е АИ, а само наем на апартаменти. Има си ресторант, но е на свободна консумация. Виждала съм и аз ваучери с АИ за него, но изхранването се извършва в Серенити Бей, който е непосредствено до него. Но не мисля, че цената на АИ е била 50лв. на човек. Там само наем на апартамент е 100лв нагоре.

# 667
  • Мнения: 4 393
Реджина маре е доста скъп хотел, така че АИ на човек на денонощие да е 50 лв....струва ми се нереално.
Ако наистина е имало такава оферта, си е било като 6-ца от тотото.

# 668
  • София
  • Мнения: 1 340
Абсурд е Реджина Маре да е 50 лв на Ол Инклузив. То първо Реджина Маре не предлага Ол Инклузив, а второ пък за 50 лв съвсем.
Проверявайте хубаво нещата преди да споделите на всеослушание нещо.

# 669
  • Мнения: 1 299
до мама съни, мои познати в момента почиват на Реджина Маре. по 50 лв на човек АЛИН , това е хотела на първа линия 4 звезди, минаваш рез паркинга му , за да стигнеш морето, ако си в Саут.Хората казаха , че е мн.луксозно, чисто и разнообразна храна, а шезлонги има за всички на пла жа, а не до изчерпване.А ние на Саут платихме по 72 лв, с намалението.
Дайте я тази оферта за Реджина Маре и на мен,изобщо няма да се колебая Peace

# 670
  • Мнения: 14
Вече питах за АИ на Реджина Маре. Някакъв сайт Файер, аз лично не съм го чувала.И днес се  чухме и пак потвърдиха за цената. Хранят се там и казаха , че и до плажа има изнесен бар с баладахин.Ако намерите ще е хубаво за всички от семейството.Успех1А като четох и др. коментари си мисля дали не ме лъжат, но какео пък ще спечелят,освен да ми покажат колко съм се минала със Саут.А за 78 лв на Белвю сл бряг е суууууууууууупер, на 6 е всичко

# 671
  • Мнения: 6 311
http://vsichkioferti.bg/grad/sofia/onfire.bg/&ref_id=163027
Eто го файера,но освен Саут бийч, друго не виждам да предлагат в Царево  Grinning

# 672
  • Мнения: 14
Привет!И аз от доста време ровя в различни сайтове и търся хотела и промоцията, отново разговарях по телефона и ми казаха , че била изтекла оферта, но ако е така, защо и аз немога да я намеря.Ако ме лъжат..., но не вярвам.Аз исках да помогна, но...Продължавам да търся и ако намеря нещо , ще пиша...Но за този сайт не бях и чувала.Затова и приех казаното без съмнение.Ако намеря , дори и изтекла ще пратя , че се ядосах , ако са ме метнали и съм подвела толкова хора.

# 673
  • Мнения: 928
Има ли скоро завърнали се ?

# 674
  • Мнения: 14
на 28 юли , писахподробно по темата, така също и Екатерина Карамфилова има подробен пост по въпроса. Прегледайте стр.47-49 на същата тема.Лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт