Промяна?

  • 2 540
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Темида, а ти разбра ли дали искаш същото като него...или не..?!

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе като ви слушам/чета/ такаааа, ще се оправят работите Mr. GreenКриво ви е, разменили сте си по една глупост, по едно разбито сърце, сега е време да си размените и по една прошка и айде сватба Heart EyesЯ се стегнете и двамата!Има хора цял живот търсят голямата любов и не могат да я открият, а вие да сте "се намерили" и сега да се изгубите заради нелепости?!Сраааам!Айде, айде, пък за кума да ме поканите  bouquet

# 17
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Темида,дано не е късно нещата да се оправят,според мен приятелят ти се е уморил от дългото чакане и чувствата му са започнали да охладняват.

# 18
  • Мнения: X
Е да ти кажа май за моичкия пишеш. smile3515.
Да ама можеш да прочетеш моята тема ако още не си - Един женски въпрос. Това се случва сега през 5-тата година.
От 3 години сме семейни, 1,5 преди това заедно. С тази едничка разлика че аз съм била по-инициативната, а при вас нещата са обратно. Много се обичахме /уж/ сега аз го обичам, а той ту така ту иначе. Същата работа. Като се виждаме всичко е наред, днес за довиждане ме целуна, а по телефона като се чуваме се държи като звяр. Е, всичко е наред е силно казано, ама щом дойде вкъщи да живее...все пак има доходи може да отиде на квартира ако не иска да ме вижда.
Не сме били един за друг ей такива.
Да не те занимавам с моите работи, но мислълта ми е следната: това е някакъв лабилен типаж мъже определено. В смисъл наистина са много нежни, ето това сходство потвърждава мнението ми. Еми онзиден ми гали коремчето и говореше на бебко, на следващия ден по телефона ми затваря.
Мене ме съветват всички да го оставя да прави каквото си иска, че ще си дойде. Аз мисля че ако наистина това е голямата любов ще стане така. Мисля, че и при вас е същото. Освен това ние също сме страшно емоционални - също така сме се карали доста, защото и двамата сме невротични избухливи типове/може би поотделно не толкова, но като се съберем заедно един друг се нажежаваме,просто трябва единия да отстъпи/ при нас всичко винаги е било бурно.
Но виж какво стана като се запъти бебето.
Мисли, момиче, много мисли. Съвети не ти давам, защото ТИ СИ ПОЗНАВАШ МЪЖА, АЗ НЕ ГО ПОЗНАВАМ, НЕ ЗНАМ ЩО ЗА ЧОВЕК Е. Но от това което чувам...ами като видя моичкия как ще постъпи ще те посъветвам  Laughing Laughing Laughing. Щото явно същата картинка ще е и при теб.
Трябва меко меко с памук да им вадиш душицата на такива, ама като не умея. Друг е въпроса коя друга ще го търпи...то такива много много не ги търпят жените.

# 19
Здравеите!   Simple Smile Извинете ме за грешките ( писах на др. клавиатура) и се радвам, 4е сте ме разбрали smile3508

# 20
 wavey
Ще ви разкажа за снощи: Аз реших, 4е за да има мир в самата мен и да мога да работя спокойно, трябва да съм по- позитивна. Дотук добре, ама на практика?...
Предизвиках среща с него, ( за съжаление нямаше как да стане на неутрална територя, щото той нямаше да се съгласи и затова отидох до тях, като го излъгах, 4е съм била в квартала и сега- как да не мина да го видя...)  Срещата  той въобще не желаеше, щото нали е скъсал с мен- наранен, обиден и 4естолюбив - сега какво ще се среща с мен - пак да дъв4ем старите неща...НО! Аз бях предприела едни тактики и стратегии - да се правя на силната жена, която е осъзнала проблема, спокойно да говоря с него, ( с ревове и циврене..в детската градина), да се правя, 4е съм приела идеята за край на връзката и да не си мисли, 4е сега ще се тръшна да се моля за любовта му. Просто " исках да се видим ей така..." Дори като му звънна тел. по едно вр. му казах " Ако 4акаш някой ( разбирай жена ) - да си ходя...Абе глупости, моля ти се, няма проблеми, и без това си тръгвах...  love001 newsm61
Показах му, 4е съм осъзнала проблема и 4е много съжалявам, 4е съм го наранила newsm03, но 4е това не е молба на всяка цена да бъде с мен; В на4алото той беше като една стена. Дори си мислех, 4е ще ме изгони. Някак си постепенно оба4е се отпусна и проговори, дори стана приказлив и запо4на да си споделя с мен как му върви живота сега. В един момент се усети и пак стана леден и суров и каза, 4е ние пове4е няма да сме заедно, той не може да ми прости поне за сега - въобще- скъсали сме и да нямам никакви надежди. Аз бях на път да го набия - инат с инат такъв. ОК. Какво иска сега - да му се моля ли?? Няма да го направя!!!  Тръгнах си, то4но когато стана най- приятно, агресията му себеше...разтопила. И вместо " 4ао " ми каза, 4е съм била " хитруша".
Язък ми за театъра! Вси4ко е разбрал. Но се накефи. И какво от това...днес пак  не ми се е обадил. ku-ku
4ао на вси4ки!
 

# 21
Е да ти кажа май за моичкия пишеш. smile3515.
Да ама можеш да прочетеш моята тема ако още не си - Един женски въпрос. Това се случва сега през 5-тата година.
Да, про4етох вси4ко. Определено си прили4ат - и двамата са за разтрел #2gunfire.
Темида, а ти разбра ли дали искаш същото като него...или не..?!
Ама защо? Ти да не би да разбра какво иска той, 4е оттам да знам и аз дали го искам същото.. Joy Аз само знам какво е искал преди, но сега май ве4е ме е изхвърлил от сърцето си.
Абе като ви слушам/чета/ такаааа, ще се оправят работите Mr. GreenКриво ви е, разменили сте си по една глупост, по едно разбито сърце, сега е време да си размените и по една прошка и айде сватба Heart EyesЯ се стегнете и двамата!Има хора цял живот търсят голямата любов и не могат да я открият, а вие да сте "се намерили" и сега да се изгубите заради нелепости?!Сраааам!Айде, айде, пък за кума да ме поканите bouquet
Ейййй, супер!!!
Ама естествено, 4е ще те поканим. На мен ве4е ми се привиждат следните неща: newsm51 1dating luvbed  ylinfant hang wash
Това беше много сладко и много ме развесели.Благодаря, но дали ще стане така при положение, 4е той ве4е не ме иска... А и дори да изпитва 4увства, понеже си е поставил за цел да ме забрави, а и е силен - зна4и нищо няма да го спре...
Хубав ден на вси4ки и не ме оставяйте да си говоря сама, 4е да не запо4на и на глас...  261uu   

Общи условия

Активация на акаунт