ДОБРИЧката ни компания, събра конци за Мартенска кампания!

  • 15 982
  • 275
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
Репортаж.
Много е студено, духа вятър Confused...Момичетата са железни Hug...
Мартеничките са много и разнообразни, масата чак им идва малка Confused...Но пък в това има и преимущество..всеки ден ще се изкарват нови артикули... Wink

Цоцоланке, истинска кулинарка! Бравос! Добре, че мъжа ми не влиза тук, иначе ще ми соли на главата да приготвям и за неговия скорошен РД такива сложнотии  Hug

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Привет на всички!
Успешен базар, много, много купувачи, и много приходи!

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 958
Такааааа ... и аз да попиша малко днес  Wink

Първо, заглавието хич не ми е благозвучно с тези две членувани думи. Ленка, промени го малко, за да стане "Добричката ни компания, събра конци за Мартенска кампания"  Peace

Сега и малко снимки от началото на кампанията.

Времето действително е много студено и стискам палци на продавачката най-вече, както и на всички други, които ще стоят на щанда, макар и за малко. Дано да са здрави всички майки и деца, за да изтърпим и на това изпитание  Praynig Продажбата вървеше добре до обяд, въпреки малкото хора из центъра и лошото време. Наистина една маса е крайно недостатъчна, но предвид, че през повечето време има само един човек, то е много трудно да обслужва повече маси когато има клиенти. За щендер изобщо пък не може да става дума - вятърът ще го отнесе 100 %.

Благодаря на всички, които се включват за пореден път в благотворителните ни акции - от човека, който прави, до човека, който продава - всеки е значим с помощта си.
На новите искам да кажа, че не сме спрели да пишем и говорим за всяка една проява. Нищо не сме скрили. Трябва само да ни четете и всичко ще ви е ясно. И не на последно място - ще се радваме да се запознаем с вас на щанда с мартеничките, когато дойдете да си купите от нашите прекрасни творби, а защо не и занапред да станете част от нашата инициатива Peace

# 18
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
 smile3501 Златни ти ръцете цоцоланке,мъжът ти сигурно е много горд стеб.Аз много обичам да кулинарствам,но за съжаление тук нямам много време.А на тема „погачи“ съм направо луда.Ако трябва да бъда честна първата ти питка ми хареса повече от втората.Ако може рецептичката  love001,ще съм благодарна  bouquet

 Успех на кампанията  bouquet

 Имате ли още сняг?

# 19
  • Мнения: 200
Прочетох и изпълних  Peace ако има друго свиркайте .

Щерката днес става на девет месеца, да почерпим


# 20
  • Добрич
  • Мнения: 958
Честито, Ленка!   bouquet


Днес - 186.30 лв.   Peace

# 21
  • Мнения: 2 821
Супер!
Пожелавам днес повече! Hug

# 22
  • Мнения: 377
Добро утро!
Резултата от вчера е много добър , Браво! Hug
И аз пожелавам днес повече , и времето май ще е с нас днес . Praynig

# 23
  • Мнения: 2 821
Някой с наблюдения върху ситуацията днес?

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 958
Някой с наблюдения върху ситуацията днес?

Чакаме твоята обедна хроника  Grinning

# 25
  • Мнения: 377
Някой с наблюдения върху ситуацията днес?
Да !
сутринта бяхе с Мари там да помогнем , но се оказа , че Диана се е справила сама с помощтта на съпруга си.Продавачкката липсваше - имала някакъв проблем и щеше да закъснее , но към 12 и нещо още я нямаше.Постоях и сутринта и на обяд Диана да си купи закуска .Имаше хора , но незнам оборота колко е бил.Дано продавчката отиде , че незнам Диана докога ще може да стои.

# 26
  • Мнения: 2 821
За съжаление днес не можах да отскоча...

Дияна не беше ли на друга маса? Как е съвместявала двете ..Красимира каза, че продава за себе си......надявам се с продавачката всичко да е наред...

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 14:05 от МамиБлю

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 958
Данчето е на друга маса и продава за себе си. Диана е с нас.  Peace

# 28
  • Мнения: 2 821
Данчето е на друга маса и продава за себе си. Диана е с нас.  Peace
Чакай, че съвсем се обърках Crazy...Диана не се ли казва имено продавачката? Тогава Габриел за кого говори newsm78...или Дианите са две Laughing...светнете ме, моля Wink

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 14:30 от МамиБлю

# 29
  • Мнения: 774
Бори ще опитам да ти обясня Laughing
Данчето/която си продава на нейна маса/ намери продавачката,а тя се казва Миглена.
Диана е майката на близнаците,вчера   сутринта беше на базара.
Днес продава Диана.

Общи условия

Активация на акаунт