Мамчета с кореми чакат,Март да почне и бебенца да проплачат!!!

  • 14 001
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 379
Честито на Роси Талева и Шуши 13 - да са ви живи и здрави бебоците и много засмени!

Слънце, честит рожден ден и на теб - много късмет, здраве и още по-голямо семейство!

Чантата за болницата ми беше една - същата, с която ме приеха и преди близо 5 години с първия ми син Simple Smile Всичко необходимо ми беше вътре, с изключение на памперсите, мокрите кърпички и разбира се, нещата за изписването. Памперсите задължително с анеразопаковани - иначе къде отива стерилността Simple Smile Наложи се, естествено, таткото да ми носи разни неща, но те бяха основно вода и храна и допълнително лигнин и превръзки. Помпа за кърма може да ви донесат допълнително. В Шейново ако те видят с мн. голяма чанта или повече от една, те карат да вадиш в плик, а останалото - да връщаш да ти го носят след като родиш. Макар че зависи кой те приема. Момичето, с което лежах в реанимация и после бяхме в една стая, беше дошло с куфар като за едноседмична почивка на планина - и пак всеки ден й носеха по два пъти разни забравени неща. Така че е въпрос на организация и да знаеш какво ти трябва наистина.

# 241
  • Мнения: 1 187
Честити съкровища на Роси и Шуши 13!Да са здравички и много да ви радват!



cvetka-koketka направо сияете с половинката! Heart Eyes Hug Да сте живи и здрави цялото семейство,начело с най-важния член Борис!   bouquet

natsti де го тоя Инфакол по 9лв? Shocked Аз имам 2оп.и съм със същите подозрения че няма да ми стигнат за месец/нали се дава една пипетка(5мл.)/преди всяко хранене,а понякога и м/у храненията.Флакона пише че е 100 дози.Ама да видим как ще сме с коликите-може да ми се размине само с месец и половина,както беше при каката. Rolling Eyes

veselina_s_p и на мен ми е любопитно как ще изглежда. 4470Още на 3D се видя голяма прилика с каката,същите чело,нос и устичка..ще видим съвсем скоро! Wink

Вече жена му д-р Киров е едно от светилата в ТК!Доскоро беше шеф в патологията,сега не знам.Говорила съм с него,братовчедка ми ражда при него и съм с невероятни впечатления от този човек. Във форума има страшно много полож.оценки за него. Peace

Багажа за болницата ми е готов.Всичко се събра в един сак.

# 242
  • Мнения: 74
Ами бях си го поръчала от една приятелка , която ходи в Англия и струваше 3 паунда без малко , това е за 9 лв ..
ама сега видях ,че някви мошеници тука са пуснали по 20 лева - как не ги  е срам , да пе4елят на чуждия гръб-  това е два пъти и отгоре ..
   ето за тези говоря те са по 50 мл (не знам как се качват картинки Sad )

http://www.pharmacy2u.co.uk/productdetail.aspx?code=FMINS503

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 17:49 от natsti

# 243
  • София
  • Мнения: 673
Момичета, стискайте палци, утре е денят Хикс...

# 244
  • Мнения: 68
glafira,стискам ти палци.И както обичам да пожелавам,лесно,бързо и безпроблемно.
И едно въпросче,не си ли в болницата,мен ме искат още от предния ден там,гладна,жадна за изследвания.
и още веднъж newsm10 newsm10 newsm10

# 245
  • Мнения: 48
glafira успех ти желая и утре по това време да си гушкаш най сладкото бебче  Hug

# 246
  • София
  • Мнения: 673
glafira,стискам ти палци.И както обичам да пожелавам,лесно,бързо и безпроблемно.
И едно въпросче,не си ли в болницата,мен ме искат още от предния ден там,гладна,жадна за изследвания.
и още веднъж newsm10 newsm10 newsm10

Не, казаха ми да дойда в 7.30, да не ям тежка храна след 18 часа, разрешени били редките супички, киселото мляко и соковете.

Живот и здраве, утре ще видя Шуши 13

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
glafira много стиснати палци и от мен за утре.  Praynig Praynig Praynig

# 248
  • Мнения: 143
Вече жена му д-р Киров е едно от светилата в ТК!Доскоро беше шеф в патологията,сега не знам.Говорила съм с него,братовчедка ми ражда при него и съм с невероятни впечатления от този човек. Във форума има страшно много полож.оценки за него. Peace


Бодливка  Hug
И аз съм чувала и чела само добри неща за него!
ДАНО ВСИЧКО мине по вода.Не само при мен,а при всички мами  Hug


# 249
  • Мнения: 1 187
Ами бях си го поръчала от една приятелка , която ходи в Англия и струваше 3 паунда без малко , това е за 9 лв ..
ама сега видях ,че някви мошеници тука са пуснали по 20 лева - как не ги  е срам , да пе4елят на чуждия гръб-  това е два пъти и отгоре ..
   ето за тези говоря те са по 50 мл (не знам как се качват картинки Sad )

http://www.pharmacy2u.co.uk/productdetail.aspx?code=FMINS503

Еми да де,за тях става въпрос. Имам няколко сайта за поръчка от чужбина,и този бъларския където са по 20лв.А в продавалника има и по-евтини.Говореха е една тема,че в Люлин в 1-2 аптеки са ги пуснали по 10 лв,та ако е вярно ще е супер!

glafira успех утре и от мен,ще очакваме включване! Hug

# 250
  • София
  • Мнения: 673
Благодаря за подкрепата, момичета, нужна ми е:)))

За инфакола съм чувала, че излиза около 20 лева, но с доставката до адрес

# 251
  • Мнения: 700
Все се каня да питам и все забравям, ама сега пескам пост със специален въпрос  Flutter
има ли мами от Овча Купел, Горва Баня, Суходол в София???

# 252
  • Варна
  • Мнения: 858
glafira успех утре, стискаме палци и дано всичко мине ок  Praynig   Hug  
Ако има в София Инфакол по 10 лв свиркайте  Peace  иначе са по 20 лв в нета, или по 10-15 лв в продавалника, в Англия наистина са по 3 паунда но ако имаш кой да ти прати от там.

# 253
  • Мнения: 1 906
Честити сладурани на Роси и Шуши 13  newsm51 newsm51 newsm51 Да са ви живи и здрави, да слушкат и папкат  smile3525

glafiraFlowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 254
  • Мнения: 8
Еха,още две бебчета smile3508 newsm51  bouquet
Браво на тях и на техните мами HugДа са им живи и здрави
Благодаря че ме светнахте за инфакол-а,сега поне ще поръчам да ми донесат повечко Peace
glarifa успех утре Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт