Кола за бутане за близнаци

  • 6 814
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Крепят се да. Но не заедно както са на снимката а един по един. Карат си я без проблем, не са падали до сега.

# 16
  • Мнения: 139
Я да се включа и аз. Момичета кажете ми какво има за близнаци от рода на триколки акумулаторни коли с дистанционно а не с педали. Савина искам да те попитам ти от къде си купила тия мотори и може ли да разкажеш повече за тях. Благодаря ти.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
От Илиенци. Струват по 60 лв единия. Имат музика, здрави изглеждат за сега и се управляват лесно. Доволна съм. И кошчето за багаж отзад е с капак и не могат да ровичкат в него.  Laughing

# 18
  • Мнения: 139
От Илиенци. Струват по 60 лв единия. Имат музика, здрави изглеждат за сега и се управляват лесно. Доволна съм. И кошчето за багаж отзад е с капак и не могат да ровичкат в него.  Laughing

Благодаря ти. А може ли да ми ги покажеш в по голяма снимка. И са педал ли е или с дистанционно. Ако е с дистанционно може ли и двете да се управляват едновременно? До колко килограма ги дават и каква възраст?

# 19
  • Русе
  • Мнения: 3 711
http://cgi.ebay.com/2009-Runabout-jogging-TRIPLE-stroller-FREE-S … ksid=p3286.c0.m14

Аз понеже се интересувам от тризнаци, вижте на какво попаднах, а и майки на тризнаци много много не пишат Simple Smile.

# 20
  • Португалия
  • Мнения: 3 964
http://cgi.ebay.com/2009-Runabout-jogging-TRIPLE-stroller-FREE-S … ksid=p3286.c0.m14

Аз понеже се интересувам от тризнаци, вижте на какво попаднах, а и майки на тризнаци много много не пишат Simple Smile.

ОО,много скъпо това устройство!   ooooh!
А и ,нещо недодялано ми се вижда...


Meggysan ,поздравления за тризнаците , и  леко бременеене от мен   bouquet

# 21
  • Русе
  • Мнения: 3 711
http://cgi.ebay.com/2009-Runabout-jogging-TRIPLE-stroller-FREE-S … ksid=p3286.c0.m14

Аз понеже се интересувам от тризнаци, вижте на какво попаднах, а и майки на тризнаци много много не пишат Simple Smile.

ОО,много скъпо това устройство!   ooooh!
А и ,нещо недодялано ми се вижда...


Meggysan ,поздравления за тризнаците , и  леко бременеене от мен   bouquet


Скъпо е, спор няма, живот и здраве и ние да пораснем, не мисля,че ще си купя подобно нещо, но ми е интересно въобще какво се предлага за тризнаци и това ми стана интересно. В интерес на истина и на мен не ми допадна особено. Мерси и за пожеланията.

# 22
  • Мнения: 139
Давайте други предположения за близнаци. Савина ти не пишеш, разкажи повече за тия моторчета че се интересувам много. А и чакам да ми пишеш за да избера къде да ида и какво да им купя.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Между другото темата е малко старичка. Коли за бутане купихме отделни отдавна, не мога да кажа, че кой знае колко им обръщат внимание. От време на време се забавляват с тях.
А моторите са най-обикновенни триколки с родителски контрол, но като дизайн са малко по-интересни. Купихме ги от Илиенци. Много са им забавни, харесва им да се возят на тях, а и като стигнем в градинката пак се забавляват доста. Доста е трудно да се бутат двете от сам човек, но не е невъзможно. А пък ако имаш помощ много лесно се управляват. Аз съм доволна от тях.  Смисъл че в тях седят повече отколкото в количката. Малко сме като подвижен лунапарк с тая силна музика, ма карай да е весело  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт