общественото положение на Вашето семейство..

  • 5 893
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 940
Не ме интересува какво мислят околните за мен. Винаги се стараем да се държим нормално, не си позволяваме да се караме пред чужди хора. За мен това е голяма простотия.
Семейните проблеми не трябва да стават достояние за хора извън него, дори за родителите и други роднини, камо ли за съседи и приятели.
Съседите ни много обичат да ни наблюдават, и със сигурност си изкарват някакви изводи за нас, но на мен лично това не ми пречи. Нека да си фантазират.
Мисля даже на единия да му подаря бинокъл, че много се напряга да ме гледа сутрин и вечер като си идвам от работа.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Не ме интересува какво мислят. Важното е как се чувстваме ние.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 992
Много слабо ме вълнува кой какво мисли за мен като човек. Отдавна съм се разделила с илюзията, че всички ме харесват. Сцени на публични места не правя, защото го приемам за въпрос на възпитание, както и за тема, която не се изнася извън отношенията между двамата.

# 18
  • Мнения: 59
Не ме интересува какво мислят хората за нас.Смятам че сме достатъчно разумни,за да си решаваме проблемите вкъщи,а не на улицата.Държим се естествено,не скромничим ненужно и не се надуваме.В края на краищата всеки си знае откъде е тръгнал и прикрито или не всичко излиза наяве.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 735
Въобще не ме интересува какво мислят другите за семейството ми.Важното е ние да сме щастливи.Никога не се разправяме пред други хора-за мен това е грозно и е липса на възпитание.За съжаление ни се случва да сме свидетели на сценки от приятелски семейства и се чувствам ужасно неловко.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
Случвало се е да се скараме пред хора, много е кофти. Избягваме като цяло, но не заради мнението им, а защото е грозно.

# 21
  • Мнения: 372
Да, грозно, невъзпитано и тъпо е да се караме пред хората, но това не винаги е възможно да бъде избегнато. Понякога едно цупене предизвиква продължение и задълбочаване от страна на партньора.
Колкото и да се старае човек все някога се случва. Ако някой даде съвет как да го избегнем ще е полезно.
Иначе за мен е особено важно чуждото мнение.

# 22
  • Мнения: 1 447
Не ме интересува изобщо какво мислят хората за моето семейство.За едни може да е хубаво,за други лошо.
Аз също не харесвам хората да се карат пред мен /много неловко се чувствам/ и се старая да не изпадам в такава
ситуация да се караме пред  някой./но признавам,че се е случвало/.









# 23
  • София
  • Мнения: 7 191
Доста неправилна ми се струва употребата на словосъчетанието "обществено положение" към (не)наличието на публични свади между членовете на едно семейство  Thinking

# 24
  • Мнения: 3 929
Не ми е приятно да ставам свидетел на нечии семейни свади или нещо от този род, затова и гледам семейните ни проблеми да си останат наистина семейни и да не ги правим достояние на околните. Споделям само с една много близка приятелка, за останалите семейният ми живот е табу. Но винаги се намират съседи и познати, които "работят за Нощен труд" и често ни обсъждат.

# 25
  • Мнения: 301
"Агенция Роитерс" винаги се намира  Mr. Green даже тези дни мъжа ми като се прибирал от работа минава през магазина да купи хляб и бабето от 7 етаж го среща пред касите - "ааа, тя твоята купи вече хляб и кисело мляко, а сина ти беше с мокър крачол на панталона - в локвите го е пускала"  Naughty След това го догонила, докато отключва да му сподели и още нещо, да си знае човека каква жена си отглежда - "и Т от еди-си-кой етаж пак и направи място на паркинга, дааа, ти па защо й взе кола ..."
Мисля, че няма смисъл да се старая да й обяснявам на въпросната положението в семейството ми - тя е по-щастлива, когато сама си вади изводите, пък аз съм добра душа, няма да й развалям хатъра.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 408
Не ме вълнува много, какво ще си помислят.Даже не съм се замисляла.Случвало се е да засегна тема върху, която сме имали спорове,но съм го правила под формата на майтап ,когато сме в компания.Не съм си позволявала да вдигам скандал пред други,защото не ми се е налагало.Не съм крила ,че съм се карала с мъжът ми ,споделяла съм с приятелка,но пак като на шега,никога не съм драматизирала.Аз самата приемам повечето неща на майтап или поне се опитвам,така се живее по-лесно.

# 27
  • Мнения: 2 388
Хахахха Джулия Laughing
Като те чета се сещам, че книга мога да напиша по въпроса за съседите и догадките им относно нашия живот.

Забелязала съм обаче, че работят за него. Сигурно им плаща. Thinking
Всяка вечер му споделят къде, с кого и кога съм излизала.

# 28
  • Мнения: 275
По принцип избягваме да се дразним или караме на обществени места. Но и двамата не можем да играем театър, нито намираме за необходимо да го правим. Импулсивни сме. Случвало се е да прехвърчат искри.
Интересува ни мнението на близките и приятелите ни. Важното е да ни обичат и уважават. Проявяват разбиране към нас, което е взаимно. Нищо друго не ме интересува.

# 29
  • Мнения: 156
Не ме интересува какво мислят хората за мен и семейството ми, не живея за хората. Има си време и място където си решаваме проблемите Peace

Общи условия

Активация на акаунт