имате ли желание за секс

  • 4 889
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 677
Със сигурност ти трябва почивка, отмяна за грижите около децата и дори и малка промяна.

# 16
  • Мнения: 940
Видях, че питането не е партенка.

Тук сега почти всички ще ти кажат, че са вкопчени един о друг с Милото денонощно, но ти да знаеш, че върхове и спадове има навсякъде и във всичко.

Само собственото ти сърце знае дали ще се намери начин и дали кривата ще тръгне пак нагоре...

Така е. Ние още нямаме деца, но пак често, натоварени от ежедневните задачи, не можем да си обърнем достатъчно внимание.

# 17
  • Мнения: 301
Не ми липсва желание, но и аз, когато съм скапана от изминалия ден, бързам към възглавницата и удостоявам мъжа ми с "уморена съм и нямам желание сега". Отговаря ми напоследък най-често "имаш, но просто още не го знаеш".  Mr. Green Прав е, разбира се. Като ме позакача малко и умората ми изчезва. Разтоварващо ми действа.

# 18
  • Мнения: 2 448
браво бе,наистина е хубаво постоянното,непрестанно желание за секс-ама ми е чудно верно ли има такива хора,още повече жени?!

Има разбира се, влюбените. Като мине този етап и започва да те боли главата.   Laughing
мм,не съм съгласна..любовта не е синоним само на секс.нищо не пречи да си адски влюбен,но в даден момент да предпочетеш просто да заспиш в прегръдките на половинката,вместо да се метнеш върху него.
не може да сме винаги готови на секс,има си моменти,когато не ни е до него.

Я си припомни когато си била много влюбена по 2 - 3 пъти месечно ли ти е идвал мерака и тогава пак ще говорим.  Wink
Защото тук се пита за желанието. Аз съм била адски гроги и съм нямала сили за секс, но желанието не ми се е изпарявало.

# 19
  • Мнения: 4 733
Имам, но в последно време желанието да стана да ям надделява. Направо съм в потрес от самата себе си.

# 20
когато бяхме гаджета правихме всеки божи ден дори по два пъти но сега имам чувството че съм на ръба на силите си и повече немога да поема.в момента гледам малкия той е на 1година затворена в къщи в това време големия ходи на градина по цял ден съм сама няма с кого да си кажеш две думи и това ме изнервя допълнително имам чувството че всеки момент ще експлодирам

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Значи пределно ясна е причината- преумора от еднообразието. Няма ли възможност някой да гледа домочадието и двамата да отидете някъде самички за разтоварване ?

# 22
  • Мнения: 1 844
браво бе,наистина е хубаво постоянното,непрестанно желание за секс-ама ми е чудно верно ли има такива хора,още повече жени?!

Има разбира се, влюбените. Като мине този етап и започва да те боли главата.   Laughing
мм,не съм съгласна..любовта не е синоним само на секс.нищо не пречи да си адски влюбен,но в даден момент да предпочетеш просто да заспиш в прегръдките на половинката,вместо да се метнеш върху него.
не може да сме винаги готови на секс,има си моменти,когато не ни е до него.

Я си припомни когато си била много влюбена по 2 - 3 пъти месечно ли ти е идвал мерака и тогава пак ще говорим.  Wink
Защото тук се пита за желанието. Аз съм била адски гроги и съм нямала сили за секс, но желанието не ми се е изпарявало.
ее,ти пък сега! Laughingне говоря за 2-3 пъти в месеца..наистина това е доооста малко.просто ми беше чудно "непрестанното и ненаситно"желание за секс.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Да, и на мен ми е странно "непрестанното и ненаситно" към един партньор специално, което се поддържа с времето, изглежда толкова хубаво, че чак идеалистично, бих го пожелала на себе си и на всекиго Heart Eyes

# 24
  • Мнения: X
На мен ми действа разтоварващо ...но явно не съм била чак толкова уморена никога...пък и две деца съм отгледала...
Маей всичко опира  до мъжа,а не до нашето желание...

# 25
  • Мнения: 417
Не ми липсва желание, но и аз, когато съм скапана от изминалия ден, бързам към възглавницата и удостоявам мъжа ми с "уморена съм и нямам желание сега". Отговаря ми напоследък най-често "имаш, но просто още не го знаеш".  Mr. Green Прав е, разбира се. Като ме позакача малко и умората ми изчезва. Разтоварващо ми действа.


Точно и аз така!

# 26
  • Мнения: 674
Имам слава богу!!!
Даже е повече от нормалното май.... Grinning newsm78
Когато съм здрава мерак не ми липсва!  Grinning Mr. Green Grinning

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Абе, човек реши ли винаги ще намери оправдание за това,
че няма желание за секс. Умора, децата, главата, нерви, свекъра и т.н.
Я, се стегни! Wink

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Абе, човек реши ли винаги ще намери оправдание за това,
че няма желание за секс. Умора, децата, главата, нерви, свекъра и т.н.
Я, се стегни! Wink


Защо да се оправдава, ако има желание ? И обратно- ако няма, то е достатъчно оправдание само по себе си. И аз съм в подобна позиция, но не от преумора, а като страничен ефект от едни антидепресанти Cry Гадно е. Не ме боли главата, нямам още деца и свекър, ама на...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Тогава така ли да я  разбирам темата?
" желанието ми за секс се изпари, по разни причини, имам ли посестрими тук?"
Един вид да си сверя часовника...и евентуално да се успокоя, че не съм само аз така. Confused

Общи условия

Активация на акаунт