имате ли желание за секс

  • 4 904
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
здравейте мами,незнам дали това е проблем само при мен,затова искам да попитам как е при вас?

Да, защо да не си свери часовника, човек има нужда от сравнение с другите. Форумът е и за това.

# 31
  • Мнения: 1 174
Не казваш мъжа ти какво мисли по въпроса ? То и аз съм с малко дете на 4 месеца и секс не правим особено често, ама колкото по моя вина толкова и на мъжа ми. Аз съм му казала, че след като цял ден съм била вкъщи по анцунг и основното ми занимание е да кърмя и сменям памперси, няма как вечер да ми щукне да правя секс, не и без подходяща обстановка. За да се навия искам приятен разговор, по чаша вино или бира след като заспи детето, някой комплимент и тогава вече и желание се появява. Пък и да помага малко в домакинството и т.н. сигурна съм че повечето жени тука са съгласни с мен, че това е  голяма помощ. Та светни го и мъжа ти да се потруди малко, ти както си го написала излиза, че на тебе нещо ти има,за да нямаш желание за секс. Напълно в реда на нещата е покрай грижите и проблемите да не ти е до това, та най - хубаво един откровен разговор с мъжо и ще ги решите нещата.

# 32
  • Мнения: 112
здравейте мами,незнам дали това е проблем само при мен,затова искам да попитам как е при вас?Обичам мъжа си имаме две дечица ,но уви желанието за секс се изпари дали от това че съм доста изнервена напоследък,ама наистина много изнервена много съм припряна все бързам за някъде,да свърша някоя работа,да плащам някаква сметка и постоянно съм в движение и напрежение и направо се плаша.Имало е случаи да правим секс 2-3пъти в месеца.вечер постоянно ми се спи немога да дочакам децата да заспят понеже спим всички в една стая налага се.искам съвет от други мами как е при тях?
  Sad Sad Sad Sad
  На мен напоследък  не ми се иска.Но то е  заради  липса на хормони, пък и в родилното така ме зашиха, че  вече нищо не усещам, а минаха 4г. За щастие и мъжа ми не  се натиска.Той е като тебе, като му е зает мозъка с  грижи и сметки, за удоволствия не мисли.Така, че не е проблем за нас.Обаче пък за други хора  е голям.

# 33
  • Мнения: 2 133
Няма как.Колкото и да си уморена - намирай време за секса!Нали се сещаш:"К...а в леглото!"За това си мечтаят мъжете Peace.Пък когато там (в леглото) е наред, целият ден ти е по-спорен Laughing.

# 34
  • Мнения: 2 175
Стига бе , хора!
Просто "обърнете" схемата.

Няма по-добро лекарство за глава от секса..Отпуска и разпускаш- веднага..
Но Пасинет е права - трябва да си влюбен, иначе не става..

# 35
  • Мнения: 194
Няма как.Колкото и да си уморена - намирай време за секса!Нали се сещаш:"К...а в леглото!"За това си мечтаят мъжете Peace.Пък когато там (в леглото) е наред, целият ден ти е по-спорен Laughing.

Ако съм уморена и отегчена ( като хищна хиена Mr. Green), време за секс, на всяка цена , няма да намеря.

Като го правя с човек, с който ми е хубаво, умората няма да е мотив за отказ!

И да, денят ми ще е спорен Wink

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
здравейте мами,незнам дали това е проблем само при мен,затова искам да попитам как е при вас?Обичам мъжа си имаме две дечица ,но уви желанието за секс се изпари дали от това че съм доста изнервена напоследък,ама наистина много изнервена много съм припряна все бързам за някъде,да свърша някоя работа,да плащам някаква сметка и постоянно съм в движение и напрежение и направо се плаша.Имало е случаи да правим секс 2-3пъти в месеца.вечер постоянно ми се спи немога да дочакам децата да заспят понеже спим всички в една стая налага се.искам съвет от други мами как е при тях?
  Sad Sad Sad Sad
  На мен напоследък  не ми се иска.Но то е  заради  липса на хормони, пък и в родилното така ме зашиха, че  вече нищо не усещам, а минаха 4г. За щастие и мъжа ми не  се натиска.Той е като тебе, като му е зает мозъка с  грижи и сметки, за удоволствия не мисли.Така, че не е проблем за нас.Обаче пък за други хора  е голям.

Е, просто нямам думи за това.  #Cussing out И кажете после, че естественото раждане е за предпочитане ! Могат да те направят инвалид. Съжалявам, че се отклоних от темата, но това ми се стори прекалено и не мога да не реагирам.

# 37
  • Мнения: 2 015
Не казваш мъжа ти какво мисли по въпроса ? То и аз съм с малко дете на 4 месеца и секс не правим особено често, ама колкото по моя вина толкова и на мъжа ми. Аз съм му казала, че след като цял ден съм била вкъщи по анцунг и основното ми занимание е да кърмя и сменям памперси, няма как вечер да ми щукне да правя секс, не и без подходяща обстановка. За да се навия искам приятен разговор, по чаша вино или бира след като заспи детето, някой комплимент и тогава вече и желание се появява. Пък и да помага малко в домакинството и т.н. сигурна съм че повечето жени тука са съгласни с мен, че това е  голяма помощ. Та светни го и мъжа ти да се потруди малко, ти както си го написала излиза, че на тебе нещо ти има,за да нямаш желание за секс. Напълно в реда на нещата е покрай грижите и проблемите да не ти е до това, та най - хубаво един откровен разговор с мъжо и ще ги решите нещата.
Peace

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Няма по-добро лекарство за глава от секса..Отпуска и разпускаш- веднага..

Да, но само и единствено от качествения секс. Ако нямаш желание и го правиш въпреки това, като не изпиташ удоволствие, не само че няма да ти мине главоболието, но ще се и удвои. А как да има качествен секс без желание ? Сексът не е хапче, което да изпиеш и да ти промени състоянието. За секса трябва желание и едва тогава той е истински хубав.

# 39
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Уморена, притеснена и дечицата за десерт във една стая със тях.
Направо е голям кеф Rolling Eyes
А нека се отпусне със таз публика около нея !!!

# 40
мами много ви благодаря че се включихте така като виждам че не само аз съм в това положение някак си ми поолекна защото си помислих че съм се повредила!ние с мъжа ми се обичаме и то доста но това не помага,може би заради грижите,проблеми болести около децата ми се отраэяват зле.понеже аз съм от хората които всичко го взимат толкова на вътре че има случаи когато нещо съм ядосана да не мога да заспя и само мисля за това и го премислям защо така се е случило и т.н.немога просто да казвам ебиму майката това е много лоша черта на характера,искам да се отърва от нея но немога и това сигурно е и една от пречините да съм в постоянно напрежение и да не мога да се отпусна незнам трябва някак си да се справя с това,мъжа ми не спира да ми повтаря че аз за него съм най хубавата жена комплементи има достатъчно даже прекалено той винаги ме кара да се чувствам много красива и наистина жената която обича но явно проблема е в мен но също го обичам много

# 41
  • Мнения: 637
О, лоша работа. Тук имаше една мама, която беше с бебе на година и три месеца, бременна с второ, работи и си гледа детето сама, върти домакинство и недоволстваше, че мъжа и уморен и правели секс само 2 - 3 пъти месечно, а тя дори намирала сили да свърти и любовник лятото. Според нейните представи ти си жива  - умряла.  Laughing

п.п. Споко , почивай повече и това е.  Simple Smile
Ааа, роботът ли Joy
Е не всички сме така, уви. Спокойно не си се увредила. Просто напрежението ти идва в повече. Всичко ще си дойде на мястото.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Нормално е ,всички имат такива периоди.Един съвет:опитайте да си вземете вечерен душ заедно ,след като децата заспят или вече са в леглата и гледат някакво филмче.Трябват ви само няколко минути....Или правете секс през уикенда,по време на обедния сън на децата.Колкото по-често го правите,толкова повече ще искате-изпробвано е luvbed

# 43
  • Мнения: 241
Мда, и аз съм така, 1 път седмично и съм дотук  Laughing и так от няколко месеца, постепенен отлив от сексуалните полета имам
Интересното е че желание не ми липсва, обаче не и за моето момче... Мастурбирам си наволя
Не съм му изневерявала досега, нямам и намерение засега, но усещам че имам желание за други хора, за други мъже

Насила хубост не става и не мисля че мога да се насиля да си падам по него както е било преди. Но това някак си не ме тревожи, ние сме и приятели и любовници. Май трудно може да сте и страстни любовници, и да споделяте грижи по домакинството, и да си споделяте най-големите страхове и радости.
И все пак много хора успяват и браво на тях, аз засега не съм в тази графа. Просто... нямам мерак. Пробвах романтични екскурзии, секси бельо. Тц.
Знае ли човек, може пък някой ден пак да го открия сексуално.
Уморена, притеснена и дечицата за десерт във една стая със тях.
Направо е голям кеф Rolling Eyes
А нека се отпусне със таз публика около нея !!!
това ми хареса  Laughing

за любовта хормолно съм чела (Cosmopolitan  Embarassed) че трае 2 месеца до 2 години. После - какво става после? Не е само до хормони, трябва и човека да си ги заслужава.

# 44
  • Мнения: 2 153
Ами да умората от ежедневните задачи си казва думата!!! Някой път имам желание, но физически и психически съм толкова уморена, че заспивам и не мога!

Общи условия

Активация на акаунт