~*~ Пловдив ~*~ Ла Лече Лига среща, събота 28 февруари, 10:30 ч.

  • 1 614
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 132
Утре малко ще ви подлагам на диета, че мъжът ми подпукал бисквитите дето бях купила и 1/3 са изядени, а крекерите-рибки дето бях купила са изпадали по пътя от количката Crazy

# 16
  • Мнения: 731
Няма нищо лошо в диетите Wink

# 17
  • Мнения: 8 242
Утре ще дойдем като се събудим.. очертава се дъъъъъъълга нощ  Tired

# 18
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Живот и здраве утре сме на линия. Simple Smile

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 718
Бих искала и аз да дойда, ако пак в последния момент котка не ми мине пътя

# 20
  • Мнения: 2 132
Намерени:
1бр. куче
1бр. мече
1бр обувчици
1бр балон
 Grinning
Някой искаше нещо да му пиша, но забравих какво  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 731
JeniB, балонът е нашия, но имаме много, така че нека Иви си играе с него  Peace
Обещах да напиша рецепта за използване на елда. Аз я слагам в една "желязна" салата. Рецептата е следната
Салата от печено цвекло
Продукти:
4-5 малки глави червено цвекло
3-4 глави стар кромид лук
1 кафена чаша елда
зехтин, лимонов сок и малко сол
Приготвяне:
Елдата се накисва за около половин час и след това се сварява. Цвеклото и стария лук се измиват много добре без да се белят и се слагат във фурна заедно за да се опекат. На тавичката слагам 2 слоя алуминиево фолио на дъното и с 1 слой покривам. На дъното го слагам, защото като се пече особено от лука текат сокове, които загарят много яко и после направо нямат изчистване   Crazy Възможно е да се увият главите лук и червено цвекло с фолио за да се задушат хубаво. Пече се до омекване на лука, което става за около 1 час - зависи от фурната. След това се обелват и нарязват на ситно. Добавя се сварената елда и се подправя на вкус със зехтина лимоновия сок и лука. Голяма е вкусотия - нито цвеклото е с вкус на пръст нито елдата се усеща, а е и полезно   Grinning

# 22
  • Мнения: 2 132
Кучето, мечето и пантофките на кой са? Simple Smile

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Мръсните пантофки са мои Simple Smile Задръж ги до другата среща Simple Smile

# 24
  • Мнения: 8 242
Кучето, мечето и пантофките на кой са? Simple Smile
Кучето и мечето май мойто зло ги измъкна от количката, паркирана до вратата  Blush

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Кучето, мечето и пантофките на кой са? Simple Smile
Кучето и мечето май мойто зло ги измъкна от количката, паркирана до вратата  Blush
Ъъъъ, имам случаен спомен, че може и моето да му е помогнало. Уф, исках да дойда само с бебето, баща му да си го гледа големия, ама като ревна мами, та мами и аз какво да направя - доведох го.

# 26
  • Мнения: 2 132
А някой шал червен забравял ли е или този е на свекървата? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт