С Дюкан изхвърлих всичката сланина и танцувам вече като балерина - 159

  • 34 173
  • 468
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 122
GARDENIA като казвам 2 в 1 имам в предвид че си купувам 2 в 1 на якобс или на нес кафе  Sad не е ли разрешено  Sad ако не е казвай , скъпа, докато е време да го спирам, че... май от ей такива глупости мои имам само -1кг за 5 дни ударен

# 421
  • Мнения: 1
Мименсита много благодаря за рецептата  Hug На всички празнуващи  bouquet  на всички минусчета   bouquet Весел, приятен, много минусов съботен следобед! Който не е купил мартенички да бяга да се снабдява  newsm62

# 422
  • Мнения: 850
     Здравейте Дюканска банда!

  При мен кг са на ниво , теглих се на кантара и ето вече съм 62  Crazy , щастлива съм , продължавам напред останаха само 4 !

Честита годинка на Цоци и свидничка ! Браво момичета постигнали сте много и давате стимул на нас!   Hug Heart Eyes

  Честити минусчета на всички !   bouquet
Мастърче , голема красотъъъ  Hug
nartsisa  Hug и милого го харесвааа
celuvkata83 , миличка не е за препоръчване 2в 1 , има сметана тя е забранена!
Умба , много съжалява , дано скоре се правиш с проблема с работата  Hug
Яжке днес ще пробвам рецептата !

 Целувки на всички , много ви либяя ейй !  Hug Heart Eyes  bouquet

 

# 423
  • Мнения: 899
Благодаря ви на всички  Hug .

Ще се справим, надявам се. Няма да се предавам, я Simple Smile .

# 424
  • Мнения: 1 731
Цоциииииииии,браво!Страхотни резултати! Hug Hug Hug
Ех,кога и аз ще се похваля поне с половината от твоите резултати. newsm78
Много ти се радвам,страшно много!Ето такива успехи карат и нас ,новопостъпилите Дюканки,да продължим и да не се отказваме. Peace
Благодаря ви много ,момичета!  bouquet

# 425
  • Мнения: 31
Цоци - честита годинка с режима! Желая ти винаги да изглеждаш и да се чувстваш добре! Пък като станат готови и зъбите, гледай какво става.... newsm51

Честити поводи и на другите момичета! (ако пропускам някой или нещо)

Umbra - наистина е неприятно да ти се случи такова нещо, и то изненадващо. И кризата у нас, за съжаление, не идва сега. Поне за мен, за нас (моето семейство). От миналата есен, мъка, не че не работим, но много е слаба работата, поръчките малко, заплатите се бавят, бавят..... Изобщо - не е за разправяне. Но... здрави да сме пък, ще се справим. И на теб ти пожелавам вместо да са ти изболи очите, да са ти изписали вежди, дето се вика.Успех в търсене на нова работа! Горе главата!

# 426
  • София
  • Мнения: 1 338
Привет Grinning

Благодаря Ви, момичета за отговора. Сега съм по-спокойна Peace
Цоци, БРАВО!!!
Честито на всички, които имат повод за празнуване - много здраве и щастие желая!!!
Мастерче, и аз мислех да те питам за рецептичката, но преди да успея видях, че си я пуснала. Мерси и аз ще я пробвам някои път Hug

Вчера си купих кайма от телешко месо, но никъде не пишеше колко % е мазниността и Thinking Мога ли да си е изконсумирам?

Аз съм много глупава ooooh! като започнах режима не си премерих мерките, а се качих само на кантара, но усещам, че дънките ми са станали малко широчки Mr. Green

И аз искам да ви благодаря, че давате таклива съвети и такава мотифация на всички, които се колебаят. Ако не бях прочела вашите положителни постове и не бях видяла снимките преди и сега сигурно още на 1ия ден щях да се откажа. Първите 2-3 дена ми бяха най-кофти, защото много ми се искаше да си хапна нещо мазничко и малко шоколад, но се възтържах. Първо, защото прочетох постовете ви и втора, защото съм на бал тази година и ако искам да си облека, роклята, която съм си избрала трябва да отслабна. А и все пак не искам на 18 години на приличам на слон Naughty

# 427
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен!
Цоци,Свидничка - честита годинка! Много усмивки и задържане на постигнатото пожелавам   bouquet Страхотни сте Hug
TheNMaster-честита месечинка на патерица  Hug Вчера правих дробчетата в плик мм...  newsm20 Развесели ме със стихотворението - разпечатала съм си  го и отивам да го покажа  Wink
Стелксен - добре завърнала се Hug Виждам и чудесни снимки /Трявна ни е едно то любимите места/ и много добри резултати. Браво!
Дорче,Кри,Люси,Горда - добри постове  newsm10 и много верни,и надъхващи. Благодаря Hug
Умбра- за съжаление,доста зачестиха съкращенията  Sad Тежко е ,но мисли,че след всяка буря изгрява слънце. Пожелавам ти ,и на твоята улица слънцето да изгрее скоро  Hug
Яжке - утре ще пробвам хлебчето в новия вариант  Hug
За отчета - ни нагоре /и добре,че е така/,ни надолу  Crossing Arms Люси,взема и аз нещо да сменя,линийка,аватар /до мъжа още не съм стигнала  Wink/ - белким потръгнат нещата  newsm78
Усмихната и отслабваща събота на всички,а на работещите  Wink - лека и спорна

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 13:26 от mirka*birka

# 428
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте!!!

Цоци, svidni4ka - честито - страхотни сте, вие сте страхотен стимул за всички   bouquet   bouquet  bouquet
Умбра - това е ужасно наистина, дано си намериш по - хубава работа. Аз май се сещам къде си работила, една приятелка също я съкратиха в четвъртък Sad Но вярвам, че и двете ще намерите много по - добро място за реализация Hug
Аз днес правя 1 месец с вас - благодаря ви,че ви има  bouquet Отчетът е - 7 кг. и блясък в очите Crazy
Много сте готинки Hug

# 429
  • Мнения: 141
 afwitch Тук съм! Здравенейте! Hug Heart Eyes
Днес рапортувам: 56.5кг при започване на 2/0 (2 протеинови и 5 нормално хранене), което Дюки препоръчва за дупести убавици кат моя милост. Харесвам се с дрехи, гоня си моя представа за хубаво дупе до лятото. Blush
Някои от вас обичам, други приветствам с добре дошли и им желая успех, а прегръщам всички! Hug  bouquet

# 430
  • Мнения: 170
Цоци, Свидничка, ЧЕСТИТА ГОДИНКА с режима!

Umbra, пожелавам ти да си намериш по добра, по удовлетворяваща и по добре платена работа!

Момичета и момчета, за всички васс пожелание за хубави празнично-почивни дни!

# 431
  • Мнения: 97
Здравейте на всички Hug
Аз от днес си почвам трета ,както трябва...че май доста съм позаслабнала.Дънки s номер са ми големи Rolling EyesДнес си хапнах 2-те пълнозърнести филийки,хапнах ябълка,40г.кашкавалче CrazyПочвам 3-та като по книга.Ще споделям как върви  bouquetВлизам в трета с 56,5/по калкулатор трябваше на 58/.Стискайте палци да мине като по книга,че не ми се връща за поправка Whistling
Цоциииииии браво  bouquet

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 14:25 от Rally_and_Betty

# 432
  • Мнения: 5
Здравейте  Hug Ей изчетох ви най-накрая  #Crazy
Първо искам да благодаря на Aynur, mimensita, Didka_23, венесса йо, *Боби*, shushy80, Tumba_Lumba, tanyamanya и рошава за милите думи! Имах нужда от подкрепа  Hug
Да честитя на патерица някой, а други настоящи месечинки на TheNMaster , Жижи и happysmile и годинката на Maia_at и svidni4ka   bouquet И да поздравя Цоци за прекрасния резултат. Много ми е хубаво да те чета, зареждам се положително.
Пожелавам скорошно оздравяване на болните дечица на всички Дюкеси  Hug
Umbra стискам палци скоро да си намериш дори по-добра работа  Hug Praynig
Stelxen, добре дошла Simple Smile След няколко дена двете ще даваме отчети за втори месечинки май май  smile3508
Що се отнася до Coca-Cola light аз си я пия съвсем спокойно. Не всеки ден, понеже нямам желание, но ми се случва да изпия до половин литър на ден.
Аз снощи бях на парти. bigdance2 Баща ми имаше юбилей- 50 години. Много хубаво изкарахме, аз успях да издържа и на тортата и на свинските пържоли със сос и гъби и на всички реплики ДНЕС МОЖЕ ДА ЯДЕШ ВСИЧКО. Имаше и танци-манци  dancing и днес съм с 300 гр. надолу.
Иначе проблемът със сухотата в гърлото отшумява. Пия си вода, имам дискомфорт, но не е като в началото. Ще пиша отново.
Прегръщам ви всички и ви желая приятна и отслабваща почивка.

ПП Rally_and_Betty S размер дънки ли   #Shocked БРАВО!  smile3501 Аз май даже не мечтая за такъв резултат.
Между другото, искам да попитам за калкулатора на Дюкан. Виждам, че много Дюкеси искат да свалят ПОД килограмите, които им показва той. Моята цел е с 3 кг отгоре. Аз ли нещо не съм в ред?  Thinking
ПП 2 Вещи, може ли и мен да ме добавиш в табличката?
ПП 3 Аз май съм спала и съм пропуснала факта, че може да се използва мая  newsm78

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 15:29 от Петинка

# 433
  • Мнения: 141
Между другото, искам да попитам за калкулатора на Дюкан. Виждам, че много Дюкеси искат да свалят ПОД килограмите, които им показва той. Моята цел е с 3 кг отгоре. Аз ли нещо не съм в ред?  Thinking
ПП 2 Вещи, може ли и мен да ме добавиш в табличката?
Съвсем наред си. Преди година съм изчислявала по него, но си спомням, че препоръчителното тегло беше около 60 (или 61)кг. Реших да продължа 2-ра до 58кг, за да имам "мегдан" за връщане на килце-две в трета фаза. Така и направих, влязох в нея 58кг и, както може би си спомнят по-дългорежимните, не спрях да свалям - напротив. Стигнах до малко над 52, което много сериозно ме стресна (не само мен) и се заех да се угоявам. Върнах ги до около 56-57 и си останах в 4-та. Нямам представа дали бих задържала жалките 52, ако си карах 3-та фаза по книга, няма как и да разбера вече. Нооооо, едно нещо доказах на свой гръб - най-лесно стигнах и задържах килограмите от калкулатора (бях около 60 и в началото на февруари, когато се върнах във 2-ра, за да ги сваля на 56). Пиша всичко това, за да разбереш, че всеки може да се стреми към каквото си иска, но не може да избяга от себе си. А целта, която си си поставила, може да ти донесе само положителни емоции, когато надминеш собствените си очаквания и се убедиш, че можеш ПОВЕЧЕ! Whistling

# 434
  • София :(
  • Мнения: 215
  Размина ми се следобедната дрямка  Weary, то телефони ли не звъняха, екшъни ли не гърмяха, котки ли не бесняха....

  Хайде да пием по кафе   ,

че да ходя в кухнята да оползотворя остатъка от деня  в  chef 

 happysmile, честита първа месечинка  bouquet

 Rally and Betty, успешна трета, много добър резултат имаш  bouquet

 Петинка, да е жив и здрав баща ти още дълго, след 50 години да нямаш проблем с изкушенията  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт