За какво може да ви послужи една Ламя? възмо&

  • 3 520
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
Обаче, като си помисля, че тия три глави и ядат, направо ми се отщява да я ползвам.
Аз бих си я пускал вечер да се нахрани сама.
Както правят с големита кучета в Рио Драгалейро.
Само дано не яде девици, че такива не се раждат вече.

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ако е от тези дето им никнат нови глави ще и сложа фото на тъщата и ще и отсека главата.
а иначе за парното и функциите на пазач спор няма.
за храна ще я пращам сама да си търси, не мисля че някой ще и откаже

# 17
  • Мнения: 4 892
Ламята не яде ли златни ябълки  newsm78 Или само ги пази и яде юнаци? Гладна ше си остане, ей!

# 18
  • Мнения: 606
С юнаците се бие и ги яде с нежелание.
Основно яде девици.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз пък ще си летя с нея - през 9 земи в 10-та  Party

# 20
  • София
  • Мнения: 1 783
Шива, но  и Кали. Колкото повече уръдия на труда, толкоз по-добре.
За превоз не става - щото  е пеша и ще влиза в задръстванията, ще паднат много жертви и прочия, пък не знам да има Гражданска отговорност за лами... За превоз  - Змей, благодаря!

# 21
  • Мнения: 4 892
Има самоучител за хващане на ламя!  Laughing Казва се "Юнаци с умни калпаци" - много е готино!  


Ох, ужас! Не думай  Blush

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
че къде по нашите земи девици  newsm78

# 23
  • Мнения: 3 091
Имелда, една ламя обикновен модел може да лети. иначе тежи няколко тона и ако се разхожда по улиците, маса нови дупки не сътвори. горкият Батман-кмет!

ДеВаня, и арфа, и говорящи гъби, и мнооого други екстри имам! но вървя с комплект с чаве - хем проклето, хем яде на поразия

# 24
  • Мнения: 2 478
Аз съм много консервативна и не ми трябва ламя,но може да попиташ Том Хенкс в "Корабокрушенеца" Laughing

# 25
  • Мнения: 2 353
  И бих я погушкала ако ми позволи.

# 26
  • Мнения: 677
Ще си ходя с нея на барче и като се начаткам ще ме транспортира до дома.

# 27
  • Мнения: 4 892
тони сопрано, ако ламята се начатка повече от Вас, тогава трябва да си я транспортирате. Не знам как я мислите тая работа. 

# 28
  • София
  • Мнения: 7 190
Иначе една ламя може да се ползва и като парочистачка.

# 29
  • Мнения: 677
тони сопрано, ако ламята се начатка повече от Вас, тогава трябва да си я транспортирате. Не знам как я мислите тая работа. 

Е нали е Ламя?! "Пие като ламя" от къде идва? Пък и аз да пия, да пия, колко да пия...

Общи условия

Активация на акаунт