Знаете ли медикамент за отказване от биберон/залъгалка/

  • 11 009
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
затова опитах със срязване - проработи идеално. След 3 дни мотане на "чуканчето" из устата си, сам каза, че не стават и ги изхвърли. Така хем си имаше биби, хем нямаше и става лесно и нетравмиращо за детето. Пробвай  Simple Smile

И Симона така отказа бибата - просто трябва да се среже малко повечко. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Срязването действа безотказно в правилното време за конкретното дете. На сина ми я срязах на 1г. и 10м. и се отказа от нея за 2-3 дни, без да плаче, без стрес. Държеше си я в ръчичката срязана известно време и после я изхвърли.

# 17
  • Мнения: 9 973
ние уж я забравихме на село.Пита 2 пъти за нея.Плака 2 вечери и това беше

# 18
  • Мнения: 3 211
ние уж я забравихме на село.Пита 2 пъти за нея.Плака 2 вечери и това беше
Ние пък я "дадохме" на бебето на кръстниците ни, което току що се беше родило. Мислех, че ще е трудно, но също за 2 вечери се отказа.

# 19
  • Мнения: 84
Аз знам че трябва бибероната да се реже всеки ден по малко от нея моята красница така отказа дащеря си , моят син въобще не иска биберона.

# 20
  • Мнения: 1 372
На мой приятели им я беше взела мечката и посред нощ същата тази нахална мечка ходи да купува биберона на детето Joy Joy Joy

# 21
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
И при нас положението е сериозно
Вече сме на 2,а Бибето е най-скъпият предмет.И в яслата го иска,а ако не му го дадат дебнел леличките и когато не го гледат се измъквал от стаята и отивал да си я вземе сам от шкафчето.
И аз пробвах с рязаният връх.Действа за ден-два,а после свикна и срязана си я дъвчеше Embarassed
Вие само един разрез ли правите отпред(аз правих леко диагонално) или изрязвате като триъгълниче да стане?
Смятам да пробвам и с Даум Ексола,та да видим... Praynig

# 22
  • Варна
  • Мнения: 11 340
mama_na_kiki, ние изрязахме около сантиметър от бибата - т. е. остана изцяло без връх, и явно стана гадна за смучене.

# 23
  • Мнения: 1 632
Моята дъщеря пък сама си я беше прегризала и може би, за това се отказа.

# 24
  • Мнения: 5 393
Не съм ползвала медикамент за отказване от бибата. В един момент просто го накарахме да избере между нея и друго любимо нещо и той се отказа от нея. Беше на 2г и 4-5 месеца.

# 25
  • Мнения: 3 268
И дъщеря ми беше до 3 години с биберон.Накрая го срязах и тя го хвърли.Съжалявам,че не го направих по-рано.

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Сподели за ефекта след като го пробваш Hug

# 27
  • Мнения: 2 960
........Не бях чувала за DAUM Exol !!И моят син още е с биберон.Много си го харесва.Заспива с него.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 826
Пробвай да срежеш върха и. Момичетата тук, бяха казали, че при тях е дало резултат.
При нас не помогна.Стана такава драма,че тичах до съседния магазин да купувам нова.
И аз не мога да се преборя с този проблем,говоря и постоянно,даваме я на кучетата Winkза 5 мин и после пак я търсим.Проблем голям
О, и при нас имаше такъв проблем, но аз имах резервен и не са наложи да тичам да купувам нов Mr. Green.

# 29
  • Мнения: 247
Моят син няма проблем с биберона- не ползва такъв..... обаче си смучи палеца. Пробвах с Даум Ексол. Гадно е на вкус, леко люти, но на нас за сега не ни помогна. Синковеца е голям инат: смуче, плачи, смуче, плачи.... и така докато изближе мазилото...
Ако ще им мажете бибероните на децата за да не ги смучат, внимавайте да не им дадете бибата скоро след ядене. Има вероятност да повърнат.

Общи условия

Активация на акаунт