Как прекарвате деня си?

  • 2 184
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Абе то и ние излизаме ама много трудно се бута количката в тея снегове и голяма мъка.Благодаря на всички за съветите

# 16
  • Мнения: 2 110
Опитва най-различни игри.Рисуваме. Гледаме телевизия по малко.
Но, когато на вън е слънчево и без вятър задължително излизаме.Не ходим с количка ,а със шейна ,ако има сняг.

# 17
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Ами сутрин пием кафе с баща му, а той ни гледа и си играе с 2 кутийки от лекарства.После се занимава малко сам с играчките си.Понякога излизаме на разходка.Спи по около 3-4 часа за целия ден.Понякога си каним на гости някое друго бебе да си играят заедно.От време на време седи в проходилката или в бънджито.И задължително си пеем по някоя песничка и му чета приказки.

# 18
  • Мнения: 1 629
Ми аз нищо не съм правила. Той стоеше по цял ден сам тогава, защото аз учех. Пък и какво да го занимавам на 5 месеца, то нищо не разбира милото Simple Smile На активна гимнастика го слагах и в креватчето си стоеше.

# 19
  • Мнения: 1 372
Ориентировъчно така:
Сутрин ставаме, закусва детето, докато си играе сама / сега когато е голяма с играчките, а преди с активната гимнастика/ аз гледам да посвърша някоя работа из къщи. После излизаме, на обяд се прибираме, детето обядва и го слагам да спи, а аз си довършвам ангажиментите в къщи. След като се събуди яде следобедна закуска, ако все още не е станало супер студено пак излизаме, ако ли не я занимаваме с играчки, като и омръзнат си играем с нея и така до вечерта.

# 20
  • Мнения: 645
ми гледаме се в къщи с бебо да се стопля това време че вече ми писна това ежедневие в тия 4 стени

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Дъщеря ми е свикнала да излиза всеки ден навън независимо от времето. Сняг студ, дъжд - навън сме. Няма как, иначе ще ме побърка  Crazy Носи си дрехите и ми казва "Та" - значи Чао  Mr. Green Иначе като бебе и аз така като теб, разнасях я из стаите пусках и песнички, дори като по малко бебе на 1-2 месеца когато е било -15 0  я разхождах с количката в къщи  Embarassed . Какви ли не простотии правех само и само да не реве и в кош я люлеех и какво ли не Crazy После купих кенгуру и с него обикалях поне да са ми свободни ръцете.  Crazy
Сега редим конструктори, пеем, танцуваме, гледаме рекламите по ТВ, сърдим се, пак играем и ..... ходим по разходки. Общо взето това е  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 4 335
Излизали сме винаги с много редки изключения(5-6дни)Ако не го изкарам поне за малко е много кисел.
Иньче на вашата вьзраст най се забавляваше в активната гимнастика.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Дъщеря ми общо взето по цял ден спи или си мърмори нещо,слагам я в активната гимнастика и тя се радва.Не е от бебетата,които искат все на ръце,занимава си се сама и се случва да ревне само когато е гладна.Така че аз имам време да свърша каквото си поискам,а също и да се отчитам тук  Mr. Green
Да чукам на дърво но ми е спокойничка! Praynig

И ние сме така за радост и дано така продължаваме  Praynig

# 24
  • Мнения: 4 784
Не сме стигали до състояние да ни е отегчително вкъщи. Почти всеки ден, независимо от времето сме били навън. Вкъщи - песни, приказки, различни играчки, общи занимания - така минава времето. Когато започне да ни омръзва, отиваме на гости или каним някой вкъщи.

# 25
  • Мнения: 4 555
Не знам къде го виждате този студ, тази зима изобщо не съм забелязала да е имало някакъв студ. Едва-едва пада температурата под нулата и от рядко.
Миналата година като беше бебе, я извеждах всеки ден. Даже я обличах много по-леко от сега, а температурите бяха много по-ниски.

На 4-5 месечна възраст заниманията вкъщи ни се изразяваха в 'гимнастика'. Слагах я да лежи на масата и я карах да се завърта от гръб по корем и обратно, после да пълзи. В началото се научи със завъртане да се придвижва до желания обект, но към 6 месеца вече започна да пълзи. На активната гимнастика прекарваше много време, но на по-късна възраст.
Иначе я разнасях с мен в слинга и й обяснявах какво правя. Най-често си пусках някаква музика, докато гладя дрехите, тя много се кефеше. Също и бая танци сме изтанцували заедно  Laughing Това май го обичаше най-много и започваше да протестира, като спре музиката, преди да започне следващата песен  Laughing
Абе готино си изкарвахме Simple Smile Сега като я гледам колко е голяма вече, не мога да повярвам, че това дете е онова мъничко бебенце...

# 26
  • Мнения: 297
Като са зимни бебенцата и е трудничко,щото студенко и непредвидливо времето.Вкъщи си играем,забавляваме се.

# 27
  • Мнения: 149
Денят ни е горе-долу е в следната последователност през 3 часа: 7,10,13,16,19
ставане, смяна на памперс, хранене, игра, сън
през ден преди храненето в 19 има процедура къпане
21-22 - вечерен сън
А ако сме навън някъде основното е смяна на памперс и хранене, после заспива от друсането по нашите страхотни тротоари и пътища Peace
Иначе вкъщи си играе на леглото или в кошарата, или я вземам да седне на краката ми (понякога така заспива дори  Laughing )

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 723
Като са зимни бебенцата и е трудничко,щото студенко и непредвидливо времето.Вкъщи си играем,забавляваме се.
И ние така Peace

# 29
  • Мнения: 397
Стига да не вали или духа вятър гледаме да излезем навън на разходка пък било то и за малко - така хем за малката е добре /веднага си заспива на секундата/ и хем за мен разнообразие!
Иначе като сме си вкъщи се разнасяме из апартамента /когато не спи/, гукаме си и си се смеем /когато не плаче/ - само това можем в момента  Wink и чакаме вечерта да се приберат батко и татко, та шоуто да е пълно!!! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт