Отговори
# 240
  • Мнения: 728
neli не се познаваме мила,просто те издирих във фейса  Wink

# 241
  • Мнения: 0
Супер!Обаче аз изобщо не мога да се справя с тези снимки...Сутринта пробвах да прикача от снимка.бг,обаче не става...Най-вероятно не правя нещата както трябва...А във снимка.бг ника ми е nelimihailova и всички могат да виждат какво качвам.Сега отивам във фейса малко да поклюкарствам там...Приятна и спокойна(или дива  Mr. Green -на който,каквото му се нрави в момента) вечер!  Hug

# 242
  • Мнения: 728
Ето ги снимките на нели и нейната кукла:
http://www.nelimihailova.snimka.bg/album.php?album_id=359978
 Hug Heart Eyes Hug

# 243
  • Мнения: 940
Девойки мерси за отговорите за  нощните памперсите -явно не трябва кой знае каква борба ами по добре от само-себе си да стане !
 Hug

# 244
  • Мнения: 9 488
Девойки мерси за отговорите за  нощните памперсите -явно не трябва кой знае каква борба ами по добре от само-себе си да стане !
 Hug
Девойки-бяхме Joy
А ти недей така телеграфно, ами драсни малко повече Naughty
Де се губи Хот, добре ли е?

Пачи, Елси-как са дечицата?

Марти покажи някоя снимка от урока на Дани Wink

Весе-браво за снимките  bouquet Ния е голяма сладурана Heart Eyes[/color]

# 245
  • Мнения: 728
Здравейте мацки! cheers
Мъничето заспа и седнах да ви се оплача!
Вчера едно от децата в ДГ го ухапало по гърба!Има синьо петно миличкото ми и казва,че го боли! Sad
Днес направих забележка пред бабата на въпросното дете,да му обяснят вкъщи,че не трябва да прави така,но отговора беше "Ние не можем да излезем с него на глава"  Shocked
Как няма да се разбереш с едно три годишно дете?Наистина е много палаво и може би ако му се е обяснявало в началото,че не се прави така,щеше да престане...
Много се ядосах! #Cussing out
Не стига,че от 1 месец децата са в обща група,защото госпожите на групата на Иви липсват,ами и ги оставят сами без надзор... Crossing Arms

# 246
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 240
Елси , дай моля знак , че влизам по сто пъти да видя , а не пишеш.
Веси неприятна ситуация , аз бих отнесла въпроса на по високо ниво. Peace

# 247
  • Мнения: 799
Аз се отчитам телеграфно, че едвам гледам  Tired
От 2 дни съм в нас с двете деца, защото в групата на Маги пак има скарлатина, а съчетание от болен Бобър с кака със скарлатина няма да ми понесе  Naughty Естествено това стана супер инцидентно, така че вчера втрещих майките в градинките, като едновременно люлеех Маги на люлка, друсах количката на Боян и диктувах договор по телефона около половин час (с внезапни реплики на висок тон от сорта на "дръж се с две ръце, че ще паднеш и ще се потрошиш" или "ако още веднъж се изправиш на люлката ще те напердаша"). Към 5 следобяд бях минала връхната точка на истерията и днес и утре съм отсвирила всякакава работа и само обикалям градинките. За разкош Милен е зарит от работа и се прибира вечер след 10ч., така че няма на кого да пробутам част от рутинните къпане, хранене и т.н.  Tired Tired Tired
Обаче утре как ще се напия...   Whistling Mr. Green
Гледах снимки на Ивко, Габуна и Ния, страхотни сладури са  Hug А тържеството на Ивко е номер 1, поздравления за ентусиазма на учителките и родителите   bouquet В нашата детска градина учителките подхвърлиха с половин уста за маскарад по повод нова година и само Маги и още едно дете бяха маскирани  ooooh! А с Маги толкова се вълнувахме докато правихме костюма (Спайдърмен  Crazy).
Айде лекар с нощ, отивам да лягам, че утре правим планове за зоопарк или Витоша или цял ден Южен парк. А и трябва да имам сили за вечерния ми запой  Mr. Green

# 248
  • Мнения: 2 614
Привет и от мен!
Не пиша, защото няма какво, но ви чета!
Приятен петък ви желая! Като се разсъня ще пиша още Simple Smile

# 249
  • Мнения: 1 666
зечи, положението е що годе под контрол, ще пиша по-късно или утре

# 250
# 251
  • Мнения: 912
вече е време за нова тема, а и този уикенд нещо всички сме се позагубили някъде под слънчевите лъчи и надявам се сред усмивките на нашите здрави игриви дечица.
ето обещаните снимки на моето патенце-всичко мина чудесно, тя всичко си каза и изтанцува, беше много щастлива и не притичка до мен, въпреки че ме видя още в началото, че съм отпред Simple Smile Изпаднах в умиление и сълзи още в началото с представленията на по-големите групи....всъщност май не бях се вълнувала толкова силно откакто Ася се роди...
http://picasaweb.google.bg/marina.bilcheva/1votoTurjestvoNaMoeto … e?feat=directlink

# 252
  • Мнения: 9 488
Mis-Demeanor много ви е сладко патето Heart Eyes Hug

# 253
  • Мнения: 458


http://gstaykova.multiply.com/photos/hi-res/15/7?xurl=http%3A%2F … bum%2F15%2F15%237

 Hug

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 10:03 от gabby

# 254
  • Мнения: 2 614
Добро утро! Честита нова седмица! ДА е слънчева и вече да няма болнички!
Елси - какво става при вас!  Hug
Марина, сладурка е Анастасия!
Габ, моля дай линк към големия вариант на колажа!
Вчера доживях да се видя за 1 час с Мимито, че от толкова снимки и предавания за 3 дни, само толкова успяхме!

Няма да спра да призовавам чужбинските мами за повече активност  Hug
А някой да се е чувал със Зори?

Общи условия

Активация на акаунт