Отговори
# 225
  • Мнения: 912
Аууу, много Ви благодаря за инфото за Вега тойс   bouquet Hug Heart Eyes, чак не мога да повярвам,че имат безплатна доставка- сега ще ги изпробвам, имат и зайче и патенце- костюмчета Simple Smile

# 226
  • Мнения: 728
Честит рожден ден Нели!
Желая ти време за щастие,
време за любов, време за промяна,
време за наслада, време за мечти,
време да опиташ от всички сладости на света!




Моля,който е пуснал темата да добавят Нели и Ния в отбора на ДЕКЕМВРИЙЧЕТАТА! Hug
Май Мимито беше... Thinking Rolling Eyes

# 227
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Елс ,Пачи,  много жалко за болничките дечица  Sad
Елси , дали не си обмисляла варианта да оставиш Стени от градина докато поотрасне малко.Трудно ще ти е с двете деца , но все пак си си вкъщи.Аз така постъпих в името на детето си (за Гошо става дума). Загърбих си дипломите и отидох да работя нощна смяна в кръчма , само и само да съм през деня до децата си и да не се налага Гошо да ходи на градина , че беше страшно боледуване.Другото което те съветвам е да му даваш имуно стимулатори , вярвам че си давала но пак давай и за по дълго време.Гушкам ви.
Мими дано сте вече здрави.
Нели честит рожден ден!!! Бъди жива и здрава и много обичана.Дай снимка на Ния да я видим. Hug

# 228
  • Мнения: 728
Елси,Пачи...едно голямо ГУШШШ!
 Hug Hug Hug

И ние до вчера бяхме скарани с мъжо!
Скоро ми преложи да започна работа,а той и свеки щели да гледат Ивко.
Аз ангажирах моя приятелка да оправи нещата и когато ми предложиха работата свеки би отбой и заяви ,че неможе да гледа детето(при положение,че е цял ден вкъщи,не ходи на работа,няма животни,няма градина...цял ден бездейства и гледа сапунки),а мъжо застана на нейна страна!
Побеснях,и още съм им бясна,но отказах работата...щом няма кой да ми гледа детето...
 #Cussing out #2gunfire #Cussing out

# 229
  • София
  • Мнения: 3 930
Честит рожден ден, Нели!
Да си жива, здрава и много щастлива!




Елс, Пачи, стискам палци бързо да оздравеят децата Praynig.
Мими, хубаво е, че Катето върви към подобрение  Grinning.
Марина, дригите са ти предложили вариант, аз само ще се присъединя към тях Peace.
Веси, ами те мъжете в повечето случаи застават зад майките си, така че не се ядосвай  Hug.
Приятен ден   bouquet.

# 230
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618

Mimito, какво е това мазило /аз отрано да питам, че таз варицела я чакам цяла зима ooooh!-да съм подготвена Mr. Green/


Мазилото е есинциални мастни киселини на Аквасорс. Заедно с него давах Rus toxicodendron 15 CH.

Eлси, бързо оздравяване!

# 231
  • Мнения: 1 461
Здравейте момичета
Елс мила в трудна ситуация си бъди силна въпреки че ти си знаеш какво ти е  Hug Hug Hug Heart Eyes ,бързо да оздравяват дечицата и това да е последното боледуване
Веси прегръщам те  Hug Ивко ходили на градина

Пачи как успяваш и да работиш и с д гледаш две деца браво на теб  Hug
Марти Дани още хапе ли Ани,при нас се завъртяха нещата сега Мая хапе и скуби Галина и когато и се скарам прави една физиономия на много виновна а на мен ми става смешно

Мимито как е Катето днес  Hug

Марина как вървят нещата при вас  Hug

Зечи браво на теб правилно си постъпила въпреки че ти е трудно ,аз затова се върнах тук че здравето на Галина се влоши много в Бг

Къдрокоске липсваш ни тук ,аз лично много се тревожа за вас искренно се надявам късмета ви да е ппроработил  Praynig

# 232
  • Мнения: 728
 Coffee Coffee Coffee

Да Краси,ходи на градина.

# 233
  • Мнения: 912
Получихме си патешкия костюм от Вега Тойс току-що (безплатна доставка) и е много хубав доволна съм, ще видим довечера като  го покажа как ще регаира Асинка Simple Smile Утре имат тържество по случай юбилея на градината и ще правят няккава постановка явно на тема Великден и всички трябвало да са в жълто Simple Smile
Нямам търпение, това ще ние първото тържество и дано се е закрепила,че довчера не ходи на градина- постоянно има сополки и възпалени горни дихателни пътища вследстве от леко възпалена трета сливица, която обаче не била за вадене и само го тъпчеме детето цяла зима с капки за нос, сиропи, имуностимуланти и тем подобни отврати, а тя продължава да не яде плодове и зеленчуци....
Иначе всичко останало е наред- ходи с охота на градината, аз с неохота на работа и така...баби няма на хоризонта да помагат и с мъжо само се редуваме с дежурството-чакаме празниците,че да си починеме малко семейно Wink

# 234
  • Мнения: 0
Здравейте,отново едно толямо МЕРСИ за пожеланията!
Снимчици имам само във facebook-a,а от там май не могат да се прикачат във пост???
Ако може да ми предложите някой сайт,от който става...  Hug

# 235
  • Мнения: 728
Марина,ще чакаме снимки да знаеш! Wink

Нели,можеш да си качиш снимки в snimka.bg или multiply  Peace
Ще чакаме! Peace
А това да сте вие случайно:

# 236
  • София
  • Мнения: 3 930
Здравейте Hug.
Краси, мойте не се хапят, обаче е точно така както ти описваш. Ани шляпа Дани, а на него сме му казали, че по - малките дечица не се бият и Ани като го смлати и той започва да реве и да се оплаква, че Ани го е била hahaha. А аз като й се скарам тя ми прави напук и тръгва отново го бие и лудницата става пълна и аз все се старая да й обясня, че така не е хубаво и, че не трябва, но кой ме слуша Mr. Green.
Марина, ще чакаме снимки на патето Grinning.

Днес сутринта Дани имаше открит урок, но ходи само Ники, защото стаята е много малка и ни предупредиха само по един родител да отиде и Ники имаше огромно желание и реших да не настоявам, макар че и на мен много ми се ходеше. Сега с нетърпение чакам довечера да се прибере да гледам снимките.

Приятен ден на всички   bouquet.

# 237
  • Мнения: 0
Весинка,да ние сме!Но как така имаш тази снимка?!?!Да не би да се познаваме,а аз да не мога да се сетя?!?!Или...  Crazy ...нещо съм изкукала! тази снимка е от втория рожден ден на Нийката...

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 17:10 от neli_mihailova

# 238
нещо не мога да вляза в профила си,незнам защо.моля някой да попита модератор,пиша си потр.име и парола,но ми дава Грешка!  Sad Sad Sad

# 239
  • Мнения: 0

добро утро на всички и успешен ден!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт