Отговори
# 255
  • Мнения: 0
Привет!Надявам се да сте изкарали страхотни събота и  неделя!
Mis-Demeanor,патенцето е голямо сладурче!Въпреки,че не се познаваме,снимките от тържеството ме изпълниха с умиление и сладко просълзиха очите ми...Може и да ме сметнете за смахната,но такива поводи(без значение на познати или не) ме карат да се просълзявам...
Първото тържество на Ния беше за празника на мама.През цялото време докато снимах с камерата подсмърчах и си триех сълзите...
Пожелавам на всички прекрасна и слънчева седмица,изпълнена с много детски усмивки!   bouquet
Отплеснах се в други размисли и за малко да забравя-gabby,благодаря за колажа!

# 256
  • София
  • Мнения: 3 926
Здравейте  Hug.
Елс, дано вече дечицата да са здрави Praynig.
Нели, много ти е красива Ния Peace. И аз съм като теб. Сега докато качвах на Дани клипчетата от празненството и проних няколко сълзи от умиление.
Марина, патенцето е страхотно Heart Eyes.
Пачи, с две хлапета е така Mr. Green. Твойто малкото поне е в количка и не трябва да тичаш подир него, ами аз какво да кажа като едното хукне в едната посока, а другото в другата иди ги гони ooooh!.
Веси, неприятна случка е имал Ивко Sad. Дано бързо забрави за случилото се.
Габи, колажа е много хубав Peace.
МТВ, снимките от открития урок са с много лошо качество, защото Ники е снимал без светкавица, но имам няколко филмчета. Ето ги и тях:

http://martina77.multiply.com/video/item/19
http://martina77.multiply.com/video/item/21
http://martina77.multiply.com/video/item/17

Аз тази година отново ще щурмувам сайта на детските градини Mr. Green. Аман вече всяка година вися в този сайт и си късам нервите Whistling. Сега чакам някакъв потвърдителен имейл с парола, ама още нищо няма  Rolling Eyes:. Много ми намирисва, че ще стане точно като миналата година Thinking.
Приятен ден на всички   bouquet.

# 257
  • Мнения: 2 614
Марти, съобщеха, че няма да има значение времето на записване, можеш да се отпуснеш и да не го дебнеш. Много се надявам, да не е номер за заблуда на врага....

# 258
  • София
  • Мнения: 3 926
Правде, времето не е от значение, ако децата са с различен брой точки, но ако има няколко с равен се взима часа, когато детето е кандидатствало за дадената градина. Така, че историята от миналата година се повтаря Close.

# 259
# 260
  • Мнения: 912
Благодаря Ви,  мили момичета  Blush Heart Eyes  bouquet
И аз си триех сълзите докато правих снимките, а таткото отзад гордо снимаше с камерата, вече имаме и монтаж Simple Smile

# 261
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз се завърнах от Софията с децата!
Много съм дволна че успях да видя Прявдето с цялата и челяд!
Правденце, Катя иска пак с Калина и другите(разбирай ти и Кири) да правим брашно Laughing Laughing
Ще ви чакаме на сам. Като сваля магическите снимки ще ви ги покажа!
Майката на фокусниците е уморна, а децата не! Те можеха да издържат още много на тоз режим, а аз не!

# 262
  • Мнения: 0
  bouquet  Здравейте скъпи мами!   bouquet
В момента съм хипер емоционална и не знам точно какви думи ще излязат изпод пръстите ми...
Току що си направих hCG тест и нямам търпение да споделя... П О Л О Ж И Т Е Л Е Н     ЕЕЕЕЕ !!!!!
И така-живот и здраве ще си имам още едно декемврийче  baby_neutral
Марти,искрено ти желая успех с детските градини,дано се класирате!
На всички пожелавам прекрасен и слънчев ден...
Аз сега ще се опитам да поработя,но нямам представа как ще ми се получат нещата...
 Hug за всички

# 263
  • Мнения: 458
Честито, Нели  Hug. Лека бременност и прекрасно бебче!   bouquet

И Виктор постоянно ме пита кога ще си има братче  Rolling Eyes

# 264
  • Мнения: 9 496
Супер Нели! Peace Честито!
Лека и безпроблемна бременност Hug

# 265
  • Мнения: 728
Нелииииииии,неможеш да си представиш колко много се радвам за теб!
ЧЕСТИТО мила!!!
Леко и безпроблемно бременеене и на финала едно здраво бебешоче!

 Hug Hug Hug

# 266
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Честито и от мен на бъдещата мама!!!!  Hug Hug

# 267
  • Мнения: 799
Нелиииииииии, честито, много се радвам!   bouquet  bouquet  bouquet Hug Айде, без повръщане, умерено окръгляне и съпричастни татко, баби и дядовци  Peace
Следващите редове не са за Нели  Mr. Green Магарето е с температура (при това не е ходила на градина вече 1 седмица) и кашля. Бобъра е под заплахата да ходи на физиотерапия в болница, ако не се размърда (разбирайте да се обръща, опитва да става и т.н. дейности, съответстващи на неговата възраст) в срок до 2 седмици.
Аз имам работа за целия китайски народ и част от индийския...
Къщата е потънала в прах и мизерия.
Милен е на път да потегли за Раковски (вчера все му бях събрала багажа  #2gunfire).
Отново се чудя дали да се гръмна или да се метна от балкона  newsm78

МС, патето ти е страхотно  Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 799
Ууу, Габи, как си ги сложила малък Зечов и Маги един до друг, чудно си пасват  Mr. Green Такива едни чернички, като от малцинствата  Joy Ще ги оженим още на 15  hahaha

# 269
  • София
  • Мнения: 3 926
Нели, честито. Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам Peace.

Общи условия

Активация на акаунт