КАЗАНЛЪК чака пролетта!

  • 21 780
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1


 Simple Smile yana_ya-Терминът ми е около 8 октомври.Мисля да раждам тук в Казанлък,първото беше тук и сега и второто,то си е до късмет пък и до лекар,на всякъде могат да настъпят усложнения(Пази Боже!) Praynig

 Simple Smile offioly-От твоя коментар не ми стана много ясно дали д-р Александрова мога да я избера като личен лекар на бебето,само на частно ли работи както д-р Славова? newsm78

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 23:57 от mikora

# 226
  • Мнения: 616
mikora, не, не можеш да избереш Александрова за личен лекар;

# 227
  • Мнения: 32
mikora, щом си доволна от нашите лекари в Казанлък Simple Smile, разбира се че ще раждаш тук. На мен ми е първо раждане и затова толкова се вълнувам и разпитвам  Rolling Eyes!

Междудругото моя термин е на 9.10 Simple Smile, така че със сигурност може да се засечем.

# 228
  • Мнения: 307
Здравейте мами от Казанлък!
Аз съм една кандидат мама,живот и здраве нашето ангелче трябва да се появи на 14.02.10 Ходя на ЖК при д-р Пенев,какво ще кажете за него?
От една година живеем тук.Беше ми малко трудно в началото да свикна,но вече ми харесва защото тук сбъднах една своя дългогодишна мечта(дано само всичко да е наред до края)!
  bouquet

# 229
  • Мнения: 149
Здравей puhtar ,
Моето лично мнение за д-р Пенев не е много добро и със сигурност бих ти препоръчала да си смениш гинеколога.Още повече ,че Пенев не изражда.Не знам дали държиш да те изражда същия гинеколог,който ти е следил бременността.
Но нека и другите майки споделят.Нали знаеш как е с лекарите -някой са доволни от даден лекар ,други не.

# 230
  • Мнения: 180
Дано не е късно за някои, но няма нет вчера...та:

СРЕЩА ДНЕС 11.07. ВЕЧЕРНА БЕЗ ДЕЦА  в 19ч. ПРЕД ФОТО ВИФОР /КАЗАНЛЪЧАНИ ГО ЗНАЯТ КАТО ЦВЕТАРСКИЯ/
Ще чакаме примерно до към 19.15
Ще решаваме в движение къде ще ходим.


Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 20:26 от Angeliha

# 231
  • Мнения: 1 639
Фотото се казва Вифор.  Simple Smile

# 232
  • Мнения: 616
Аз ще дойда, ама малко по-късно, да преспя звяра  Mr. Green ще ви дрънна!

# 233
  • В събота
  • Мнения: 201
И аз така Simple Smile

# 234
  • Мнения: 307
cazo,аз още не знам къде ще раждам,защото това ми се струва много далечно,но няма да е в Казанлък!Поне така мисля.
Желая ви весело изкарване на срещата!

# 235
  • Мнения: 72
Здравейте момичета аз съм от бъдещите августовски мами. Досега не съм писала в темичката на нашия град, но ще гледам да се поправя.
yana_ya живот и здраве август ще раждам в Ниа Мед-там ходя на женска консултация и съм много благодарна на лекаря си, защото с негова помощ успях да забременея и отношението на персонала там е супер поне от моя гледна точка.Преди известно време си писах с една от мамите от СЗ която е раждала там и е супер доволна надявам се и при мен да е така-като мина и аз от там ще те информирам smile3503Приятна вечер на всички Hug

# 236
  • Мнения: 32
jijin, пожелавам ти успех при раждането.Надявам се всичко да е нормално  Praynig и задължително да пишеш как е минало Simple Smile.
Незнам при кой доктор ще раждаш, но чух че д-р Христов бил от най-добрите. Късмет !!!

puhtar, за д-р Пенев не съм чувала нищо хубаво. Не само че не изражда, ами се държал много грубо с пациентките си. Моя позната ходеше на консултации при него, той изобщо не я информираше за изследванията, които трябва да си направи, освен това и вземаше пари за изследвания, които поема здравната каса и за бременните са безплатни. Това е, което знам. Пожелавам ти успех и дано при теб да няма такива работи  Simple Smile

# 237
  • Мнения: 307
Ох не знам,но нали вече се записах при него,ще си търпя последствията Confused
Ще видим,вярно е това че малко говори,трябва да му вадиш думите с ченгел,но дано всичко е наред!

# 238
  • Мнения: 32
 И аз ти пожелавам всичко да е ОК. До колкото знам това че си се записала при него не е проблем да си смениш гинеколога, просто трябва да си вземеш ново направление от личния лекар и да си избереш друг доктор, който да ти следи бременността.  Simple Smile

# 239
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Здрасти на всички!  bouquet
Добре дошли на новите мами! wavey
Аз се изгубих ,защото първо бях в Бургас ,а после моят мъж ми чопна компютъра. Cry
Иначе сме добре. Фил стана на три ,и аз сега си търся работа.И май това е всичко. Thinking
Хайде  чао и целувки на децата.

Общи условия

Активация на акаунт