КАЗАНЛЪК чака пролетта!

  • 21 766
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 307
Аз лично не съм влизала в отделението,но имам две познати които са раждали тук и двете съжеляват много.Живот и здраве аз мисля да не раждам тук.

# 256
  • Мнения: 4 303
Здравейте,
имам един въпрос към мамите организаторки на ССК (а и към всички, които са запознати) за КЗ - Вие като ходихте на посещение в родилното отделение как ви се стори. Мизерия ли е или е чисто. Аз още се чудя къде да раждам  newsm78
Чисто е. По-чисто от АГ-то в Ст. Загора, например. Това в стаите, в предродилна и родилна е... бе на мен не ми се понрави, но не знам как е в други болници.

# 257
  • Мнения: 616
Не мога да кажа за АГ-то нищо конкретно. Знам само, че когато аз се чудех къде да раждама, всички познато от Казанлък ми казаха "Където и да е, само не идвай тук"  Mr. Green Незнам какво са имали предвид, надявам се и да не разбирам ...  Ако сега трябва да раждам, бих отишла да видя Ниамед в Стара загора.  Peace

# 258
  • Мнения: 32
Благодаря за отговорите, аз ходих в Ниамед - много е хубаво всичко и всички са много любезни. Но навсякъде се говори че за да ти вземат парите си измислят, че има проблеми в последния момент и ти казват, че се налага секцио. Само това ме притеснява! newsm78 То не е малко де!

# 259
  • Мнения: 2 336
Добро утро. На мен ми првеха секцио в нашата болница. После като вече бях в стаите ми те ако минат един път през деня да измят е добре. Апък да не ви казвам какво отношение към бебетата имат. Малката един път като я връща буквално я хвърли в кошарката добре че не разбираше какво става и че мен ме бяха оперирали и едвам мърдах иначе щеше да изяде някой шамар акушерката. Да не говоря че не дават мляко за бебетата. Значи малката 3 дни беше свикнала на шишета и после ме карат да я кърмя. Ми то горкото са върти и реве как да я нахраня. Викам им на тая че искам мляко тя тъй ме изгледа ще кажеш че тя го е купувала. Добре че си носих помпа да се изцеждам иначе детето щеше да умре от глад 3 дена .
Една комшийка ражда в Ниамед секцио и каза че още първия ден са им дали бебето да го кърми.Иманяма кърма дава за да свикне детето.

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 07:31 от bebok_86

# 260
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
bebok_86 , аз нищо не мога да ти кажа за тае бото, но ако ти научиш нещо сподели. Mr. Green
 За бившото "Цвети" - съгласна съм с Офи , голямо търчане в кръг пада. В голфа не е лошо ,но и там все дебна Фил да не скочи във водата. Mr. Green Но аз него ,където и да го заведа все се катери на най - високите  места. Добре са родителите ,на които децата обичат да се люлеят на люлки! Thinking
  А относно заглавието на темата ,ще взема да пусна една ,че чакаме Коледа. Mr. Green (че много бързо изписваме темите  Grinning )


Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 23:23 от yanac

# 261
  • Мнения: 166
Но навсякъде се говори че за да ти вземат парите си измислят, че има проблеми в последния момент и ти казват, че се налага секцио. Само това ме притеснява! newsm78 То не е малко де!

Не ми се вярва това. Ама изобщо. Освен това ти пита ли каква е разликата в цената между нормалното и секциото?. Кой екип ще поема такъв риск да те среже за хх лв Rolling Eyes

А за новото детско заведение ( не искам да използвам името на Цвети, защото то ми харесваше и не е приятно новото заведение да наследява и името му) и на мен не ми е удобно. Не че не са се постарали собствениците. За някои родители сигурно е удобно.
А с раждането в нашата болница съм склонна да се съглася с bebok_86.

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 09:13 от pepsito

# 262
  • Мнения: 616
yana ya, и на мен не ми се вярва много това за спешното секцио. То това се говори за всяка болница, особено за частните. Спешното секцио не е като плановото, и докторите едва ли имат голям мерак да им се налага Simple Smile Иначе, за мен лично едно от най-важните неща за избора на болница е да ти дадат бебето веднага, без значение как е родено, и да има възможност то да си стои с майката, не да го дават само в определени моменти. Предполагам е добре и ако отделението може да осигури рехабилитатор за родилите секцио, за да стане по-бързо раздвижването. А това, че след операция дават бебето чак след три дни за мен си е сигурен знак, че тази болница не бих избрала Simple Smile

Хайде, да се понапънем, още две страници, да я завършим тази тема  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 2 336
Разликата в цената за раждането в НиаМед е някъде около 350 лв. Нормалното раждане било 650, а секциото 1000.Това знам последно ако има промяна в цените извинявайте.

# 264
  • Мнения: 307
Разликата в цената за раждането в НиаМед е някъде около 350 лв. Нормалното раждане било 650, а секциото 1000.Това знам последно ако има промяна в цените извинявайте.
И аз знам че това са цените.

# 265
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Благодаря за отговорите, аз ходих в Ниамед - много е хубаво всичко и всички са много любезни. Но навсякъде се говори че за да ти вземат парите си измислят, че има проблеми в последния момент и ти казват, че се налага секцио. Само това ме притеснява! newsm78 То не е малко де!

Не знам дали е така ,но знам че една моя позната роди там преди 2 мес секцио. Докторът ,който я израждаше настояваше да е секцио ,и единственият довод ,който изтъкна беше :" Вече си на 35 години и да не се мъчиш. Възрастните родилки раждат много тежко . " Naughty

yana_ya , съветът ми е отиди там , където сърцето ти подсказва. Не се притеснявай. Мисли си хубави неща и всичко ще е наред.  bouquet


P.S. Я да се похваля !  Mr. Green Моят мъж ми върна компютъра  !  newsm44 Ще се рова из нета по цели дни  и ще си пиша по скайп ! Ех, цивилизацияяяяя!!!! newsm08

# 266
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Моля дайте предложения за заглавие на новата тема!

# 267
  • Мнения: 2 336
Моля дайте предложения за заглавие на новата тема!

Казанлък чака есента    smile3534 newsm62

# 268
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Моля дайте предложения за заглавие на новата тема!

Казанлък чака есента    smile3534 newsm62

 smile3533  Ние май заедно с пролетта я дочакахме и нея ! smile3521 bebok_86, голям си сладур! Я качи някоя снимка в албума да те видя. Wink

# 269
  • Мнения: 2 336
Аз снимка ще кача ама дайте парола, че съм забравила кристалната топка онзи ден в Свищов

Общи условия

Активация на акаунт