Безсъние!!!!

  • 2 829
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 514
И аз страдах от безсъние + киселини. Безсънието поне отмина в един момент, обаче киселините ми тровеха живота до края на бременността.  Sick

# 16
  • Мнения: 2 110
Абсолютно те разбирам и аз бях точно като теб. При мен странното е, че хем ми се доспиваше рано, хем се будех като теб.Като се замисля сега след време си давам сметка ,че бях много изморена психически, а физически не се натоварвах.Може би трябва ти да си помислиш и да прецениш каква е причината при теб ?!

# 17
  • Мнения: 1 817
И аз бях така. Много трудно заспивах. Стоях будна до по нощите. Това много ме изнервяше. Даже си взех да пия мента, глог и валериян. Взимах си в моментите, в които се изтощавах от безсъние и мисли. По-често пиех  топло мляко с мед.
Родих един ревльо, които спеше по няколко часа на вечер. Еееее тогава умирах за сън.  Wink
Позитивно мислене, повече разходки през деня, помагат. Изгони старховете си.
Сега много лесно давам съвети, ноо..какво ми остава. Laughing

# 18
  • Мнения: 3 294
В началото на бременността ме унасяше постоянно , много ми се спеше , после след 3-тие месец започна безсънието , будех се към 2-3 часа през ноща и не можех да заспя до към 5-6 часа , беше кошмар , но сега откакто влязох в шестия месец съм отново на вълна съм , много ми се спи , дори и по обяд ми се придремва  Blush

# 19
  • Мнения: 1 629
На мен ми се спеше адски много, но не спях спокойно. Въртях се, будех се и така до края Peace

# 20
  • Мнения: 2 334
В началото ми се спеше много ,ноооо след 7-и месеца ела да видиш какво става Tired По цели нощти не съм спала и само се въртях,ставах и какво ли не и съня ми идваше сутрин от 8и 30 ч.до към 12-1ч.на обяд  Tired

# 21
  • Мнения: 1 372
Болничен със сигурност ще ти дадат. А аз лично в последните два месеца страдах от безсъние!

# 22
  • Мнения: 3 092
Спях си като пън .. накрая вече не , топло ми беше , тежеше ми и така .
Надявам се при теб бързо да отмине .

# 23
  • Мнения: 645
И аз страдах от безсъние + киселини. Безсънието поне отмина в един момент, обаче киселините ми тровеха живота до края на бременността.  Sick
все едно аз съм го писала

# 24
  • Мнения: 2 960
Спях си спокойно през цялата бременност.В началото повечко ми се спеше-като на бяло мече ooooh!Само последните 20-тина дни преди термина ,малко ми се развали спокойният вечерен сън  bowuu

# 25
  • Мнения: 1 512
Първите 2 месеца ми се спеше постоянно,сутрин с триста зора се събуждах за работа,после ме хвана такова безсъние,че обикалях през ноща като вампир.

# 26
  • Мнения: 641
Аз от началото до сега(9м) все не мога да спя.

# 27
  • Мнения: 149
Към края на втората бременност и аз страдах от безсъние. Гледах ТV. Знам, че за безсъние помага ако изпиеш малко вода със захар. Пробвай. От киселините няма спасение.   Simple Smile

# 28
  • Мнения: 542
аэ бях точно обратното,докато ходех на работа и като бях нощна заспивах само докато се подпра някъде,чак към 8 месец почнах да се будя много но то беше и от топлото,гледах си телевизия! Grinning

# 29
  • Мнения: 63
В началото ми се спеше и спях много. От два месеца насам, обаче будувам по цяла нощ  Sad и заспивам чак към 7.00 ч сутринта за 2-3 часа. после ми се спи спи през целия ден, но нарочно не си лягам - за жалост през нощта пак съм будна.

Общи условия

Активация на акаунт