АПРИЛските деца се молят за Магито сега!!!

  • 12 120
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 605
4естита Баба Марта, да сте много zдрави  Hug

Роси, 4естит рожден ден   bouquet  Да си винаги Щастлива  Hug

Наде, Милена скърца със zъби но в будно състояние  Tired След 2 седмици сме на консултация и Ще питам  Peace

А Милена от край време много 4есто ме пита "Какво каzа, мамо?" като й кажа неЩо. Дали е период?  newsm78 ОЩе в родилното й направиха слухов тест и беШе идеален  Thinking

Целия уикенд не съм иzлиzала от нас, имах да довърШа една работа, а много ме е яд понеже в4ера беШе топло и слън4ево, а днес вали  Sad  Но поне сега ми е спокойно  Wink

# 61
  • Мнения: 766
Честита Баба Марта! Много здраве на всички!

Роси, честит рожден ден! Здрава , Щастлива и Обичана!

Наде, Симона не скърца.

Но много е започнала да лъже. Трябва да прочета какво се прави в такива ситуации. Ако някой е чел и има жалание да ми систематизира, ще съм благодарна:)

# 62
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Роси, честит рожден ден!

Наде, Дани стърже зъби отдавна, и аз съм така... не е хубаво на нашата възраст (главоболие, проблеми със зъбите). Децата го израствали, каза нашият педиатър.

# 63
  • София
  • Мнения: 958
Честита Баба Марта, момичета! Много здраве и късмет на всички!


Роси, честит рожден ден! Оттук нататък само положителни емоции за теб и милото ти семейство!


Вальо не стърже със зъби. Чувала съм, че скърцането било признак на болки в корема или наличие на глисти, но по-скоро си мисля, че това е поредната бабина деветина. По- вероятно от някакво притеснение или изнервеност може да е, знам ли...  newsm78

И Валски често пита напоследък "Ама, ти какво каза, мамо?" Някъде бях чела, че питането не означава, че не са ни чули или разбрали, а че търсят потвърждение на това, което сме казали.

И на мен ми пряви впечатление, че Вальо и приятечетата му много са започнали да лъжат и за съжаление, имам чувството, че това все повече ще се задълбочава с годините.  ooooh!

# 64
  • София
  • Мнения: 3 390
Здравейте и Честита Баба Марта на патерици! Hug Hug Hug
Данче, как сте?Вирус ли се оказа?
Аз бях 2 дни с колеги на Арбанаси, изкарахме много готино, пийнахме, хапнахме, поизпростяхме...и сега съм  Tired

# 65
  • София
  • Мнения: 3 648
Мати пък пита все "какво значи.../ съответна дума/?" Или по точно въпроса е Какво е...? Явно като не разбират някоя дума и искат да им се повтори или обясни.

# 66
  • Мнения: 357
Роси, честит рожден ден. Бъди много щастлива и обичана   bouquet.

Аз пък си мисля , че не лъжат , а фантазират. Сега навлизат точно в такъв период. И Ема казва , че аз не съм и майка  , а една жаба  Laughing. Вече играе с часове сама с играчките и се вживява в различни роли. А се изумявам на думи , които използва, явно ги попива от ТВ -то. Днес хитът е : ЗА БОГА - НЕ! Определено не го използваме , но го е чула някъде. И много почна да хитрее, като я накарам нещо да помогне, казва че е заета , пипала си косата  #Crazy

Beauty , завиждам ти. Ние пък в това време не сме мръднали никъде , освен сутрин до някои парк, където ми е много скучно и кално.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Априлска мама, честит рожден ден! Само положителни емоции ти желая  Hug

Ники не скърца със зъби. Опитва се да хитрее и успява. Като не чуе нещо вика"Ъ?", постоянно пита едно и също и така.
Има едно любимо "О, Бодзе, Бодзе!", за съжеление туй го е прихванал от мен  Embarassed Много командва, кой да кара колата, кой къде да седя. Изнудва ме да се возя отзад, а беше свикнал сам...

# 68
  • София
  • Мнения: 958
Ние днес бяхме с шейните на Витоша, страхотно си изкарахме.
За утре обмисляме да отидем до Природонаучния музей. Някой ако го е посещавал скоро, да каже как е положението; спомням си , че последния път като ходих (сигурно преди 10 години), едни летящи хлебарки бяха избягали и плъпнали навсякъде, та беше малко гнусарско, но знам, че децата много се кефят.


За пленума, мислим да сме за 2 нощи - петък и събота.

С поръчката на подаръците какво стана накрая, ще се комбинираме ли някак, или всеки сам ще си прави?
Нашите неща:
Auto-Rückenlehnenschutz
лего1
лего2
лего3

# 69
# 70
  • Мнения: 1 147

Честит 3-ти Март!

# 71
  • София
  • Мнения: 272
Честит 3-ти Март!

# 72
  • Мнения: 7 605
4естит праzник ви желая  Hug

# 73
  • Русе
  • Мнения: 785
Честита Баба Марта и Честит 3-ти Март!

Роси, ЧРД! Здраве, късмет, любов и успех на новата работа!  bouquet

Емата е голяма фога! Laughing - Още откак се чудеше жена ли е, маймуна ли е, съм й фен... Joy
Диди, и тя търси потвърждение на всяко твърдение като задава въпроси непрекъснато... - от сорта:
"- Къде отиваме, мамо?
- Навън.
- Навън ли, ли?" (винаги с двойно "ли" за повече "драма" hahaha)

И от доста време я наблюдавам как добре се оправя с учтивостите  Laughing - най ме кефи като каже "ако обичаш" когато иска нещо или като каже "наздраве" на някой кихнал и даже като не й се оговори с "благодаря", продължава с "моля". Joy Преслав на тази възраст изобщо не употребяваше "вълшебните думички". Tired

# 74
  • Мнения: 357
Честит празник !!!

На Ема любимата учтива думичка е ИЗВИНЯВАЙ и нарочно ми се струва вече , че разлива разни неща , за да се извинява  Crazy
Много са смешни  Joy.

Давам и моята поръчка тук , пък за другото трябва да ми се обясни - колко пари и на Смин сметката, че нали ми е за първи път.
http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/1771004

Общи условия

Активация на акаунт