Традиционалисти и Екпериментатори

  • 2 347
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 335
"Изобретател".

Експериментирам в запазване на традициите.

# 16
  • Мнения: 2 401
Обичам промените в   големите неща - среда, местопребиваване, работа, хоби.
Държа на дреболии, сменям само, ако е наистина наложително - външен вид, храна, телефон.

# 17
  • Мнения: 3 091
Аз съм бивш експериментатор, т.е. новотрадиционалист! консерва и това е!

# 18
  • Мнения: 3 405
Умерен експериментатор с тенденция към прогресиращ за някои неща.

# 19
  • Мнения: 3 447
А възрастта ли е основният виновник за това човек все повече да не търси промяна?
или напримир финансови възможности, възпитание, навици...
При мен е пресищане... т.е. така или иначе пак до възрастта опираме.

# 20
  • Мнения: 3 205
Традиционалистка съм, винаги съм била такава. Но мъжът м име научи да експериментирам в едно отношение - екзотичните храни.

# 21
  • Мнения: 12 666
А възрастта ли е основният виновник за това човек все повече да не търси промяна?
или напримир финансови възможности, възпитание, навици...

Май възрастта. Вече 3 години съм с един цвят на косата, чак почвам да се плаша.
И мебелите не съм размествала скоро. Преди го правех на 2 месеца.

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 15:53 от Мадам Х

# 22
  • Мнения: 2 018
А на мен са ми интересни нетрадиционалистите. Тях мога цял живот да ги опознавам и пак да са ми интересни.
На традиционалиста - какво му е интересното? След месец знам всичко - държание, мнение... Скука. Предполагам, че промяната ги плаши. Несигурни се чувстват. Защо да си усложняват живота? Пътеката е утъпкана и лесно проходима.  Laughing

# 23
  • Мнения: 194
Традиционна експериментаторка съм аз Crazy Mr. Green

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А възрастта ли е основният виновник за това човек все повече да не търси промяна?
или напримир финансови възможности, възпитание, навици...

Мързел може би ... или оная заблуда, че всичко вече ни е ясно ... има и такива етапи, които те държат, защото еднообразието е някакъв вид сигурност ... предполагам

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Експериментирам непрекъснато и във всичко. Чак се уморявам на моменти.
Мъжът ми е в другата крайност - не му минава на ум даже да промени статуквото - пълна консерва. Ако внеса някаква промяна в ежедневието му, настъпва объркване. Може би и оттам идва нуждата всичко да е добре познато - човек се чувства сигурен.

# 26
  • Мнения: 4 120
Експериментатор. Експериментирам с визия, поведение, партньори, околни, работа, местоживеене. Изморително е понякога.

# 27
  • Мнения: 5 877
Ох. Аз съм традиционалист в експериментирането Simple Smile
Имам явно някакъв смертелен страх от скуката, много обичам да започвам нови неща, по-малко - да ги завършвам (по тоз повод лаври нямам много). Понякога околните ме имат за пълно куку.
Покрай семейството обаче започнах да усещам и сладостта на традицията - тази, дето си я измисляш сам. Свързано е с паметта по някакъв начин, с носталгията, със свещенодействието.
Може би и с усещането, че нещо си е твоя устойчива черта, която те отличава.

Моята баба, лека й пръст, всяка неделя сутрин правеше бухти. Аз не обичам особено бухти, но и сега, като се сетя, ми става мило.

# 28
  • Мнения: 22 436
В някой отношения съм традиционалист (не бих казала консерва).
В други обичам да експериментирам и го правя. ))

# 29
  • Мнения: 2 388
В някой отношения съм традиционалист (не бих казала консерва).
В други обичам да експериментирам и го правя. ))

Същото важи и за мен.

Общи условия

Активация на акаунт