Кой месец са родени децата ви?

  • 3 078
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Днес, преди 10 години  Grinning

Честито!   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
Благодаря Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 313
моето е май

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Моите са родени през м.Юни Grinning

# 19
  • Мнения: 6 472
Аз друго съм забелязала. Че децата от едно семейство обикновено са родени в един месец или поне един сезон.

На вас нещо такова да ви е направило впечатление?

За това не съм се замисляла, но може би има нещо такова - аз съм февруари, а брат ми януари. Баща ми е в началото на юни, а леля ми края на май.

И аз не се бях замисляла, но аз съм края на февруари, а брат ми началото на март. Дъщеря ми е началото на Ноември, а сега чакам бебка през септември Grinning

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Днес, преди 10 години  Grinning
О, честито! Живи и здрави и весел празник!

# 21
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Мойте са Декември и Януари.
Честито на мама Амидала да ти е живо и здраво детенцето.Много радост и щастие на цалото ти семейство. smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 newsm59 nbirthday  Gift baloni

# 22
  • Мнения: 1 187
Дъщеря ми е родена на 4 октомври, терминът с втората ми дъщеричка сега е 9 октомври  Laughing За нас месец януари е много плодовит  Joy

Последна редакция: нд, 07 авг 2005, 21:51 от klamerche

# 23
  • Мнения: 3 743
Днес, преди 10 години  Grinning

Честито  bouquet много здраве, щастие, късмет и усмивки  bouquet

Синът ми е Октомври  Wink

# 24
  • Мнения: 3 042
Синът ми е роден декември, заявката е дадена още около 8 март.

# 25
  • Мнения: 90
моето през май и съм много доволна от сезона!ако имаме второ-надявам се да е отново пролетно. поздрави! newsm51

# 26
  • Варна
  • Мнения: 11 340
През март е родена. И наистина е правена през лятото на морето, ама то ние тук си живеем!!!  Wink

Днес, преди 10 години  Grinning

Честито!!!!


 

# 27
  • Мнения: 934
Първото юни, второто - март.

# 28
  • Мнения: 1 464
Септември!Цяла есен беше хубаво времето и все навън сме били,а всички казваха че минало топлото време а аз ще раждам,е наистина с големия тумбак в жегите хич не беше лесно Sunglasses

# 29
  • Мнения: 1 006
Баткото е планиран и е роден ноември, а малката е случайно направена Wink според мъжа ми /според мен-нарочно-не бях готова за второ/ и е родена септември.

Общи условия

Активация на акаунт