Кой месец са родени децата ви?

  • 3 094
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 489
Март. Терминът ми беше за април, но поне пак е овенче!!!

# 76
  • Мнения: 1 938
7 януари - ИВАНОВДЕН!!!

# 77
Марти е роден на 2/МАРТ/2005. Така ще празнува 3 дни. I-ви март - имен ден + "Баба Марта", II-ри март - рожден ден и III-ти март - национален празник на България. Laughing
Това се казва - три дни яли, пили и се веселили.  Rolling Eyes Laughing

# 78
  • Мнения: 5 140
ФЕВРУАРИ-а терминът ми беше за МАРТ,но подранихме.
Отбелязвам,че не сме я правили на морето.

# 79
# 80
  • Мнения: 2 784
8 декември. Миналата година на 20 март правихме годеж и сестра ми ми разправяше:"Е, како, че ще е хубаво сега, ако направите и едно бебенце, ще се роди декември месец и ще бъде стрелец, като нас!" А аз се дурпах, че ще се женим след 2 години и тогава ще правим бебе. Да, ама то пък взе, че стана точно нея година по поръчка за декември месец... Mr. Green

# 81
  • Мнения: 317
Севастиян е роден на 5 ноември.

# 82
  • Мнения: 4 187
Октомври Flutter!

# 83
  • Мнения: 92
И двете не са планирани, но голямата наистина може би е "правена" на морето. Малката беше абсолютно непредвидена, даже ни провали морето, защото бях с ниско прикрепена плацента и кървене още от самото начало.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 164
Юли Heart Eyes!

# 85
  • Мнения: 251
Август  love001

# 86
  • София
  • Мнения: 6 743
Март и април! Laughing Потвърждава идеята ти за летните бебета! Mr. Green

# 87
  • Мнения: 2 950
Определено пролетните бебета са най-много! Моето е на 25 февруари, защото подрани, иначе беше за 13 март! smile3521
Дори в болницата нямаше легла, та родилките лежаха по коридорите - мани, мани. Да са ни живи и здрави!

# 88
  • plovdiv
  • Мнения: 350
дъщеря ми август, а пък сина ми юни Simple SmileИ двете бяха планувани.Първият път не съм мислила за сезон, просто исках бебе Laughing , а вторият исках отново да е лятно.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 896
Май...и Емичка и аз...и сме правени и двете на морето-аз на Сл.бряг, тя на Св.Влас...два км. и два дни разлика аз съм на 4-ти май тя на 6-ти

Общи условия

Активация на акаунт