Формула 1 - сезон 2009

  • 19 466
  • 448
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Записвам се и аз в прекрасната(Лана, благодаря!  bouquet) темичка, ако приемате новаци!

Ние се организирахме за Истанбул. Тръгнахме в началото с някои от туроператорските фирми да преговаряме, но в крайна сметка ще ходим самостоятелно. Билети си купихме, хотел си резервирахме...като цена се връзва горе-долу същото, но ще си пътуваме с нашата си кола и ще си вечеряме където си искаме!

Така, че очаквайте включване от мен със снимков материал Юни месец! newsm44

А дотогава, приятно гледане и много емоции този сезон!

# 17
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте, и аз се включвам в темата. Луд фен съм на Ф1. И ние мислим в Истанбул, но аз ще съм едновремено и на работа, ще водя туристи. Така че ще съчетая полезното с приятното! И ще има снимки , естетсвено. Иначе да споделя, че съм фен на Маса и Ферари!

# 18
  • София
  • Мнения: 9 979
Сега пък новото име на Хонда щяло да бъде Браун Спорт - Рос Браун, Ник Фрай и още трима директори са изкупули тима, това по последни данни, но нищо официално не намирам.

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И аз тук, не съм знаела, че има таква тема  Laughing

Очаквам с нетърпение новия сезон  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 3 880
на нас с мъжа ми ни е много мерак тая година да посетим състезанието в Абу Даби на 1ви ноември, та засега плановете са такива Wink

# 21
  • Мнения: 5 140
айде и аз при феновете на Ф1  Hug

Лана супер си оформила 1 пост, мерси за темата  Hug  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 9 979
на нас с мъжа ми ни е много мерак тая година да посетим състезанието в Абу Даби на 1ви ноември, та засега плановете са такива Wink

Ето малко инфо за теб тогава http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/news/detail/090303120140.shtml

# 23
  • София
  • Мнения: 937
Записвам се и аз Simple Smile, и двамата с мъжа ми сме големи фенове bowuu.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 979
Вече е официално: Хонда е соб … ;а Brown GP
Пилотите ще са същите Дженсън Бътън и Рубенс Барикело
Още http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/news/detail/090306095237.shtml


Някой модератор дали може да редактира първия пост, за да се добави и "новия" отбор? Пандора?

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 22:50 от Lana

# 25
  • Варна
  • Мнения: 294
  bouquet здравейте и от мен, още един новак - луд фен на формула 1. Нямам търпение да започне новият сезон, още ми държи влага последното инфарктно състезание Simple Smile .

# 26
  • Мнения: 93
Здравейте!Радвам се,че има тема за Формула 1!Моят мъж е голям фен на Ферари.Претендира,че знае първи за всичко случило се във Формула 1  ideauuКогато го "изпитах" за името на Хонда и не позна Mr. Green,беше бесен,че Лана знае повече от него hahaha.


Ако прочетете нещо заядливо от моето потребителско име,да знаете,че пише от акаунта ми #2gunfire smile3513
Успешен сезон на вашите любимци! newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 9 979
 Joy Joy
Кажи му да не се ядосва, аз гледам често за новини, за да не ни отива назад темата, докато почне сезона Simple Smile

# 28
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Не съм видяла, че има темичка за Ф1
Айде и аз при феновете на формулата.

# 29
  • Мнения: X
Добавих новия стар отбор и вече нямам търпение да дойде 29-ти.
Обаче нещо не съм наясно за кой отбор ще съм тази година. Миналата подкрепях Люис Хамилтън, като новак, накрая обаче почнах да симпатизирам на Маса, заради борбата, която водеше, даже на последното състезание не знаех дали искам да спечели Маса или Хамилтън да се класира на "достатъчна" позиция....мдам, ще видим тази година.

Общи условия

Активация на акаунт