дали е нов вирус, или просто настинка?

  • 5 493
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 227
Днес чичо Доктор каза, че сме пипнали вирусче.
Общо взето при детето може да се размине с антибиотика, защото от снощи не е вдигал температура. Но аз го купих за всеки случай. Ще пием смекта, ентерол, и диетка общо взето. Обезводнен е, за съжаление, но се надявам скоро пак да почне да разхвърля в къщи  Grinning
При мен нещата се поуспокоиха, не съм имала проблеми след вчерашните неразположения.
Желая на всички вас здраве!
  bouquet

# 16
  • Мнения: 275
И моят син е болен от сряда. Симптомите са :много силни коремни болки над пъпчето и повръщане не се храни и не пие достатъчно течности .  И на спешен ходихме и до пирогов и отново при личната, система му сложиха      всички казват , че е вирус , но защо няма температура тогава? Не знам вече какво да правим , много го боли корема почти постоянно.

# 17
  • Мнения: 75
и аз и дъщеря ми сме така в момента. повръщане, разтройство, слаба температура, коремни болки, къркорене на червата. ние сме на диета, само обикновенни бисквити, солети, и лечебна Хумана. пие Хидрасек прахчета, Хидратин алфа за да не се обезводни, сироп Мотилиум да предотвратим повръщането. личната каза, че няма нужда от антибиотик и че е вирус.

Общи условия

Активация на акаунт