Как изпускате пара?

  • 3 701
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 110
Как се оказа темата тук, не разбрах. Като кукла на конци.
Аз също си наливам по едно за утеха, но ако е рано няма как. Установих напоследък, че ми харесва да гледам мини зайчетата в зоо магазина. Така ме забавляват, че ми оправят настроението на момента. Даже си взех едно мини вкъщи и се чудя за второ newsm78 Ама ще ми станат две фабрики за барабонки newsm79  jumpuu

# 31
  • Мнения: 191
Напивам се с приятели и танцувам до сутринта  Laughing

# 32
  • Мнения: 718
Преди да забременея с дъщеря ми: силна музика, танци до сутринта, бутилка вино с приятелки, пътуване (желателно извън BG Simple Smile ), стреляне с пистолет на стрелбище, рафтинг, ден за разкрасяване Flutter, секс
След като се роди дъщеря ми: разходка в парка, силна музика и секс (поотделно де Joy ) след няколко месеца ще включа и другите неща Laughing

# 33
  • Мнения: 738
Преди да забременея с дъщеря ми: силна музика, танци до сутринта, бутилка вино с приятелки, пътуване (желателно извън BG Simple Smile ), стреляне с пистолет на стрелбище, рафтинг, ден за разкрасяване Flutter, секс
След като се роди дъщеря ми: разходка в парка, силна музика и секс (поотделно де Joy ) след няколко месеца ще включа и другите неща Laughing

Че то при такава програма остава ли ти време да се ядосаш?

# 34
  • София
  • Мнения: 2 161
Предимно с музика или с фитнес

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
голяма каша кафе + форум

# 36
  • Мнения: 54
Чрез вкарване във филми. И както вече писах не обичам да се вкарвам във филми стигна до там означава, че много пара трябва да се е събрала.

# 37
  • Мнения: 174
Обаждам се на майка ми /приятелка или съпруга/ . Повишавайки тон разказвам какво ме е вбесило, започвам да плюя. Изслушват ме, казват ми да не се ядосвам за глупости и така  Whistling

# 38
  • Мнения: 6 618
Просто споделям .
А имам нужда от напиване ,но нещо не ми се отдава от няколко години насам.

# 39
  • Мнения: 8 999
Опердашвам децата. Ако не помогне - опердашвам и половинката. Ако и това не помогне - шопинг терапия. Ако и това не помогне - чистене до припадък. Ако и това не помогне - прозорците ме чакат /да ги измия, не да се мятам от тях/. Ако и това не помогне - голяма компания и много бира. Ако и това не помогне ... хм, май не съм била толкова зле никога.

# 40
  • Мнения: 6 618
Опердашвам децата. Ако не помогне - опердашвам и половинката. Ако и това не помогне - шопинг терапия. Ако и това не помогне - чистене до припадък. Ако и това не помогне - прозорците ме чакат /да ги измия, не да се мятам от тях/. Ако и това не помогне - голяма компания и много бира. Ако и това не помогне ... хм, май не съм била толкова зле никога.
Ако започнеш отзад напред няма ли да е по добре Mr. Green

# 41
  • Мнения: 27
Слушам музика и пея, в нашето семейство много се пее - отиваме на вила разхождаме се с часове из природата и викаме колкото ни глас държи  Laughing
Нищо не ме освобождава от напрежението повече от това.

# 42
  • Мнения: 421
напълвам си ваната с ароматни масла ,запалвам и няколко свещти,чаша вино .на 5тата минута съм ок

# 43
  • Мнения: 2 386
Крещя.  Flutter

# 44
  • Мнения: 1 159
Ева на сцена,взе ми го от клавиатурата!и аз крещя,нацупвам се за 2 минути и ми минава!Изобщо не съм злопаметна и все се мъча да намеря доброто във всяка ситуация.Не винаги успявам,за жалост.

Общи условия

Активация на акаунт