Augumentin ES 600

  • 4 035
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Хексалгина се води по-пречистен аналгин. До сега не съм давала, но съм чувала, че е по капка на кг.
Значи не е само моя дребен с тоя вирус. След 4 дни температура 38.8-39.1 и аз дадох антибиотик, само че Клацид. И то точно навреме, защото като му погледнах на 4тия ден гърлото беше ужасно червено и с налепи( но не го болеше, което ми беше доста странно), и вечерта започна да кашля яко. 

# 16
  • София
  • Мнения: 44 122
какво ти...от нашата група в градината от 30 деца, само 6 били във вторник...другото болно...че има дори и едно със скарлатина...може и да не е само едно вече...не знам....някаква яка вълна болести пак има явно....

# 17
  • Мнения: 5 393
Отвратителен вирус е. Ивайло за първи път вдига такава упорита температура.Иначе е вдигал и по-висока, до към 39.6, но за кратко. А това чудо.....4 дни без прекъсване, само за по 3-4 часа максимум да я свали и после пак.  Хич не ми се искаше да му давам АБ, обаче за малко да му докарам по-голяма беля с моя инат ooooh!
Бързо оздравяване.    Hug

# 18
  • Мнения: 7 201
Отвратителен вирус е. Ивайло за първи път вдига такава упорита температура.Иначе е вдигал и по-висока, до към 39.6, но за кратко. А това чудо.....4 дни без прекъсване, само за по 3-4 часа максимум да я свали и после пак.  Хич не ми се искаше да му давам АБ, обаче за малко да му докарам по-голяма беля с моя инат ooooh!
Подкрепям написаното. Tired През цялото време обаче имаше и отвратителна кашлица.Дани така го мъчих 5 дни...И на мен не ми се искаше АБ,ама накрая се оказа,че съм изчакала твърде много и ми направи бронхит. Confused

# 19
  • Мнения: 15
Внимавай много с Аугментина, аз давах на дъщеричката по лекарско предписание, след секрет от гърло и антибиограма, обаче след това получи кандидоза, което е не по-малко неприятно. Питаи за прахчета, които не позволяват на антибиотика да промени много флората в чревцата.
Задължително направете изследвания, защото бактерията може да е резистентна към АБ и да го тровите напразно детето.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 122
Благодаря, това важи за всички АБ, не само за този.
За сега добре върви, даже разтройство няма....но пък подобрение има Wink
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт