Asos.com вече и с доставка до България

  • 42 975
  • 407
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 207
Скоро ми направиха поръчка и след 2 дни беше при  Емпреса.Поръчах 2 чифта обувки и една риза и ми излезе 3 и нещо,абе 4 паунда.Доста по-изгодно е до английски адрес,но пък ако се правят общи поръчки мисля,че разликата ще е малка.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз последните 2 пъти си плащах с моята кредитна карта, а нещата отиваха при приятелка във Франция ...  Crazy

# 17
  • Мнения: 1 207
Аз пък така правех до Испания,но ми излизаше доста солено :ooooh:20 евро до Испания и 20 евро от там до Бг. #Crazy
pipilqga-ти с българска карта ли плаща newsm78 Аз се опитвах(дебитна Visa Electron),но не ставаше.Там където трябва да въведа секюрити кода, който е 3 цифри ми позволява да изпиша само 2 Thinking

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ами да...вече 2 пъти успешно си плащам с бг карта...моята обаче е кредитна Visa Electron  Peace

# 19
  • Мнения: 262
и аз цоп

# 20
  • Мнения: 2 132
Мъжът ми като учеше в Лондон сме поръчвали с неговата кредитна карта, но по едно време отказаха да пращат на адреса в лондон, че е различен от този на картата. Искаха документ на негово име и адреса в лондон.

ами да...вече 2 пъти успешно си плащам с бг карта...моята обаче е кредитна Visa Electron  Peace
До Бг ли ти доставят?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз казах май, че си поръчвах на една приятелка във Франция, а тя ми ги пращаше до тук... Peace

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 404
Аз съм сложила 3 артикула /риза, тениска и пуловер/ в кошницата и доставката е 3,06 паунда.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
До къде? ... в крайна сметка някой от тук получил ли е нещо  Crazy

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
Аз току що пробвах - с българска мастеркард и български адрес - 30 Евро за риза и обувки, 4 Евро само
за обувките. Аз влязох там за една специална марка обувки и доставката ме устройва. Ще поразгледам по-подробно и ако поръчам - ще пиша как се развиват събитията.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Еее, супер...днес и аз може да пробвам  Crazy

# 26
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Последно става ли с дебитна карта Viza?

# 27
  • Мнения: 1
Последно става ли с дебитна карта Viza?

при мен не става нещо.. като си напиша номера на картата ми дава:

The following errors have occured:

    * the card number is invalid

а си е valid Grinning

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
Мисля, че за онлайн плащане с дебитна карта трябваше да се направи нещо допълнително в банката. Обадете с ев банката издател, обяснете какво иската да плащате и те ще ви кажат какво да направите. После не би трябвало да е проблем

# 29
  • Мнения: 1
Мисля, че за онлайн плащане с дебитна карта трябваше да се направи нещо допълнително в банката. Обадете с ев банката издател, обяснете какво иската да плащате и те ще ви кажат какво да направите. После не би трябвало да е проблем

не е в това проблема, правя онлайн транзакции с картата си непрекъснато Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт