предателството към детето

  • 9 513
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 105
Много ми е мъчно, но представете си що за човек е да си вземе прахосмукачката, която ни е семеен подарък! А аз с какво ще чистя на детето... много го интересува. Такъв човек може ли да бъде баща и да се интересува от детето си. Ако пожелае да го види няма да стане, не защото искам да си отмъстя, а защото, който иска да си вижда детето трябва и да полага някакви грижи, а не да си мандахерца оная работа докато аз се мъча да свържа двата края и дете да гледам!

# 31
  • Мнения: 139
Океания,недей страда за прахосмукачката-аз оставих жилището с всички мебели ,които бяха купени от моите родители! Всичко оставих,само и само да се разведа! Мисля,че това е най-малкото Peace

# 32
  • Мнения: 2 723
Много ми е мъчно, но представете си що за човек е да си вземе прахосмукачката, която ни е семеен подарък! А аз с какво ще чистя на детето... много го интересува. Такъв човек може ли да бъде баща и да се интересува от детето си.

Извинявай, ама какво общо има прахосмукачката с детето????
Ти сравняваш детето с прахосмукачката ли?
Той взел прахосмукачката, ти детето.
Той те е лишил от прахосмукачка, ти ще го лишиш от дете. Shocked

Иди си купи една прахосмукачка, не са по 1000 лева... баси проблема ooooh!

Момиче, стегни се малко и се вземи в ръце.

# 33
  • Мнения: 139
Опиат,тъй като виждам,че те интересува живо-хванах го да пуши трева,когато бебка беше на 2 месеца,заврян в другата стая като мишка,хващала съм го да шмърка амфетамини и редовно прекалява с алкохола Peace

# 34
  • Мнения: 2 723
Опиат,тъй като виждам,че те интересува живо-хванах го да пуши трева,когато бебка беше на 2 месеца,заврян в другата стая като мишка,хващала съм го да шмърка амфетамини и редовно прекалява с алкохола Peace

Ама ти защо мислиш, че дължиш обяснение на някой си недоволен от живота БНД, дето си губи времето в женски форуми, я у лево. ooooh!

# 35
  • Мнения: 105
Мили дами не ме е за една прахосмукачка. Нея е давам като пример за дребнавост!

reiana и моя пуши трева и по партита му се ходи и май затова направи този избор. Не можа да се откаже от предишния си начин на живот.

# 36
  • Мнения: 139
Никси,права си-нямах намерение да се обяснявам,но ме провокира с тази риплика за наркотиците Hug
Океана,ужасно е-няколко пъти го хващах и го молих да спре и обещаваше и тн! Но не става и това е! И за него да изпие 8 литра бира на ден не е нищо и така-не можахме да се разберем Sick

# 37
  • София
  • Мнения: 17 292
Защото няма друго обяснение как един нормален човек не се интересува от детето си.


Ти сериозно ли  Joy Joy Joy
На първо четене мога да ти изброя поне 6 такива индивида. И те уверявам, че майките се борим с всички сили да създадем връзка баща-дете.

# 38
  • Мнения: 613
Не ти вярвам мила.Съжалявам, но има неща които скриваш, за да получиш повече съжаление и подкрепа тук във форума.Но това е твое право.Истината обаче я знаят повечето от пишещите във форума, защото тя е запазена марка при раздялата между двама души.Вероятно в началото той е искал да вижда детето си, но тогава ти не си желала ...на него му е писнало.
Както ти казах запазена марка: детето да се използва за наказание и назидание на бившата любов.Освен ако не ме обориш с твърдението че мъжът ти има силна психическа и физическа зависимост към наркотици/алкохол или краен стадий на шизофрения.Защото няма друго обяснение как един нормален човек не се интересува от детето си.
И най-трагичното не са Вашите горделиво-отсмъстителни мисли и деяния, а това че цялото това се отразява на детето.
Така че темата трябваше да бъде не Предателството към детето, а Използването на детето.

Опиате, хммм... newsm78 интересен избор на ник, вероятно продиктуван от моментни наличности !!?

Съжалявам, ако звуча по-грубо, но е продиктувано, от това, което си написал/а, което е меко казано странно. --

Какво изначава на някой да му писне да си търси детето? Ей така му писва и вече край, няма дете. Защото, стига някой да иска да контактува с детето си, няма нещо, което да може да го спре.

А! И да - прав си, че няма нормален човек, който да не се интересува от детето си, но и няма човек, който да отрече, че няма хора, които се отказват от децата си (и ти го знаеш също, изоставени деца по света, колкот искаш).  Ето, за тия случаи става въпрос тук, които както виждам и по твоята логика ще отидат към графа ненормални   Wink За тях дискутираме.

П.С. Защото ми се струва, че си от мъжки род, за твое успокоение - неинтересуващи се и изоставящи децата си има и от двата пола !

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Нека и аз споделя моя опит на разведена мама с детенце. Таткото ни уж много обича детенце, ама любовта му е на приливи и отливи. Ту се появява, ту изчезва. Ние сме разделени вече 3 години, а от 2 имаме и развод. Грижата му за детето се определя от наличието или отсъствието на жена в живота му.  Когато се появи някоя ,с извинение и без извинение, мърла, просто забравя, че има дете. Започва война с мен, от която губещ е само малката. Но като ви чета, май не само моят бивш съпруг е такъв малоумник. И аз в началото много се изнервях, но с времето нещата улягат. Не че не ми пука сега, напротив, пука ми, защото виждам, че детенцето ми страда от неговото малоумие, но вместо да изисквам от него да вижда детето си, по-добре е да си гледам детето сама и то да знае, че мама много го обича и че мама никога, ама никога няма да го изостави /както е направил татко й, но това няма да й го кажа/. Знам, че един ден, рано или късно, всеки си плаща за делата по един или друг начин. Включително и татковците. А за това, което те са причинили на децата си, се плаща с кръв /образно казано/. Нека се опитаме да запълним тази празнота в живота на децата ни. Бащите им така или иначе не се интересуват от тях. А на това, което ние пишем тук, не вярват тези, които не са минали по нашия път. Момичета, нервите, които хабим по БНД, не си струват. Най-важното са децата ни. КУРАЖ. Пожелавам ви го на вас, пожелавам си го и на себе си. 

# 40
  • Мнения: 139
Дадиба,точно от това ме е страх най-много! От евентуалните приливи и отливи в отношението на БНД! SickНе искам това да се случва!
Много се радвам за теб-че се справяш и че болката отминава с времето Hug
Пожелавам го на всички ни

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Дадиба,точно от това ме е страх най-много! От евентуалните приливи и отливи в отношението на БНД! SickНе искам това да се случва!
Много се радвам за теб-че се справяш и че болката отминава с времето Hug
Пожелавам го на всички ни

Не знам как ще бъде при вас, времето ще го покаже. Дано твоето детенце има късмет с разумен татко, който ще мисли за него въпреки, че не е при вас. Но най-важното е ти да си спокойна. Дечицата усещат и най-малкото страдание на мама и това им се отразява. При моето дете се получи това. Доста страда, заради онзи глупак. Но, пак казвам, всеки получава наказание за това, което върши. Ако пък таткото е от типа на нашия, ами по-добре не си хаби нервите да го караш да поддържа връзка с детето, само ще се изнервяш и детето ти ще страда още повече.

# 42
  • Мнения: 1 023
reiana,
вглеждаш се в емоциите пове4е отколкото можеш да понесеш.
недей.
лягай с усмивка за деня, който предстои, 4е ще е по-хубав и слън4ев, събуждай се с усмивка за двете глътко кафе на спокойствие.
* ма, много хубаво време тази седмица беше. и все по-хубаво ще става.

та, какъвто - такъв - минало.
каквото - такова - минало.
за теб е пълното настояще и бъдеще каквото ти избереш.
затвори страницата и се радвай на детето си. радвано дете, е богато дете. пове4е от оби4 не им е необходима. те нямат делене на оби4 от този или онзи - само оби4та и топлината на тях им е достатъ4на.

# 43
  • Мнения: 139
милк,благодаря ти-защото това ми е станало фикс-идея,че една любов не стига и че трябва да я компенсирам по всички начини Rolling Eyes Радвам се,че явно е възможно децата ни да са напълно задоволени с любов,въпреки,че е само от едната страна Hug

# 44
  • Мнения: 251
Доста се чудех да пиша ли в темата!
За близо две години минах през доста етапи самосъжаление, самообвиняване, страх........
Предателството към мен, лъжите, загубените мечти, всичко това с времето избледнява.Особено, когато си дадеш сметка, че човека просто не си е струвал.
С едно още не мога да се преборя и то е точно това, което пише авторката - предателството към дъщеря ми Tired
Именно: БНД ни заряза заради жена, която има две деца. Той вижда чуждите деца повече от собственото си дете, знае повече за тях, взема тях от училище,изкарва празниците с тях.Ето това ми тежи много. За две години така и не мога да проумея, как родител би се лишил да гледа детето му как расте.
Предполагам и това ще мине Wink
Разбрах едно, че времето наистина лекува и няма непоправими неща!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт