За Празника на мама АВГУСТинчето е радост най-голяма

  • 17 661
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 743
Здравейте,момичета!

Честит 3 ти март на всички!


Надявам се да доживеем да видим управление на нашата държава достойно за нейната история и ценности,аз където и да се намирам се радвам, че съм точно българка и колкото и да ми е било криво понякога ,знам че сам това което съм защото съм израсла именно в България.

Е ,какво не бих дала за къща в Северна Испания,но това е отделна тема  Mr. Green

Миленче,аз пък никога не съм била крайна в преценките си ,защото едно място има и предимства и недостатъци ,просто всичко зависи ,ти какво точно търсиш и към какво се стремиш,какви са ти ценностите.Имам познати,пристигнали почти едновременно с нас ,които се радват на евтиното месо ,на достъпните плодове ,на учтивите шофьори.
Не че не го виждам ,ама мен повече ме тревожи факта че застраховката на месец за колата ми е 300$,което прави невъзможно да имаш кола и да не работиш,иначе сами по себе си колите не са скъпи,бензина също,но ако нещо ти се развали ,става страшно.Така че шофьорите са мили, но не ми се пътува цял живот с автобуси и метра.
Да ,храната не е лукс,но какво ядеш всъщност не е много ясно,а ограник храната е скъпа.
Не се оплаквам,за новодошли сме си супер просто ,но така от разстояние човек си дава сметка за много неща.
Истината е че идеално място няма.Все нещо ти липсва.

Аз днес бях на лекар ,след около две седмици болки при пишкане,в събота видях в урината си кръв и температура вдигах три дни и се оказа възпаление на бъбрека ,сега съм на антибиотици Confused
Дано ми мине скоро,че така не мога да работя,а в моята работа болнични няма.
Днес примерно съм много доволна от лекаря който ме видя,внимателен беше,не претупа нещата,просто истински лекар.
Но от друга страна вече две седмици се опитвам да намеря зъболекар който да извади два млечни зъба на Ники и най ранния час е 30 ти април  ooooh!

Такива ми ти работи.

Кайли много сладки снимки,нищо че са три. Heart Eyes
Ели ти си супер просто с двамата юнаци болни ,шапка ти свалям  Hug

Ембър да покажеш после снимки от банята,да изплакнем око  Wink
Бебон,липсваше ми тук,разписвай се по често,а че ще справим ще се справим няма как Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 12 567
Честит празник на всички! Макар че понякога е трудно, гордейте се, че сме българи! Има защо!

Марго дано неприятностите ви се разминат бързо.
Колкото до емиграцията - аз винаги съм смятала, че моето място е тук, защото камъкът си тежи на мястото. Макар и песимист за много неща, лично за себе си смятам, че съм постигнала много в България и не съм готова да го заменя за чужбина.

# 62
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! bg

Бих казала, че си голям оптимист  Mr. Green Минимум седмица ще му отнеме. Все пак си има технологично време да съхнат разните му мазилки и замаски  Wink

Ами майстора сам си каза, че за 2-3 дни ще се оправи, не е голяма банята... newsm78
Ама знам ли...
А ако е за време да изсъхне, не ме притеснява, защото банята е на вилата на село, не е в къщи. Simple Smile
Дано и вие се оправите бързо. Peace
Elli78, бързо оздравяване, че не ти е лесно с двама. Hug

# 63
  • гр.София
  • Мнения: 4 175
 Честит Празник!!!
 Много философски го подкарахте Simple Smile
 За интересуващите се-довечера и утре по БНТ ще дават екранизацията по Хъшове на Сашо Морфов.
 Надявам се да се преборя с разните нинджи и русалки по тв-тата и да го гледаме.

 Успех на ремонтиращите се.
 Ели 78,бързичко оздравяване Peace

 Кайли,благодаря за снимките  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 617
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ! bg


 Кайли,благодаря за снимките  bouquet

 Hug

# 65
  • Мнения: 743
Здравейте  Hug
Честит празник и от мен на всички  Hug
Марги, бързичко да се оправяш. Гушкам ви  Heart Eyes  Hug
Ели, едно голямо браво и от мен. И сладурковците да се оправят бързо  Hug
Кайли, добре че си ти да отсрамиш групата със снимки  Laughing Hug
Елфче, въобще не вярвам да товариш някой  Naughty Поне аз все надничам за твои постове, предполагам и при другите е така. Така че дръжни втечение, много силно вярвам, че скоро ще имаме хубави новини за малката мишчица  Praynig Много се моля и все ви мисля  Hug
Бебон и аз се радвам да те видя  Laughing Благодяра ти за хубавите думи   bouquet Ще се радвам да организираме пак една срещичка  Peace
Анди, ако знаеш как сме се смял с татито на Гого  Laughing Опасен е  Heart Eyes  Hug
А на ремонтиращите - бързо да приключат ремонтите и да не забравят да се похвалят със снимчици ,ч е нали знаете, че съм любопитка  Embarassed

Аз пък след два безумни и забързани дни, се отдадох на два дни мързелуване. Почти не станах от леглотоо  Embarassed, а пък татито се занимаваше с Лори. Много е хубавоооооэ Laughing
/колко прегръдки раздадох днес   ooooh! Laughing ама си ви обичам, какво да направя/

# 66
  • Мнения: 113
Честит празник !


# 67
  • Мнения: 4 970
Хей, къде сте всички Rolling Eyes Времето навън е разкошно, аз съм на работа но си правя турове насам- натам за добро настроение. И Флората започна, та след малко ще обродя и там за някое и друго цвете Laughing
Хубав ден от мен Hug

# 68
  • Мнения: 1 617
Здравейте.  Hug
Голямо затишие при нас.

Елфче чакам с нетърпение да се похвалиш че АЛЕКС вече си е при теб.  Praynig Hug

# 69
  • Мнения: 439
Бебон, радваме се като пишеш. Съгласни сме за срещичка, нашият тати пак е в командировка

Елфче Hugи дано скоро си гушкаш малкото сладурче

Честит празник и от нас на патерица! Нека се гордеем, че сме българи

Бланк, гледах Хъшове и има още три части

Ембър, успешен ремонт и после малко снимчици.

Мама Марго, хубаво е,че отношението на хората е добро към вас. Дано намерите по рано зъболекар и да се оправяш скорострелно Hug

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 13:20 от pepejeans

# 70
  • Мнения: 743
Здравейте  Hug
Темичката ни пак опустя  Sad
Елфче, драсни два реда като имаш възможност  Hug
Ние днес имахме поредното ужасно изживяване със задавяне. Незнам, все си мисля, че трябва да притръпна вече и да не ми прави впочатление, ама май има обратен ефект - вече изпадам в дива паника като чуя дете да кашля  ooooh! А днес цял ден съм като пребита и изтискана - едвам се движа и нямам сили за нищо. Най-лошото е, че не бях при Лори когато стана всичко - оставих я буквално за секунди, за да й измия гърнето в банята. Като влизах в кухнята я видях как се свлича на земята и направо щях да припадна. Буквално за части от секундата ми стана ясно какво става и вече бърках в устата - ще се превърна в истински спец в това  Cry Кога ли ще свърши този ужас... Cry
Сега ще търсим в гърнето помпон от мартеница  Crazy ooooh!

# 71
  • София
  • Мнения: 5 795
Наистина е пусто тук  Rolling Eyes
Вст, ужас направо  Rolling Eyes Дано не се случва повече!  Praynig Ама и Лори прави като Ивчо - всичко пъха в устата  Confused , че и най-демонстративно се обръща към мен и ми показва че е лапнал нещо, дето не трябва и чака да му се карам  ooooh! Все пак - поздравления за успеха с гърнето, при нас по този въпрос няма никакъв напредък  Rolling Eyes
И понеже питате, пък и аз съм нахална и искам да ви споделя  Blush - за мъничето ни новините са добри, пу-пу  Praynig Praynig Praynig Днес го преместиха все пак в Първа градска, вече е на легло, не е в кувьоз, даже ни го донесоха да ни го покажат. Беше буден и нахранен, та си мълчеше този път  Laughing От ХЕИ са им забранили да се носи кърма  Tired , и милото въпреки невръстната си вързаст вече смени две АМ  ooooh! - в Педиатрията ги хранят с Аптамил, а в Първа гр. - с Фризолак.  Rolling Eyes Нищо, ще си замразявам за след това.  Crazy Спаднал е доста на кг - вече е 3.100, но пак е по-голям отколкото се роди батко му  Simple Smile В епикризата му мернах диагнози респираторен дистрес синдром, аспирационен синдром и майчино-фетална инфекция, казаха че е страдал доста. Дано занапред е добре човечето!  Praynig Благодаря ви, че ни мислите!  Hug Не знам кога ще го изпишат.

# 72
  • Мнения: 743
Бо,ец е нашето мъниче  Hug Hug Hug Ще се сп,ави, сладу,кото, с него сме  Peace Praynig Praynig Praynig А ти как си мила? Как е цеденото - спомням си че това ми беше най-досадната ,абота  Embarassed /дано да не съм много нахална ама много ви мисля Embarassed/ Аз много дъ.го се цедяхл че нап,аво не се издъ,жаше  Crazy А и бяхме наблъска.и два ф,изе,а с къ,ма  Laughing та чак и по съседите мъкнехме  Embarassed Нак,ая една п,ияте.ка си х,ани детенцето с нея  доста дълго в,еме Laughing

А за Ло,етка - ами не слага тол.кова неща в устата, тя и от слюнка се дава жестоко  Laughing До сега все с х,ана сме се давили. Спомням сил че пъ,вото ни задавянел когато нап,аво си посиня, беше още пъ,вите седмици, докато я къ,мех. Абе не е за ,азп,авяне - ужасно е. Ама нали си ми о.еква като си споделя с вас  Embarassed Hug

,,,,,,,,,, Twisted Evil

# 73
  • гр.София
  • Мнения: 4 175
 Здрасти от мен!

 Вст, а какво казва педиатъра ви по повод задавянето? Ужасно страшно ми изглежда Tired

Елвинг,слава богу,че новините са добри  bouquet

Анди, една приятелка ме е поканила на надиграване през този месец.Дали и теб те касае Wink? Лошото е,че не е ясно,как ще се измъкна от вкъщи. Макар че пак си поднових съботните излизания.
Тези почивни дни ходих да гледам" Беднякът-милионер". А следващите съм на женски купон за 8 март.

 И последно. С. се е прекръстила трайно. Твърди,че се казва Ия. Така я нарича само леля ми и малката явно си го е харесала.

 Хубав дъждовен ден на всички Grinning

 ПП Има две новини на сайта на кг.софия.
http://kg.sofia.bg/?page=news
Горе-долу да се ориентирате за критериите за прием.(И  грешки в датите има например ooooh!). Но би трябвало до 30 март да се приеме регламента за кандидатстване в градините.

# 74
  • Мнения: 4 970
Елфче, радвма се че се разписваш Hug Още повече се радвам на добрите новини около малкия Алекс.Всички ви мисли.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт