Петъчна! Кое е изневяра?

  • 5 462
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
E сега се обърках. То както се почна...дайте да видим кое е изневяра.  Mr. Green
Моето мнение е, че изневяра е дълга и продължителна връзка с вложени в нея чувства. Останалото не го броя. Чисто развлечение си е.

# 16
  • Мнения: 607
Не ви ли омръзнаха темите за изневярата?Сигурна съм, че има най-много теми във форума  за изневяра и за свекърви.И във всички се пише едно и също-свекървата е най-лошата,  а изневярата е нещо непознато за съфорумките-ние никога не изневеряваме Wink

# 17
  • Мнения: 10 758

Абе, изневяра е само ако се влюбиш, даже и да няма секс.  Mr. Green
А, точно.
Преди години четох такава статия в "Паралели".
Статистиката стигна до този извод.

# 18
  • Мнения: 301
а изневярата е нещо непознато за съфорумките-ние никога не изневеряваме Wink

а еволюирахме, защото вече има и признали си  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 897
Флиртът не е изневяра, "само главичката" не е изневяра, с презерватив не е изневяра, продължителност под 15 минути не е изневяра, пишка под 15 см не е изневяра, без гълтане не е изневяра. Уважаемите форумки да допълват  Hug

Допълвам.
Ако не отговаряте на гореизброените условия, то първите три пъти също не са изневяра.

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 10:23 от Ulia

# 20
  • Мнения: 1
Изневяра е, ако разбера или ме хванат  Grinning, преди този момент обаче, каквото и да се е случило, не се брои.... Laughing

# 21
  • Мнения: 674
Да с презерватив не е изневяра - научно доказано - няма фактически контакт!!!
Това е ясно давайте други... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Мнения: 10 758
Изневяра е, ако разбера или ме хванат  Grinning, преди този момент обаче, каквото и да се е случило, не се брои.... Laughing

До три дни е срока.

# 23
  • Мнения: 274
На мен в ДиС ми казаха преди време, че ако отида на концерт в чужбина със съфорумка, но кажа на жена ми че съм командировка, си е изневяра от където и да го погледнеш.

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
лъжат ...
аз съм чувал, че изневяра е ако те хванат на калъп и не може да мине конец между двамата.

# 25
  • Мнения: 274

Ами погледнете в ДиС. Касиди пита там дамите, дали мъжете им ходят да серат с мобилните си телефони и ако да - защо?
Много миризлива тема Simple Smile Но и аз оставих кафеви следи в нея. Хаха

# 26
  • София
  • Мнения: 38 515
На мен в ДиС ми казаха преди време, че ако отида на концерт в чужбина със съфорумка, но кажа на жена ми че съм командировка, си е изневяра от където и да го погледнеш.

Тук съм съгласна. За мен изневярата започва точно в този момент, в който се наложи да лъжеш партньора си какво правиш и с кого го правиш!

# 27
  • Мнения: 274
лъжат ...
аз съм чувал, че изневяра е ако те хванат на калъп и не може да мине конец между двамата.

В такива случаи казваш " Чакай да ти обясня. Не е това което си мислиш."  и всичко е наред.

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако е на повече от 10км от къщата ти, не е изневяра. Да не говорим за чужбина...

# 29
  • Мнения: 6 029

Тук съм съгласна. За мен изневярата започва точно в този момент, в който се наложи да лъжеш партньора си какво правиш и с кого го правиш!

Ъъъъъъъ. Трънки. Аз съм лъгала, щото знам какво ще си помисли милото, а то не е това.

Общи условия

Активация на акаунт