Пей Пал - помощ

  • 35 164
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 047
  Здравейте, регистрацията ми мина уж успешно, макар и не точно по стъпките, които са дадени в този сайт за пазаруване, напротив. Регистрацията беше много по лесна, може би от пей пал са я променили.

  И сега това, което не разбирам - влизам си в акаунта и картата, която регистрирах в пейпал ми я дава празна. Това нормално ли е? И всяка карта, която активирам ли трябва да я чарджват с 1,5 евро, когато искам да я направя за по-големи плащания? 

Незнам защо си мислех, че ще виждам всички пари в нея  Embarassed

# 16
  • Мнения: 685
 Rolling Eyes Уни, май там не се виждат какви пари имаш в картата (поне аз не виждам това), като купиш нещо се отразява като число и валута.

# 17
  • Мнения: 2 047
 Благодаря anny_, точно така ми излизат нулички навсякъде.

# 18
  • Мнения: 5 790
Няма как да виждате през Пейпал, парите в картата си. Това не е електронно банкиране, а система - посредник при разплащанията.

# 19
  • София
  • Мнения: 158
Не ти трябват пари в Пейпал акаунта. Парите ще идват от дебитната ти карта, когато наредиш плащане.
А тези 1.50 евро, които са ти върнали в акаунта, при следващото ти плащане в евро ще ги вземе моментално, а остатъка от сумата за плащане - от дебитната карта.

Благодаря Алекс1  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 152

Не ти трябват пари в Пейпал акаунта. Парите ще идват от дебитната ти карта, когато наредиш плащане.
А тези 1.50 евро, които са ти върнали в акаунта, при следващото ти плащане в евро ще ги вземе моментално, а остатъка от сумата за плащане - от дебитната карта.

Аз имам около 20 евро в акаунта, но никога не ги взима  Cry - чудя се какво да ги правя...

# 21
  • Мнения: 5 790
Не ги взима, защото не си плащала в евро.
Можеш да ги преконвертираш в паунди или долари, но има комисионна.
Има и вариант да си ги трансферираш към картата, но пак има комисионна.

# 22
  • Мнения: 1 152
А, абсолютно вярно! Значи трябва да платя в евро  Thinking

# 23
  • Мнения: 5 790
Аха. Тогава ще си вземе от баланса в Пейпал. Ако там не достигат - автоматично ще си дръпне разликата от картата ти.

# 24
  • Мнения: 1 152
Мерси!   bouquet

# 25
  • Мнения: X
Здравейте,момичета!Имам 1 тъп въпрос.Регистрирах картата в Пей Пал ,и сега,ако искам да си пазарувам пак с картата може ли да си я ползвам директно да плащам или вече само през Пей Пал ще плащам? newsm78Ех,че го обясних!Ами във Fragrance Direct си плащам спокойно с картата,но за 1-ни обувки в  Шух не мога да платя със същата карта,та затова я регистрирах в Пей Пал.

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 16:38 от Анонимен

# 26
  • София
  • Мнения: 158
Здравейте,момичета!Имам 1 тъп въпрос.Регистрирах картата в Пей Пал ,и сега,ако искам да си пазарувам пак с картата може ли да си я ползвам директно да плащам или вече само през Пей Пал ще плащам в сайтовете? newsm78Ама и аз едно обяснение направих! Embarassed

Можеш да си плащаш и директно.

# 27
# 28
  • Варна
  • Мнения: 323
Момичета, 45-дневния срок за пускане на диспут за неполучена стока от датата на поръчката или от датата на плащането е? Става въпрос за Ларедут, поръчката ми е от 21/01 и тогава платих, но реално те си дръпнаха парите на 12/02.  Hug

# 29
  • Мнения: 5 790
Момичета, 45-дневния срок за пускане на диспут за неполучена стока от датата на поръчката или от датата на плащането е? Става въпрос за Ларедут, поръчката ми е от 21/01 и тогава платих, но реално те си дръпнаха парите на 12/02.  Hug

От датата на плащането. Т.е от 21.01.

Общи условия

Активация на акаунт