Пей Пал - помощ

  • 35 198
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 269
Момичета , получих 4-цифрения код. Моля , да ми кажете къде да го въведа ?
Благодаря.

# 691
  • Мнения: 5 790
Ми отстрани срещу табличката си пише.
Не мога да ти кажа точно, защото моята карта е верифицирана отдавна и не излиза такава графа.

# 692
  • Мнения: 685
Аз помня нещо от сорта, че имаше писано за и-мейл в дясно в 1 правоъгълниче, там където иска кода  Peace

# 693
  • Мнения: 269
Както винаги  - отзивчиви.  Алекс1 , anny_ , благодаря за отговорите.

# 694
  • Мнения: 4 916
Имам въпрос.
Нямам регистрация в Пейпал. Днес получавам писмо с подател sales@occhialis.com <sales@occhialis.com>
и текст
Hello ...,

casey bunny (sales@occhialis.com) canceled the following money request:

-----------------------------------
Money request details
-----------------------------------

Amount: $48.90 USD

Date: Jun. 15, 2008

Subject: Easy Completion For Your Order At Speleotherapy.Org. Order NO. 080615-102156-4581



Sincerely,
PayPal
----------------------------------------------------------------
PROTECT YOUR PASSWORD

NEVER give your password to anyone, including PayPal employees. Protect yourself against fraudulent websites by opening a new web browser (e.g. Internet Explorer or Firefox) and typing in the PayPal URL every time you log in to your account.


----------------------------------------------------------------



----------------------------------------------------------------
Copyright © 1999-2010 PayPal. All rights reserved.

PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A.
Société en Commandite par Actions
Registered Office: 5th Floor 22-24 Boulevard Royal L-2449, Luxembourg
RCS Luxembourg B 118 349

PPID PP302


Та въпросът ми е - могат ли да ми навредят с нещо и каква е целта им? Нямам идея откъде са взели и-мейла.

# 695
  • Мнения: 2 149
Момичета , получих 4-цифрения код. Моля , да ми кажете къде да го въведа ?
Благодаря.
Някъде вдясно имаше линк за верификация на картата.

# 696
  • София
  • Мнения: 2 296
argun,а ти пазарувала ли си от този сайт?

Защото аз имах една поръчка от Deal Extream,точно тогава бях оплела 2 акаунта в ПП и не можах да платя през него
и платих директно с картата.Впоследствие поръчата не ми дойде,но ми върнаха през ПП парите,нещо такова беше..

# 697
  • Мнения: 4 916
argun,а ти пазарувала ли си от този сайт?

...


Не съм пазарувала, дори не съм чувала за него. Странното е, че мейлът идва от адреса на сайта, а е подписан от името на Пейпал  Whistling Чудя се каква им е ползата да правят такива неща.

# 698
  • София
  • Мнения: 2 296
Хм,странно,много странно,дано някой по-опитен,например Алекс сподели своето мнение... Peace

# 699
  • Мнения: 5 790
Този мейл да замине на spoof@paypal.com
От Пейпал винаги се обръщат с имената, с които сте регистрирани, а не с ника.
Некакъв фишинг ще да е, но препрати им го, за да преценят те.

# 700
  • Мнения: 4 916
Благодаря, препратих го.   bouquet
Сега ще чакам евентуално отговор.

# 701
  • Мнения: 6 639
Момичета, имам нужда от малко помощ Simple Smile
Картата която е вързана с акоунта ми в ПП изтича след един месец.Лесно ще я подменя, но как да въведа новата информация за новата карта и как да анулирам старата с невалидната.
А 4-ри цифрения код ,от банката ли трябваше да го изискам , че вече съм забравила...
Благодаря предварително  bouquet

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 3 647
Само трябва да си промениш валидността и трицифрения код отзад.Друго не е нужно.Дългият номер на лицевата страна на картата си е същият.Влез в акаунта, от там на картата и това е -друго няма.

# 703
  • Мнения: 6 639
Само трябва да си промениш валидността и трицифрения код отзад.Друго не е нужно.Дългият номер на лицевата страна на картата си е същият.Влез в акаунта, от там на картата и това е -друго няма.

Сърдечно ти благодаря!  bouquetА от къде точно трябва да "вляза",за да ги променя? newsm78Досега рових ,гледах, нищо не намирам:(Явно от тази жега тотално ми се е размекнал мозъчко Laughing

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 3 647
Сега ще проверя и ще ти пиша с точност
Profile не го натискай а от падащото меню избери
Add/Edit Credit Card .Ще ти излезе картата ,после Edit (това е в дясно)ще ти излезнат данните ти и променяй това което трябва

Общи условия

Активация на акаунт