До къде се простира чувството ви за хумор???

  • 1 811
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 892
Много наделеч се простира чувството ми за хумор, почти безгранично е. Приложимо е във всякакви ситуации и ми помага, понякога помага и на хората около мен, на близките ми. 
Обичам си самоиронията също.

# 16
  • Мнения: 516
Аз не разбирам хумора на половината съфорумци, които явно се забавляват от словесното си разпищолване и гологъзене.

# 17
  • Мнения: 2 759
                         Непонятен ми е тоалетният хумор, циничния хумор и смешките, от които някой го боли. Всичко останало май ми е смешно. Бтв, скоро гледах 'Мармалад' и ми се стори леко отблъскващ  Tired.

# 18
  • Мнения: 4 892
Да, всъщност не е важно само да си го простреш като долни гащи на припек. Вероятно е необходимо да има известна бариера, иначе се получава пренасищане, става несмешно, нехумористично, а цинично, даже тъпо, което е много кофти. Но някои хора нямат такава бариера. Разбира се визирам и себе си, кой знае може понякога да е неуместно чувството ми за хумор.

# 19
  • Мнения: 2 829
Чувството ми за хумор не е безкрайно.

Ако имаш предвид  форума,понякога се получават недоразумения ,някой непрочел ,друг недоразбрал
има някакво изкривяване породено от виртуалното общуване.така мисля поне....

Прекрачи ли някой границата към мен  тук във форума--поприключвам отношенията си с него.

# 20
  • Мнения: 2 448
Лично насочен хумор от непознати трудно приемам, понеже не знам какви са им подбудите. Дали е само хумор или целят обида. Но от приятели нося много.

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пропорционално спрямо събеседника

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
Като при флирта - допускам само виртуози. Към другите прилагам всички описани тук хумори, от които се оплаквате.

# 23
  • Мнения: 2 448
Има хумор, който смятам за непростим - подигравка с недостатък на детето ми, но не знам що за изрод трябва да е човек, че да го направи.
И още едно, много съм взискателна по отношение хумора на мъж, с който имам интимни отношения - недопустимо е да отправя закачки, които могат да се изтълкуват зле на тема моята женственост. Както и аз го спазвам за него. Една , две такива реплики означават край отношенията ни.

# 24
  • Мнения: 516
pasinet, това което описваш не е хумор.

# 25
  • Мнения: 830
Ами принципно не съм сухар, носа на майтап и се шегувам с другите, но когато някой го прави дебелашки ме дразни.
С приятели и хора които са ми близко до сърцето много се шегувам.

# 26
  • Мнения: 2 448
pasinet, това което описваш не е хумор.

И за мен не е, но някои се хилят и се опитват да обръщат нещата на майтап в такъв случай, но просто няма начин да мине. Някои може и да понасят подобни "шеги", аз предпочитам да бъда спрягана като без чувство за хумор, ако трябва, отколкото да понеса нещо подобно.  

# 27
  • Мнения: 166
В хумора държа на чувството за мярка. Уливането прекрачва границите на простора ми, независимо от естеството на шегата.

# 28
  • Мнения: 4 892
Цинизмът, грубостта и т.н.  са други категории за мен. Не са разновидност на хумора, но границата е тънка и лесно се преминава.
Честно казано ми е по-лесно да общувам с хора, които носят повечко. Има пък и толкова тънкообидни, че и на най-безобидния хумор рипат до небето. Много трудни хора.

# 29
  • Мнения: 24
Нямам чувство за хумор. Сериозно!

Общи условия

Активация на акаунт