Две чертички,точка,сърчице,през ОКТОМВРИ ще сме с бебе на ръце

  • 12 239
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 474
Здравейте момичета и Честита баба Марта на всички сладурани.
Моля да ме запишете при Вас с термин 12-ти октомври и ми е първа бременност.
Бях в септемврийската тема, но мястото ми май е тук  Hug, докато се уточним с този термин  Crazy

# 76
  • Мнения: 99
Здравейте  Peace
Добре дошли на новите мамчета, лека бременност   bouquet

Лора не се отчайвай миличка, успокой се лежи повече и не мисли в лоши неща, всичко ще е наред  Hug

Миркам, браво на теб, ззнаех си, че няма да се изложиш  Peace

Тъй като не съм от София и не знам къде да отида за онези изследвания - фетална морфология, та ще съм ви много благодарна ако ме насочите къде ще е добре да отида и кога естествено  newsm78  В моя град (Дупница) няма начин да ги направя  Thinking поогледах тези АГ болници които са дадени в началото на темата, всички ми се виждат добри, но си мисля, че съветите ви ще са ми от полза  Hug


Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 11:54 от styllisima

# 77
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Zdraveite Hug
Dobre doshli na novite mami.Az ne povrushtam,imam samo sutreshno gadene,no nishto sushtestveno...,ama puk imam zverski zapek,veche neznam kakvo da iam i kakvo da pia newsm78?Pia Laktoloza,iam krushi,kivi,pia po 1,5l voda,nikakuv efekt ,ako niakoi ima niakakvi idei Praynig,pomognete .
Lora33 ,stiskam palci, vsichko da e nared!!! Praynig Praynig Praynig

# 78
  • Мнения: 329
dani-puh , в миналата тема го обсъждахме този проблем и ако искаш ходи и прочери  Simple Smile , на мен ми помагаше дуфалак

# 79
  • Мнения: 68
Добре дошли на новите майчета!   bouquet

Mirkam браво! Дано да последвам примера ти  Praynig

Dani-puh и аз имам такъв проблем  Cry

# 80
  • Мнения: 219
Стискайте палци и аз прокървих  newsm45

# 81
  • Мнения: 68
Лора и Синя птичка, стискам палци, но вярвайте, че всичко ще е наред! Някои от нас в темата мисля, че също бяха прокървили в началото, но всичко е наред!
 Praynig
Моля да вземат отношение!

Успокойте се и утре на лекар !   bouquet

# 82
  • Мнения: 27
Sinq pti4ka стискаме палци и за теб.Дано всичко е ок newsm17 .

# 83
  • Русе
  • Мнения: 511
Лора и Синя птичка, не се тревожете предварително! Навсякъде пише, че около дата на менструацията е нормално да има кървене! Не допускайте лоши мисли да натоварват съзнанието ви!  Hug

Аз за сега нито повръщам, нито имам запек... Само леко гадене и то вечер, което ми е малко странно. За запек мога да препоръчам закуска с прясно мляко. На мен винаги ми е помагало!

Последните дни много малко пишете, явно сте заминали на някъде. Мен ме е страх да пътувам  Sad Стоим си в нас и само се чудим какви лакомства да ядем. Апетитът ми е огромен!!! Ако продължавам така, не знам как ще ги смъквам тези килограми накрая!

Приятна почивка на всички! И Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави, румени, засмени!  Wink

# 84
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
SInq pti4ka,stiskam ti palci !!!Mnogo  Hug :pray:Vsichko shte e nared,sigurna sum!!!

# 85
  • Мнения: 68
OnlyOne споделям проблема сапетита! На всеки 2 часа съм гладна - озверяла от глад!  ooooh! Предния път не беше така. Дано това да говори за бебче от женски пол  Praynig  Hug

# 86
  • Мнения: 15
Синя птичка  newsm20 стискам палци и ти пожелавам успех..

# 87
  • Мнения: 15
и при мен всичко е коренно различно от предната бременност и се надявам да е мома, но каквото и да е-важното е да сме добре
днес например върнах докато миех на малкия дупето, беше наакан-изгледа ме странно и с любопитство-ужас просто, ама няма как, когато няма кой друг да я свърши тази работа
аз се надявам скоро да попремине, че съм като парцал и на детето не обръщам достатъчно внимание, а и настинката ме мори още повече
стискам палци на всички мами да се оправят

# 88
  • Мнения: 329
Момичета, спокойно, всичко ще бъде наред. ПОнякога се случва, но не е казано че ще е с неприятни последици  Hug Praynig  Вървете на доки!!!

И аз съм нещо болнава..... боли ме гърло и отвреме на време ми е запушен носа....... ooooh!

# 89
  • Мнения: 1 668
Стискам палци на прокървилите момичета.
Мен ме мори страхотна суха кашлица. Като магаре съм. Някой ако знае бабешки лекове да споделя.
Ние ходихме малко на СПА и днес се върнахме, че утре съм на работа за съжаление. Хубаво се попляциках в басейна, масажчета обиколих, пътя ми понесе... Другия уикенд е пак такава прграмата - дано и тогава всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт