5-ти ден с температура

  • 17 087
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 556
И ние от тази нощ сме с температура - 37,8. Не и дадох нищо за смъкване, защото не е прекалено висока. През ноща слагах кърпи с вода и температурата поспадна. Днес отново има 37,4. Не  е прекалено висока за температуропонижаващи, но детето вече 3-ти ден се оплаква , че го боли главата. Та сега съм в чудене дали да и дам лекарство. Отделно си имаме хрема и лека кашлица - всичко това поредния бонус от 3-дневно ходене на градина.

# 16
  • Мнения: 1 264
И ние от тази нощ сме с температура - 37,8. Не и дадох нищо за смъкване, защото не е прекалено висока. През ноща слагах кърпи с вода и температурата поспадна. Днес отново има 37,4. Не  е прекалено висока за температуропонижаващи, но детето вече 3-ти ден се оплаква , че го боли главата. Та сега съм в чудене дали да и дам лекарство. Отделно си имаме хрема и лека кашлица - всичко това поредния бонус от 3-дневно ходене на градина.
Заведи детето на лекар. Щом кашля и е с температура, мисля, че лекар трябва да го прегледа задължително.

# 17
  • Мнения: 556
Така и направих. Каза че гърдите и са чисти и гърлото е леко зачервено. Интересно тогава откъде е кашлицата, явно от секретите от носа. Допълнителна "екстра" при нас , е че детето се оплаква от главоболие. За него забравих да кажа на докторката. При останалите деца, преболедувале грипа имаше ли такава болка?

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Един от симптомите на грипа е главоболието.

# 19
  • Мнения: 556
Да, права си. И при друго боледуване се  е оплаквала от главоболие, но отпред, а сега казва че я боли отзад главата и цялата глава.  newsm78

# 20
  • Мнения: 556
Съжалявам че използвам темата но просто няма как по друг начин да се обърна към nevermore - питала си ме на лични и се опитах да ти отговоря, но кутиятя ти е пълна . Изчисти някои съобщения и ще ти пиша пак.

Общи условия

Активация на акаунт