Вземате ли форума насериозно?

  • 4 844
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Подфорумите за отглеждане на деца ги взимам съвсем насериозно. Има много ценна информация и потребители, които са си  богатство за форума.

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 839
и да , и не. зависи от темата. ще излъжа ако кажа, че не ме интересува какво впечатление оставям у другите потребители.

# 17
  • Мнения: 673
  По-скоро не.  Тук се забавлявам, общувам, разпускам. Не ми пука особено какво мислят останалите потребители на форума за мен. Анонимността никога не се е приемала сериозно. Не смятам ,че съм особено оригинална и атрактивна, а и никога това не ми е било цел. Радвам се ,когато мога да помогна на някого с нещо. Ми това е...

# 18
  • Мнения: 581
 Много малка част от форума вземам насериозно. Като цяло ми е място за забавление, особено през зимата, когато ме мързи да излизам често.
 Изобщо не се вълнувам какво впечатление оставям у другите.

# 19
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Подфорумите за отглеждане на деца ги взимам съвсем насериозно. Има много ценна информация и потребители, които са си  богатство за форума.
Съгласна съм с теб. Има и голяма част от форума обаче, която ме забавлява и помага да отпусна края!

# 20
  • Мнения: 194
Форумът го вземам на сериозно.

Доста инфо има тук и Гугъл често ме препраща.

Форумските интриги не ги вземам на сериозно.

Забавлявам се и гледам сеир на хора, които са заживяли тук Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 448

Подфорумите за отглеждане на деца ги взимам съвсем насериозно. Има много ценна информация и потребители, които са си  богатство за форума.

Много ценна информация, която обаче често се губи сред многото шлака. И някои хора пишещи там се имат за компетентни по всички въпроси, без да им е професия и изказват мненията си по всяка една тема.
Така, че като сериозна информация не бързам да приемам нищо, по скоро като обмяна на опит между майки и сравнение.Ако е за нещо наистина важно и сериозно търся и другаде информация, защото има доста теми на принципа казал , рекъл и стадно скандиране.

# 22
  • Мнения: 17 407
Абе, уж не. БЯх си обещала да не преминавма границата на виртуалното общуване. Да, ама се случи така, че познавам няколко души и на живо, дет се вика/е, някои познанства се оказаха таралеж в гащите, но никога не е късно за разочарования, да/. Чела съм форумци да споделят, че оттук са им започнали ценни приятелства. Не знам как точно да отговоря, може би и да, и не.

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 21:39 от Дренка

# 23
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, взимам го насериозно !
Безотговорно ще е ако твърдя, че не е така,
тъй като познавам доста хора и извън виртуалния
живот и бих ги обидила по този начин.
Лично за мен, форумът е едно от най-ценните
неща, които са ми се случили в живота и да
твърдя, че го приемам несериозно ще е голямо
лицемерие.

# 24
  • Мнения: 15 619
Влизам да се разтоварвам. Wink Искам да се усмихвам, като вляза тук.  Mr. Green
Понякога намирам и ценна информация, и подкрепа. Hug
Вземам се насериозно само като майка, съпруга, дъщеря и сестра. Тук не съм такава.
Но вземането насериозно всеки го разбира  по различен начин.
 Някои потребители са ми откровено смешни, като започнат да размахват пръст. Peace
"насериозно да се вземаш" за мен означава да си повярваш, че можеш да съдиш другите.
Зад думите си заставам винаги. Mr. Green А когато сгреша, си признавам. Crazy

# 25
  • Мнения: 516
Киснете тук всеки ден и не го вземате насериозно? Хайде, бе!

# 26
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Една малка част взимам насериозно, другото ме забавлява.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 623
Киснете тук всеки ден и не го вземате насериозно? Хайде, бе!

Точно такава беше и моята идея Флор.
Хем в други теми пишат, че и ден не могат
без форума, хем не го взимали насериозно  Wink
То тогава излиза, че всички влизаме тук да се
лигавим, така ли  newsm78

# 28
  • Мнения: 15 619
Джулс, зависи какво разбират под "вземане насериозно".

# 29
  • София
  • Мнения: 2 623
Джулс, зависи какво разбират под "вземане насериозно".

Да, и това е вярно.
Вас /разбирай спама/ ви взимам най-насериозно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт